قانونگذاران خارج از هنگ کنگ بحث بر سر سرود ملی لایحه

هنگ کنگ (AP) — سه طرفدار دموکراسی قانونگذاران در خارج از هنگ کنگ قانونی در اتاق پنج شنبه صبح و اخلال در دومین روز از بحث در ستیز لایحه ای را که به جرم توهین یا سوء استفاده چینی ها سرود ملی.

قوه مقننه رئیس جمهور اندرو لئونگ به حالت تعلیق در این جلسه پس از آن آغاز شد و خارج ادی چو برای برگزاری یک طعنه آمیز در مورد ثبت نام طرفدار پکن نماینده مجلس که به عنوان خوانده شده “بهترین رئیس درخشان لی.”

دوم طرفدار دموکراسی مجلس خارج شد برای فریاد بعد از این جلسه از سر گرفته شد و پس از آن یک سوم پس از عجله به جلو با یک بطری پلاستیکی را در یک کیسه پارچه ای که ریخته آن قهوه مطالب در طبقه در مقابل رئیس جمهور مطرح افتا.

“ما می خواستیم به استفاده از هر روشی برای جلوگیری از این سرود ملی قانون گرفتن گذشت این قوه مقننه است که اساسا کنترل می شود توسط حزب کمونیست چین به دلیل قانون این است که فقط یکی دیگر از راه قرار دادن فشار در هنگ کنگ مردم” چو گفت: در خارج از اتاق.

در پکن چین نماینده مجلس ملی به تصویب یک پیشنهاد بعد از آن روز شنبه برای اعمال امنیت ملی قانون در هنگ کنگ خاک چینی که قرار است به درجه بالایی از خودمختاری تحت “یک کشور دو سیستم” چارچوب است.

این شهر طرفدار دموکراسی مخالفت می بیند هر دو قانون امنیت و سرود قانون به عنوان ضرب و جرح در آن استقلال و ایالات متحده به نام چین را به عقب نشینی در امنیت قانون است.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo اطلاع کنگره در روز چهارشنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دیگر توجه هنگ کنگ به عنوان مستقل از سرزمین اصلی چین و صحنه را برای خروج از ترجیحی تجارت و وضعیت مالی آمریکا توافق این مستعمره سابق بریتانیا.

هنگ کنگ فعال جاشوا وونگ که گل رز به شهرت به عنوان یک رهبر دانشجویی در طول سال 2014 طرفدار دموکراسی تظاهرات تحسین آمریکا اعلام.

تحریم ها و یا انجماد از هنگ کنگ ویژه اقتصادی وضعیت خواهد بود “اجازه دهید پکن می دانم آن است که باید به طور کامل عقب نشینی و توقف اجرای امنیت ملی قانون” وانگ گفت.

چین مسدود U. N. جلسه شورای امنیت برای بحث در مورد قوانین چهارشنبه با چین U. N. سفیر ژانگ ژوئن به tweeting که هنگ کنگ است “صرفا در چین امور داخلی.”

چینی, سخنگوی وزارت خارجه ژائو Lijian گفت: پیش از Pompeo را اعلام کرد که چین می خواهد گام های لازم را برای مبارزه در برابر هر “اشتباه دخالت خارجی در هنگ کنگ امور.”

چو خارج هنگ کنگ نماینده مجلس گفت: قوه مقننه به رئیس جمهور تا به حال به اعتراض خود پلاکارد خواستار لی یک “غیر قانونی رئیس” در طول چهار روز اول بحث تا او ساخته شده یک جدید که نام او را بهترین رئیس به جای.

لی به تازگی انتخاب صندلی از کمیته های کلیدی است که ارسال این سرود لایحه به قوه مقننه برای در نظر گرفتن. او انتخابات که طرفدار دموکراسی مخالفان معتقد بود غیر قانونی به پایان رسید monthslong filibuster که تا به حال مانع از این کمیته از اقدام در این لایحه و قوانین دیگر است.

چو شد انجام شده توسط ماموران امنیتی حتی به عنوان همکار طرفدار دموکراسی نمایندگان مجلس اعتراض خود را حذف و سعی کردم به آن را متوقف کند.

پس از نشست دوباره طرفدار دموکراسی در مجلس ری چان آغاز شده فریاد به عنوان لئونگ در توضیح تصمیم خود برای حذف چو و قانونی رئیس جمهور به حالت تعلیق در جلسه دوباره و دستور داد چان خارج بیش از حد.

دیگر طرفدار دموکراسی قانونگذاران احاطه چان که پس از آن مخفی زیر یک جدول به عنوان ماموران امنیتی سعی در حذف او. او در نهایت انجام شد افسران.

دیگر تعلیق به دنبال خروج از تد Hui که لگد به بطری های پلاستیکی به سمت رئیس جمهور افتا پس از ماموران امنیتی tussled با او و از آن کاهش یافت و از دست خود را.

اعضای سمت چپ مجلسی ماموران امنیتی اسپری ضد عفونی کننده و تمیز کردن کارگران وارد برای پاک کردن فرش ، سپس یک گروه از آتش نشانان در تمام دنده محافظ وارد شده و جمع آوری شواهد. آنها به نظر می رسد به نمونه برداری از کف با استفاده از سواب.

هوی بعدا توضیح داده شده مطالب به عنوان یک پوسیده گیاهی و گفت: او می خواست لئونگ به احساس و بوی پوسیدن از هنگ کنگ تمدن و حکومت قانون و از “یک کشور دو سیستم” چارچوب است که دموکراسی فعالان احساس تحت حمله توسط حزب کمونیست چین.

“من می خواستم او را به طعم و مزه آن متاسفانه آن (سقوط کرد) اخه من ضربه توسط ماموران امنیتی,” او گفت:.

هوی با عجله به سمت لئونگ به عنوان طرفدار دموکراسی نمایندگان مجلس خواستار شدند که قوه مقننه به رئیس جمهور توضیح است که قوانین از روش ممنوع طعنه آمیز پلاکارد و سپس تمام برگزار می شود و یا نمایش داده می شود همان “بهترین رئیس درخشان لی” ثبت نام.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>