نمایندگان مجلس در جریان ادامه تلاش های روسیه برای ایجاد اختلاف در آمریکا

واشنگتن — دو طبقه بندی جلسات که نمایندگان مجلس دریافت شده از سازمان های اطلاعاتی شنبه را کمی به پل شکاف بین رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و دموکرات که نگرانی در مورد دخالت روسیه در سال 2020 انتخابات است.

دموکرات ترک جلسه گفت: آنها تا به حال بیشتر پرسش ها و شنیده های ضد و نقیضی شواهد. خانه هوش رئیس کمیته Adam Schiff, D-کالیفرنیا گفت: پس از این جلسه بود که او “نگرانی های تازه در مورد استقلال جامعه اطلاعاتی و تمایل خود را به ادامه صحبت کردن حقیقت به قدرت است.”

تشکر. Pramila Jayapal D-بشویید. گفت: او معتقد بود وجود اطلاعات متناقض از آمدن به کنگره از دولت. “من فقط نمی باید اعتماد است که ما در حال گرفتن اطلاعات دقیق,” او گفت:.

دموکرات ها ابراز نگرانی در مورد استقلال جامعه اطلاعاتی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن جایگزین سابق اقدام مدیر اطلاعات ملی یوسف مگوایر با وفادار بود که کمتر اطلاعاتی تجربه. جدید که سرپرست ریچارد Grenell نه حضور در روز سه شنبه جلسه.

هر چند این کشور سازمان های اطلاعاتی بارها و بارها گفت که روسیه دخالت در انتخابات 2016 برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن از رئيس جمهور را رد کرد که به عنوان یک “جعل.” روز سه شنبه او در توئیتر خود نوشت که “دیگر وجود دارد, روسیه, روسیه, روسیه در نشست امروز است.”

هنوز مقامات امنیتی گفته قانونگذاران در ماه گذشته است که روسیه هنوز در تلاش برای ایجاد اختلاف در رای دهندگان آمریکایی که در این کشور یک اولویت برای مغلوب ساختن پیشی جستن به گفته مقامات آشنا با این جلسه. مغلوب ساختن پیشی جستن بعد berated مگوایر و به جای او.

دو نفر آشنا با روز سه شنبه جلسه گفت: پیام متفاوت بیان با مقامات نشان می دهد آنها ندارد “direct” شواهدی وجود دارد که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه مورد علاقه خود را مغلوب ساختن پیشی جستن. دموکرات ها تحت فشار قرار دادند در این جلسه گفت: افرادی که نخواست نامش فاش شود به بحث در مورد بسته-درب جلسه.

خواهان خروج از مجلس نمایندگان و سنا در جلسات گفت: مقامات دولت ساخته شده روشن است که روسیه هنوز دخالت در انتخابات آمریکا.

با توجه به Rep. مایکل والس R-Fla., به گفته مقامات روسیه و دیگر کشورها شدت در تلاش برای rile تا آمریکایی ها. “شما نام تفرقه موضوع — تنش های نژادی, تفنگ, حقوق نرم افزار-زندگی نرم افزار-انتخاب و چیزی که آنها در مورد صحبت در تلاش است به هم بزنید افشانده و اختلاف در هر دو طرف از هر موضوع است.”

مارکو روبیو سناتور. R-Fla., گفت: “ما در حال راه جلوتر از جایی که ما در سال 2016 از آنجا که ما آگاه تر هستید و از آنجا که ما گرفته ایم مراحل بیشتر. … بخشی که بسیار سخت تر برای کنترل آنچه در خارج وجود دارد در حوزه عمومی که مردم در حال حاضر به این باور و چگونه است که stirs اختلاف و تشتت در جامعه و در نهایت فلج توانایی اقدام است.”

در علاوه بر این به یافته های عمده سازمان های اطلاعاتی نزدیک به دو سال تحقیق و تفحص رهبری توسط مشاور ویژه رابرت مولر نتیجه وجود دارد پیچیده کرملین رهبری عملیات برای ایجاد بخش در ایالات متحده و upend 2016 انتخابات با استفاده از حملات سایبری و رسانه های اجتماعی به عنوان سلاح.

مقامات دولتی گفته اند که روسیه همچنین اسکن سیستم های رای گیری در سراسر کشور هر چند هیچ مدرکی وجود دارد که رای به تغییر شد.

سناتور. برنی ساندرز است که در حال اجرا در مقدماتی حزب دموکرات برای به چالش کشیدن مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ماه گذشته بود که او نیز در جریان توسط مقامات ایالات متحده در مورد تلاش های روسیه برای افزایش نامزدی خود را. روسیه در تلاش هستند با هدف تضعیف اعتماد عمومی در یکپارچگی انتخابات در ایالات متحده و تکان دهنده به طور کلی هرج و مرج در سیاست آمریکا, هوش کارشناسان می گویند.

مقامات اطلاعاتی از هفت سازمان از جمله وزارت امنیت داخلی وزارت دادگستری و متعدد سازمان های اطلاعاتی — با حضور در جلسه.

مغلوب ساختن پیشی جستن است نامزد تگزاس در کنگره جان Ratcliffe به عنوان جایگزینی دائمی برای Grenell اما معلوم نیست اگر او را حمایت مورد نیاز در سنا برای تایید. تهمت نیز نامزد Ratcliffe برای این پست: سال گذشته پس از آن انصراف نامزدی پس از دموکرات ها سوال خود را تجربه و گزارش های خبری به چالش کشیده دقت Ratcliffe را از سر گرفت.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>