لورا درن او را برنده 1 اسکار “بهترین هدیه تولد تا کنون’

این رسمی: براد پیت در نهایت برنده جایزه اسکار برای بازیگری است.

جوایز اسکار روز یکشنبه لگد کردن با پیت برنده بهترین بازیگر روزی روزگاری … در هالیوود. در طول فصل جوایز او حفظ موقعیت خود به عنوان سناتور در این رده و او قبلا برنده در گلدن گلوب, جوایز, Critics’ Choice Movie Awards, British Academy Film Awards و Screen Actors Guild Awards.

“آنها به من گفت من باید 45 ثانیه تا اینجا که 45 ثانیه بیش از سنا به جان بولتون در این هفته” پیت گفت. او افزود که کوئنتین تارانتینو ممکن است نیاز به ایجاد یک فیلم در مورد رئیس جمهور تهمت را استیضاح آزمایشی است که در آن “در پایان بزرگسالان انجام کار درست است.”

پیت ضرب و شتم از تام هنکس, آنتونی هاپکینز, Al Pacino and Joe Pesci برای اسکار. این بود که پیت چهارم نامزدی برای اقدام و اولین پیروزی خود را. او پیش از این نامزد دریافت جایزه بود برای 12 Monkeys 1996, The Curious Case of Benjamin Button در سال 2009 و Moneyball در سال 2012. او برای اولین بار برنده جایزه اسکار به عنوان یک تولید کننده از 12 سال یک برده در سال 2014, اما این اولین پیروزی خود را برای عملکرد.

در طول فصل جوایز پیت تا به حال ارائه شده است به طور مداوم به یاد ماندنی سخنرانی شوخی در صفحه جوایز انجمن بازیگران که او قرار بود به “اضافه کردن این به من Tinder مشخصات” و در British Academy Film Awards داشتن خود شرکت ستاره مارگوت رابی خواندن یک سخنرانی از طرف او شوخی “هی بریتانیا. شنیده شما درست شد تک. به باشگاه خوش آمدید.” برندان فردا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر