اواخر شب میزبان نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن تمرکز خود را coronavirus حملات در شیوع را درک دشمنان

“فردا سه شنبه پس از آن همراه با سیب زمینی سرخ کرده و یک کک” Stephen Colbert شوخی در روز دوشنبه را دیر نشان می دهد. در روز شنبه “کارولینای جنوبی تحویل یک پیروزی بزرگ” برای معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن. “پس از پیروزی در انتخابات, سخنرانی بایدن آمد نوسانی” و همچنین “خواستار وحدت در درون حزب” او گفت:. “درست است او یک اوباما-بایدن دموکرات — و بهترین امید است که شما لازم نیست به یاد داشته باشید که یکی از آن او بود.”

“بایدن را پیروزی بزرگ بود و بزرگ پیامدهای برای نامزدهای دیگر” میشل گفت. تام Steyer بلافاصله کاهش یافته است اما نه قبل از “او واقعا برش شل” در پیش از انتخابات رالی: “یک میلیاردر رقص با نوجوانان به یک آهنگ در مورد ته: 2020 مبارزات انتخاباتی رسما دیوانه-Lib.” سپس شهردار سابق پیت Buttigieg ترک نژاد یکشنبه به دنبال آن روز دوشنبه توسط سناتور. ctq (D-Minn.). میشل گفت: وداع با نامزدها و سپس فرار را از طریق بایدن را ناموفق پست-کارولینای جنوبی پیشنهاد “برای اثبات او تیز و آماده برای سه شنبه.”

“با تشکر از حمایت قریب به اتفاق رای دهندگان سیاه بایدن نیست فقط در نژاد او را به عنوان مورد علاقه” Trevor Noah گفت: در روزانه نشان می دهد. “اما این که مردم سیاه و سفید برای شما ، مردم سیاه و سفید می توانید هر چیزی را محبوب دوباره.” هنوز هم آن را “یک معامله انجام می شود” برای بایدن او اضافه شده است. “او هنوز هم مخالفان در این مسابقه: برنی ساندرز سناتور الیزابت وارن و میلیاردر-در-یک-تقویت کننده-صندلی مایک بلومبرگ. اما سخت ترین حریف جو بایدن هنوز برای غلبه بر خودش است.”

پس از او کارولینای جنوبی برنده “جو gaffed همه چیز” و “من می دانم آنچه شما فکر” نوح گفت: “اگر جو بایدن بحث مغلوب ساختن پیشی جستن جاوا باشد یک فاجعه برای دموکرات ها به دلیل مغلوب ساختن پیشی جستن تو او را بخورند ، اما هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنم آن را نمی ممکن است خیلی بد. به دلیل تهمت است یک نفر که نمی دانم زمانی که جو را خراب کرد.”

“این اولین بار است که ریاست جمهوری اولیه جو بایدن برنده شده در بیش از 30 سال بیش از سه کمپین های مختلف,” جیمی کیمل اشاره کرد در Kimmel Live. “من نمی دانم اگر او باید افتخار کنیم که یا بسیار افسرده.” در هر صورت او به وضوح “یک کمی زنگ زده وقتی که می آید به جشن” او گفت:. بایدن خراب کریس والاس نام در فاکس نیوز “پس امروز در هوستون بایدن به حال یکی دیگر از مقامات ارشد حاضر شامل اعلام استقلال” کیمل اضافه شده است. “و آن را باور یا نه جو بایدن در حال حاضر رسما جوانترین مرد در حال اجرا برای نامزدی حزب دموکرات.” سازمان دیده بان زیر. پیتر وبر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>