اواخر شب میزبان نظریه در مغلوب ساختن پیشی جستن ‘دیوانه’ صدای جیر جیر در مورد سالمندان بوفالو ‘antifa provocateur’

چهار-صفحه حادثه گزارش از شب Breonna تیلور بود به ضرب گلوله افسران پلیس در لوئیزویل کنتاکی است که تقریبا به طور کامل خالی است.

تیلور 26 ساله سیاه زن و ER تکنولوژی ضرب گلوله کشته شد در مارس 13 در داخل آپارتمان خود را. لویی مترو اداره پلیس منتشر شده از این حادثه گزارش روز چهارشنبه و پیک مجله می گوید آن شامل تیلور, نام, حادثه, محل, زمان و تاریخ و شماره پرونده اما چند جزئیات است که در حال حاضر شناخته شده از جمله تیلور, تاریخ تولد شده اند redacted.

گزارش لیست تیلور را به عنوان آسیب های “هیچ” و تحت “مجبور مطلب” این “هیچ” جعبه چک کردن وجود افسران پلیس با استفاده از ضرب و جرح رم برای به دست آوردن دسترسی به تیلور آپارتمان پیک مجله گزارش. این “روایت” بخش مورد استفاده برای توصیف یک رویداد تنها می گوید: “PIU بررسی است.”

در اوایل صبح در مارس 13, سه لباس شخصی کارآگاهان وارد تیلور آپارتمان در یک “بدون دست کشیدن از” حکم جستجو به عنوان بخشی از یک مبارزه با مواد مخدر بررسی است. افسران گفت: آنها اعلام کرد اما تیلور پسر کنت واکر و همسایه اختلاف حساب خود را. واکر گفت که او و تیلور معتقد بود مردم در تلاش برای شکستن به آپارتمان خود را و او اخراج یک هشدار است که به گفته آمار یک افسر Sgt. جان Mattingly در پا. در بازگشت ماموران شروع به شلیک و وکلای مدافع برای تیلور خانواده می گویند او به ضرب گلوله کشته شد حداقل هشت بار مرگ در کف او راهرو. بدون مواد مخدر پیدا شد در آپارتمان.

این پیک مجله است تحت پیگرد لویی مترو پلیس در تلاش برای به دست آوردن تحقیقی فایل به تیراندازی; این بخش خودداری کرد در حال انجام شد. به سردبیر روزنامه, Richard Green, گفت:, او جزئیات این حادثه گزارش “باید به درخواست شهردار, رئیس پلیس این شهر وکلا: شوخی می کنی ؟ این چیزی است که شما در نظر بگیرید که شفاف به مالیات دهندگان و ، در زمانی که بسیاری هستند که به حق خواستار به دانستن جزئیات بیشتر در مورد که غم انگیز, مه شب, من موفق به درک این عدم شفافیت است. عمومی سزاوار تر است.” کاترین گارسیا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>