اواخر شب میزبان ساختارشکنی مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus ‘باک-عبور’ شک اثر خود را

رئیس جمهور تهمت به وضوح “نیاز به کسی برای مقصر چه ضعیف او در پاسخ به کروناویروس” تا “او defunding سازمان بهداشت جهانی در جهانی همه گیر!” Stephen Colbert ” گفت: در این اواخر نشان می دهد. “درخشان! آن را مانند زمانی که خانه شما را فرا گرفته است در شعله های آتش, اولین چیزی که شما باید انجام دهید, سوختگی آتش نشانی.” هنوز هم “من فکر نمی کنم این باک-عبور از رفتن به محل کار,” او گفت:. بدون یک خانه پر از کارشناسان و هوش خود را دیر نشان می دهد کارکنان می دانستم که به اندازه کافی به برنامه های احتمالی در فوریه. 28 “و ما فقط یک تلویزیون نشان می دهد! ما قرار نیست برای آماده تر از رئیس جمهور ایالات متحده!”

بله تهمت واضح است که “تکاپوی پیدا کردن کسی برای سرزنش که چرا دولت در زمان بسیار طولانی به عمل” اما “حتی اگر سازمان بهداشت جهانی عمل کاملا من نمی دانم چه تهمت را انجام داده اند متفاوت” Trevor Noah گفت: در روزانه نشان می دهد. “از آنجا که او در کاخ سفید پر شده است با یک دسته از احمقها. و من می دانم که سخت است اما من فقط می گویند که به دلیل آنها در حال” گرچه “گاهی اوقات من فکر می کنم برگ برنده می گوید کلیان کانوی برای گفتن چیزهایی که خنگ هدف فقط به طوری که او به نظر می رسد هوشمند در مقایسه.”

“توقف کمک های مالی به یک سازمان که دسته بیماری های همه گیر در وسط یک بیماری همه گیر مانند کاهش خود لاستیک چون شما دیوانه شما از خواب بیدار در اواخر برای کار” جیمی کیمل گفت. “تا کنون او را مقصر این اوباما فرمانداران رسانه های این که او مقصر آن را در مکزیک رتبهدهی نشده است؟” فقط صبر کنید.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن “تاخیر در تحویل امداد چک به طوری که آنها می تواند قرار دادن نام خود را بر روی آنها ممکن است Trumpiest چیزی که تهمت تا به حال انجام می شود” کیمل گفت. “او حتی قرار دادن نام خود را در بررسی او فرستاده Stormy Daniels. این دلار ها دلار مالیات پرداخت كنيم! تا آنجا که من می دانم او حتی نمی پرداخت مالیات است.” کیمل همچنین برخی عصبانی برجسته از مغلوب ساختن پیشی جستن روزانه ضرب و شتم–جلسات مطبوعاتی.

به طوری که در اواخر شب‘s Seth Meyers اما او گسترش سرزنش: “این مرد شبکه های خبری تصمیم گرفته اند به درجه فیلتر نشده در طول یک ملی اضطراری, کسی که نمی تواند حتی به عنوان خوانده شده اسکریپت خود را دارد.” او افزود: “این باعث نمی شود آن را بهتر است زمانی که شما آن را منفی chyron مانند سی ان ان را در روز دوشنبه با ‘عصبانی تهمت نوبت جلسه به تبلیغات نمایید.’ شما می دانید چه چیز دیگری تبدیل شده است که به تبلیغ ، با اشاره دوربین خود را در آن. قبل از شما نشان داد تا آن را فقط دیوانه مرد چمن زن او چه چیز است.” سازمان دیده بان زیر. پیتر وبر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>