مورخ و سابق مجلس نیوت گینگریچ پیدا کرده است یک مقایسه تاریخی برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

در ظاهر در فاکس و دوستان در دوشنبه گینگریچ گفت: وجود دارد بسیاری از شباهت های بین تهمت و رئیس جمهور سابق تئودور روزولت. چرا که در گینگریچ را مشاهده آنها هر دو مخالف جریان اصلی “مدل ریاست جمهوری” با تشکر از قوم و خویشی “تهاجمی” و “کارآفرینی” روح است که اغلب خيره كننده (یا گیج در روزولت مورد) رسانه ها یا متخصصان دانشگاهی.

در میان دستاوردهای روزولت که گینگریچ اشاره در تلاش برای نشان دادن شباهت ها بین دو رئیس جمهور بودند ایجاد سواران خشن نیروی مبارز در طول جنگ آمریکا و اسپانیا خود را حفاظت از تلاش های نیروی دریایی تاریخ او نوشت: در 20s خود جایزه صلح نوبل را به دست آورد برای مبادله صلح بین روسیه و ژاپن در سال 1906 و ساخت کانال پاناما.

این سوال که آیا تهمت می توانیم که فراست — برای مثال او معروف اجتناب شود پیش نویس در طول جنگ ویتنام به دلیل استخوان مهمیز و در حالی که او منتشر کرده است کتاب از جمله شناخته شده مغلوب ساختن پیشی جستن: هنر معامله گینگریچ توصیف روزولت طعمه در نیروی دریایی در جنگ سال 1812 به عنوان “مطالعه کلاسیک” در این موضوع است. یک جایزه نوبل نیز تا کنون فراموش مغلوب ساختن پیشی جستن هر چند او ساخته شده راز کوچک واقع او خواسته یکی. تیم O’donnell

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im