پلیس لس آنجلس بودجه شده است کاهش 150 میلیون دلار کاهش تعداد افسران

لس آنجلس (AP) — رهبران شهر رای دادند و روز شنبه به بریده بریده اداره پلیس لس آنجلس بودجه 150 میلیون دلار کاهش

توسط PATRIS-FUN در 12 تیر 1399

لس آنجلس (AP) — رهبران شهر رای دادند و روز شنبه به بریده بریده اداره پلیس لس آنجلس بودجه 150 میلیون دلار کاهش تعداد افسران به یک سطح دیده نمی شود برای بیش از یک دهه در میان سراسر کشور خواست برای تغییر پول دور از سازمان های اجرای قانون در آمریکا حساب بیش از خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است.

حدود دو سوم از بودجه اختصاص داده شد برای پلیس اضافه کاری و استفاده می شود به ارائه برنامه ها و خدمات برای جوامع رنگ از جمله جوانان شغل تابستان برنامه. شورای شهر 12-2 رای رها خواهد شد تعدادی از افسران از 9,988 همانطور که از ماه گذشته به 9,757 در تابستان آینده به رها کردن یک هدف 10000 افسران تبلیغ توسط رهبران سیاسی رسیده و تنها در سال 2013.

"این یک گام به جلو حمایت از جوامع اقلیت در راه است که در آن آنها سزاوار — با احترام و عزت و حتی زمین بازی" عضو شورای Curren قیمت گفت.

این یک تغییر بزرگ در این کشور دومین شهر بزرگ که در آن سال 1992 تبرئه افسر پلیس در ضرب و شتم از راننده رادنی کینگ تنظیم کردن خشونت ناآرامی شده است که در مقایسه با هرج و مرج در برخی از تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در دست پلیس مینیاپولیس.

دیگر شهرستانها در سراسر کشور نیز باید کاهش بودجه پلیس و یا در حال حرکت برای انجام این کار از جمله تلاش در مینیاپولیس به انحلال این شهر زور. شهر نیویورک نمایندگان مجلس با تصویب تلخ بودجه یکشنبه که تغییر خواهد کرد 1 میلیارد دلار از پلیس به آموزش و پرورش و خدمات اجتماعی در سال آینده است. در کالیفرنیا لیبرال برکلی تصویب بودجه چهار شنبه که کاهش $9.2 میلیون دلار از پلیس اوکلند در حالی که رهبران در هفته گذشته کاهش $14.6 میلیون از اجرای قانون و آنها با توجه به تندتر کاهش است.

لس آنجلس رای کاهش LAPD را نزدیک به 2 میلیارد دلار بودجه است. دموکراتیک شهردار اریک Garcetti تا به حال پیشنهاد افزایش آن در ماه آوریل برای کمک به حفظ نیروی انسانی در سطح 10000 افسران قبل از مواجهه با مقاومت مواجه شدید فلوید پس از مرگ شما به ارمغان می آورد در سراسر کشور به کمپین "پال خواستار قطع بودجه دولت" ،

هیچ نظر فوری از پلیس لس آنجلس. با این حال رئیس پلیس میشل مور توییتی جمعه شب که "ما همچنان به عنوان حل و فصل تا کنون به گفتگو در اطراف اصلاحات و در ادامه به راه رفتن به جلو با هم."

"موفقیت از این شهر در آینده است که ریشه در پل زدن شکاف و ما هرگز متوقف خواهد شد کار را به انجام درست آن" او نوشت.

در بیانیه ماه گذشته مور گفته بود قطع خواهد نیاز به "بالا-به-پایین ارزیابی از جمله ما چگونه در مورد ما یکی از اساسی ترین عملیات" و گفت که این گروه در حال حاضر آغاز شده بود به شناسایی پتانسیل صرفه جویی در هزینه و خدمات کاهش است.

این حرکت در می آید یک روز پس از هیئت مدیره از لس آنجلس Unified School District رای دادند و بلافاصله پس از قطع آن مدرسه پلیس بودجه یک سوم. این 70 میلیون دلار بودجه برای نیروی بیش از 470 افسران کاهش خواهد یافت و در حدود 25 میلیون دلار و پول اختصاص داده شده به "حمایت آفریقایی آمریکایی دستیابی به حدی از قانون" با توجه به قطعنامه.

برخی 65 افسران گذاشته خواهد شد و نزدیک به 40 موقعیت های خالی نخواهد بود پر, رئیس پلیس تاد چمبرلین گفت: هیئت مدیره مدرسه. او استعفا داد و روز شنبه.

هیئت مدیره مدرسه نیز نامیده می شود برای افسران به لباس خود و گشت زنی در خارج از محوطه دانشگاه . هیئت مدیره رئیس جمهور ریچارد Vladovic مخالف حرکت می کند در زمینه ایمنی اصرار تاخیر.

"ما در حال قدم زدن به سمت راست به این و بدون دانستن که در آن ما در حال رفتن و چگونه ما در حال رفتن به دریافت وجود دارد" Vladovic گفت.

تظاهرات گسترده در سراسر کشور را خواستار کاهش یا از بین بردن ادارات پلیس با فعالان گفت: پلیس به طور نامتناسبی دستگیری مردم سیاه و سفید هستند و دیده می شود به عنوان سرکوبگر آمار و ارقام به جای محافظ در جوامع از رنگ.

"ما نیاز به تجدید نظر آنچه در آن است که باعث می شود مردم امن تر می سازد و جوامع قوی تر" قطعنامه شورای شهرستان گفت:. "ما نمی توانیم فقط نگاه پلیس در انزوا. بدون شک وجود دارد که جوامع از رنگ رنج می برند به طور نامتناسبی از منفی تعامل با پلیس است."

پلیس لس آنجلس قطع بخشی از بودجه اصلاح اندازه گیری برای سال مالی آغاز ژوئیه 1 می آید که در میان coronavirus بیماری همه گیر. ماه اجتماعی فاصله اقدامات از جمله بسته شدن بسیاری از کسب و کار را ترک کرده اند این شهر به شدت کاهش درآمد مالیاتی و بالقوه کمبود 45 میلیون دلار به $409 میلیون, با توجه به تامین مالی بخش تخمین می زند.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب