Lady Antebellum قطره 'antebellum' بیش از آن در ارتباط با برده داری-عصر جنوب

کیم یو جونگ کره شمالی با معاون اول مدیر گروه حاکم حزب کارگران کمیته مرکزی و خواهر و محرم نزدیک از رهبر کره شم

توسط PATRIS-FUN در 25 خرداد 1399

کیم یو جونگ کره شمالی با معاون اول مدیر گروه حاکم حزب کارگران کمیته مرکزی و خواهر و محرم نزدیک از رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد در روز شنبه دستور نظامی این کشور رهبران برای انجام مرحله بعدی از اقدامات تلافی جویانه در برابر کره جنوبی هر چه و هر زمان که ممکن است.

"اگر من قطره یک اشاره از ما بعدی طرح (کره جنوبی) مقامات نگران حق گرفتن بعد از عمل در برابر دشمن واگذار خواهد شد به ستاد کل ارتش ما" او در بیانیه ای گفت. "ارتش ما بیش از حد را تعیین می کند چیزی برای خنک کردن مردم ما را خشم و مطمئنا انجام آن معتقدم."

روابط دو جانبه میان کره شمالی بدتر در طول بیماری همه گیر کوروناویروس که منجر به سازندگان: از بین کره ای دفتر رابط در شهر مرزی کائسونگ. در ماه های اخیر پیونگ یانگ تقریبا به حالت تعلیق هر گونه همکاری با سئول و نیز سرخوردگی از عدم پیشرفت در مذاکرات هسته ای با تهمت و دولت. آسوشیتد پرس یادداشت شمال نیز ناراحت جداشدگان که کیم به عنوان "انسان تفاله" و "دو رگه سگ" ارسال جزوات جزئیات پیونگ یانگ را به نقض حقوق بشر از جنوب مرز از طریق بالن.

دیگر کارشناسان بر این باورند که شعارهای قوی است که تلاش برای رالی کره شمالی در یک زمان از اقتصادی تشدید مبارزه با کروناویروس.

این معلوم نیست که چه نوع از اقدام نظامی کره شمالی را به لحاظ نظری می تواند در برابر همسایه خود هر چند AP گزارش سلاح های آزمون ها "آسان حدس می زنم." در ادامه مطلب آسوشیتد پرس. تیم O'donnelltinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب