فاقد فدرال هماهنگی متحده تا زمانی که به بازگشایی

Pساکن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک roller-coaster هفته از عقب و تناقضات گفت: فرمانداران به “عکس های خود را” در بلند کردن اجسام stay-at-home سفارشات پس از coronavirus تهدید فروکش. اما پس از آن او در زمان به توییتر به فشار برخی از بازگشایی اقتصاد خود را به سرعت و به آنها بگویید که آن کار خود را به سطح شیب دار تا تست.

“این ضرب وشتم” نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در روز جمعه گفت. “ما نیاز به یک رویکرد هماهنگ بین دولت فدرال و ایالات متحده است.”

در صورت عدم وجود یکی از کومو و شانزده دیگر استانداران به نمایندگی از نیمی از کشور جمعیت سازمان سه خوشه جداگانه هر یک از کشورهای متعهد به همکاری با یکدیگر در جزئیات راهاندازی کسب و کار مدارس و رویدادها در حالی که اجتناب از تجدید حیات از عفونت.

این پیمان را تشکیل داده اند در میان کشورهای عمدتا با فرمانداران دموکرات در سواحل غرب در اطراف دریاچه های بزرگ و پرجمعیت شمال, پوشش چند مناطق شهری است که عبور از خطوط دولت از جمله نیویورک و شیکاگو و فیلادلفیا.

با مسافران با استفاده از ارتباط تنگاتنگ با قطار در شمال شرقی و ارتباطات خانوادگی در تعطیلات سفر و تکنولوژی هاب لینک سواحل غرب ایالات کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom می گوید: کار تیمی به رسمیت می شناسد “است که این اپیدمی ویروس می داند هیچ مرزهای می داند هیچ مرزهای شما نمی توانید ساخت دیوار در اطراف آن, و شما نمی توانید انکار پایه های اساسی حقایق است.”

دیگران در حال رفتن راه خود را از جمله دوم پرجمعیت ترین ایالت تگزاس — که در آن رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت روز جمعه گفت که او را به سهولت برخی از همه گیری های مربوط به محدودیت در هفته آینده. فلوریدا یکی دیگر دولت با مردم است و نه در یک داد.

کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن باید تیمی و پیمانهایی را تشکیل داده اند در میان کانکتیکات, دلاور, Massachusetts, New Jersey, New York, پنسیلوانیا و رود آیلند و همچنین ایلینوی, ایندیانا, کنتاکی, میشیگان, مینه سوتا, اوهایو و ویسکانسین.

تلاش خود را شروع در سایه بالا مشخصات اختلافات بین برخی از فرمانداران و تهمت که پیام اتحادش را تغییر اغلب در طول این بیماری همه گیر. مشارکت اعلام شد که مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار داشت “کل سازمان” بیش از زمانی که ایالات متحده لغو محدودیت.

او سپس معوق به فرمانداران به عنوان او صادر گسترده دستورالعمل برای بازگشایی اقتصاد در طول زمان در مکان های با آزمایش های گسترده و کاهش موارد ویروس. اما روز جمعه او به tweeting حمایت از کسانی که در اعتراض به اقامت در خانه سفارشات در میشیگان و مینه سوتا و ویرجینیا و با این استدلال که “ایالات متحده باید خود را به مرحله تست!”

فرمانداران جمهوری خواه و دموکرات گفتند که دقت و توجه در بازگشایی و هشدار داد آنها نمی قادر خواهد بود به گسترش تست بدون کمک از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

Addisu Demissie یک استراتژیست دموکرات که موفق Newsom را 2018 کمپین گفت: اتحاد “تا حد زیادی اذعان است که دولت فدرال در حال رفتن به انجام آنچه متحده نیاز به انجام.”

ریچارد Besser سابق موقت مدیر مراکز ایالات متحده در کنترل بیماری و پیشگیری گفت: دستورالعمل های فدرال به حال بسیاری از نقاط خوب. اما “وجود دارد برخی از اجزای دیگر است که وجود ندارد مانند در دسترس بودن گسترده تست ظرفیت” گفت: Besser, مدیر عامل شرکت سلامت متمرکز غیر انتفاعی رابرت وود جانسون بنیاد و نماینده نیوجرسی در شمال شرقی مشارکت.

دیوید پستچی رییس ستاد برای واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee گفت: همکاری با کالیفرنیا و اورگان — که همچنین هماهنگی در آتش سوزی های نجومی — احتمالا اتفاق می افتد صرف نظر از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رویکرد است.

“این فقط به نظر می رسید که همکاری با یکدیگر بیشتر نزدیک تر خواهد بود مفید به ما,” او گفت:.

در حالی که وجود دارد تفاوت های کلیدی بین ایالت اورگان دولتی کیت براون گفت: مردم “کار در اورگان و در واشنگتن زندگی می کنند و بدیهی است که معکوس. و همان درست است با کالیفرنیا.” او همچنین گفت: این امر می تواند “بسیار مفید” برای هماهنگی به جای رقابت برای تجهیزات حفاظتی.

این اتحاد می تواند به جلوگیری از شرایط دشوار: برای مثال اوهایو اجازه می دهد غیر ضروری کارکنان به سینسیناتی در حالی که مدارس و روز مراقبت در حومه شمال کنتاکی باقی مانده بسته شده است. آنها می تواند به جلوگیری از مسائل از جمله مسافران در نیوجرسی حمل و نقل قطار بدون ماسک اما پیدا کردن آنها نیاز به در مترو که آنها را از بقیه راه به کار در شهر نیویورک است.

این تلاش ها فقط گرفتن آغاز شده و پس از آن هنوز روشن نیست که چگونه هماهنگ اقدام دولت در نهایت خواهد بود.

سواحل غرب متحده می گویند این مهم برای هماهنگ کردن معیارهای مورد استفاده برای تعیین زمانی که آن را امن خواهد بود برای شروع بازگشایی. این اتحاد شمال شرقی است که انتظار می رود پیش نویس یک گزارش.

نه هر کس میاد کار تیمی.

در کانکتیکات جمهوری خواهان را انتقاد به لیبریا ند لمانت برای داشتن خود را بازگشایی طرح است.

“اگر فرمانداران می خواهم به مشورت با یکدیگر است که می تواند مفید باشد اما کانکتیکات نمی توانید صبر کنید در شش کشورهای دیگر از جمله کشورهای است که حتی به اشتراک گذاری مرز با ما به توافق در یک مسیر رو به جلو” دولت جمهوری خواه مجلس سنا رهبر لن فسنو در بیانیه ای گفت.

پنسیلوانیا توافق قانونگذاران را مورد انتقاد لیبریا تام ولف برای اقامت در خانه سفارشات و همکاری با دیگر فرمانداران. آنها حتی پیشرفته اندازه گیری به او از برخی از قدرت به تعیین که بخش های کسب و کار می تواند باز باقی می ماند که او وعده داده شده به حق وتو.

ویژه داستان
پیدا کردن امید: زمان 100 جامعه در مرور ما واقعیت جدید
در اینجا مشاوره از مارگارت اتوود سوندار پیچای, Stephen Curry, Tsai و نشستند ون و دیگران در مورد چگونه می توانید از طریق این بیماری همه گیر کوروناویروس

فرمانداران تاکید آنها باید تصمیم نهایی را در بازگشایی کشورهای خود را.

“ما هر یک را به انجام آنچه که ما انجام دهد. پنسیلوانیا طرح خواهد بود پنسیلوانیا طرح نیویورک را به انجام آنچه در آن می خواهم به انجام و هر کدام به رسمیت شناختن منحصر به فرد از هر یک از دولت” گرگ گفت.

ایندیانا رژیم صهیونیستی است. اریک هولکوم جمهوریخواه توصیف این پیمان به عنوان یک راه برای رهبران دولت به دانستن آنچه که دیگران انجام می دهند.

“همه ما در حال فکر کردن در مورد آن هوشمند راه اندازی مجدد — افتتاح متحده بسیار تدریجی و روشمند راه اگر اعداد در ادامه به برگزاری و ادامه روند به برگزاری” او گفت:.

___

Mulvihill گزارش از نیوجرسی.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان تام دیویس در ایندیاناپولیس; سوزان Haigh در Hartford, Connecticut; Rachel La Corte در المپیا; مارک لوی در هریسبورگ پنسیلوانیا; Kathleen Ronayne در ساکرامنتو کالیفرنیا; Andrew Selsky در Salem Oregon; و مارینا وینیو در آلبانی نیویورک, کمک به این مقاله است.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>