کار جنبش در سراسر جهان خوانده شده را علامت آوریل 1 تحت مستند

ممکن است بعد یک روز تعطیل عمومی و روز جهانی کارگر در کشور از اندونزی به فنلاند. تظاهرات غیر ممکن است برای بسیاری از افراد پس از زايمان در گروه مجبور شده اند به بداهه نوازی — یا به سرپیچی از ممنوعیت.

با محدودیت با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس در محل در سراسر جهان بسیاری از گروه های کارگری هستند به مناسبت روز جهانی کارگر روز جمعه در رام مد.

اما به عنوان یک جهانی coronavirus ناشی از رکود اقتصادی پرورش می دهد سر خود را, برخی از رهبران می گویند که تظاهرات در این روز تعطیل عمومی مهم تر از همیشه.

Trade union leaders clash with Turkish riot and plainclothes police officers as they attempt to defy a ban and march on Taksim Square

ترکیه معترضان توسط پلیس دستگیر شدند

اعضای اتحادیه های کارگری در ترکیه بازداشت شدند

پلیس در استانبول بازداشت 15 اعضای اتحادیه های کارگری در صبح روز جمعه مسدود کردن تلاش خود را به سرپیچی از حکومت نظامی. گروه برنامه ریزی شده به چشم پوشی از این مستند و مارس به یاد میدان تقسیم.

مربع بوده است خانه را به بسیاری از جناح چپ تظاهرات به مناسبت کارگران روز در طول سال که منجر به قتل عام در 1969 تا 1977. پلیس تا به حال محاصره مقر اتحادیه کارگران دیسک و ظاهرا ارائه شده به درایو اعضای مربع به وضع تاج های گل اهدا اجازه می دهد آنها را به احترام به مقررات منع رفت و آمد.

از اعضای اتحادیه های کارگری برای بازداشت شدند و “آسیب زدن به نظم عمومی” و برای نادیده گرفتن سه روز مستند در حال حاضر در محل.

دیسک رئیس Arzu Cerkezoglu در دفاع از اعتراض و گفتن محلی پخش تله 1 “امروز در سراسر ترکیه … میلیون ها نفر از کارگران کار چهره به چهره با این ویروس در کارخانه ها و سایت های ساخت و ساز و آن تاثیر نمی گذارد نظم عمومی است.”

لوکا Visenti اتحادیه اروپا اتحادیه کنفرانس توییتی همبستگی با معترضان.

Members of the communist-affiliated trade union PAME practice social distancing during a rally commemorating May Day

معترضان یونانی نگهداری اجتماعی فاصله در طول تظاهرات

معترضان یونانی رعایت فاصله اجتماعی

کارگران و دانشجویان در آتن به انتظارنشسته بودند تا در خارج از پارلمان با پوشیدن ماسک و دستکش و پلاستیک با استفاده از نشانگر احترام به یک فاصله بین هر یک از دیگر.

اعتراض سازماندهی شده بود توسط کمونیست وابسته به گروه PAME شد و در سرپیچی از ممنوعیت جنبش عمومی.

معترضان شعار می دادند شعارهایی مانند “هیچ قربانی برای کارفرمایان است.”

اقتصاد یونانی بوده است-آمار coronavirus مستند. برخی از مغازه ها و کسب و کارهای دیگر شروع به بازگشایی در این هفته به عنوان مستند محدودیت ها به تدریج کاسته.

صدها نفر از ساکنان نیز به خیابان ها ریختند و در دیگر شهرستانها.

پلیس آلمان بریس برای عمل

مردم در سراسر آلمان روز مشخص شده کمی متفاوت تر از سال های گذشته است. مارس 1 به طور معمول مشخص شده با صدای بلند اعتراض ها و خیابان های شلوغ.

در این سال حوادث و تظاهرات لغو شد در شهرستانها در سراسر کشور با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. دولت مجاز است در حدود 20 کوچک تظاهرات در برلین هر کدام با بیش از 20 شرکت کنندگان مجاز است.

در ضمن اعتراض سازمان از جمله آلمان کنفدراسیون اتحادیه های کارگری (DGB) و حزب سوسیال دموکرات (SPD) به میزبانی این سال روز کارگر حوادث آنلاین.

برلین دولت وزیر کشور Andreas Geisel هشدار داد شهر در رادیو های محلی است که شرکت در یک غیرمجاز در اعتراض به یک جرم جنایی, آلمانی, گروه رسانه ای rbb گزارش شده است.

“پلیس را به مداخله زود هنگام گفت:” Geisel با اشاره به تظاهرات غیر مجاز و اضافه کرد که حفاظت در برابر ویروسی انتقال باید اجرا شود.

بیشتر بخوانید: آلمان اعزام هزاران پلیس برای سرکوب معترضان غیر مجاز

فرانسه اتحادیه های کارگری آنلاین

در دیگر نقاط جهان کار حرکات تشویق کارگران خود را برای رفتن آنلاین. کارگران در فرانسه بودند را تشویق به ایجاد نارضایتی خود شنیده آنلاین.

“این یک فرصت برای خرس های اجتماعی خواسته است که ما شده اند از برای یک مدت زمان طولانی و بحران را برجسته” گفت: Philippe Martinez از چتر اتحادیه CGT.

در ضمن راست مارین لوپن نادیده مشاوره و فشرده پیش رو با این سنت سالانه از گذاشتن تاج گل به افتخار Joan of Arc. Le Pen می بیند خدمتکار, Orleans, معروف, فرانسوی, شهید, به عنوان یک نماد ملی. Le Pen حزب شده است انتقادی از رئیس جمهور امانوئل پاکسازی دست زدن به بحران است.

فنلاندی پیکنیک و هنگ کنگ تظاهرات کوچک

اتحادیه های کارگری در فیلیپین و اندونزی نیز تشویق اعضای خود را به رسانه های اجتماعی به جای خیابان. مقامات در فیلیپین بازداشت حداقل سه نفر که در آن گروه های حقوق بشر می گویند حدود 23 میلیون نفر رو از گرسنگی به عنوان آنها نمی توانند کار کنند با توجه به coronavirus مستند.

پلیس ضد شورش در هنگ کنگ نیز بسیج برای دموکراسی تظاهرات. این تجمع ثابت کمتر از پیش بینی ها در نیمه مستقل که در آن بزرگ به طور منظم تظاهرات مجبور شده اند به مقیاس پایین تحت coronavirus محدودیت.

در فنلاند کار تظاهرات به طور سنتی به دنبال بزرگ پیکنیک در فضاهای عمومی به مناسبت بهار. در این سال هلسینکی را Manta, مجسمه, سنتی کانون عیاشی سوار شد و تنها تعداد کمی از مردم جمع شده بودند. فنلاند دارای ممنوعیت تجمع بیش از ده نفر در محل.

اد/aw (AFP dpa رویترز)

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>