کریستن استوارت برای بازی پرنسس دایانا در یک فیلم از کارگردان جکی

این می تواند نقش خواهد کرد که زمین کریستن استوارت جایزه اسکار نامزدی? این گرگ و میش ستاره شده است بازیگران به

توسط PATRIS-FUN در 29 خرداد 1399

این می تواند نقش خواهد کرد که زمین کریستن استوارت جایزه اسکار نامزدی?

این گرگ و میش ستاره شده است بازیگران به عنوان پرنسس دایانا در اسپنسریک فیلم جدید از جکی مدیر Pablo Larraín, مهلت گزارش. این فیلم طول می کشد بیش از سه روز در اطراف کریسمس در اوایل 1990s زیر دایانا "تصمیم ازدواج خود را به شاهزاده چارلز کار نبود و این که او نیاز به تغییر جهت دادن از یک مسیر قرار داده است که خود را در خط برای یک روز ملکه" مهلت می نویسد.

Larraín توضیح داد: به مهلت چگونه "قلب از فیلم" خواهد بود بررسی "وقتی کسی تصمیم می گیرد به ملکه و می گوید: من می خواهم به جای رفتن و خودم باشد. ... چگونه و چرا شما تصمیم به انجام این کار؟" تا آنجا که مصاحبه استوارت به عنوان رهبری Larraín ستایش او به عنوان "یکی از بازیگران بزرگ در اطراف امروز" و کسی که "می تواند بسیار مرموز و بسیار شکننده است در نهایت بسیار قوی نیز است که آنچه ما نیاز داریم." این فیلم که نوشته استیون نایت نمی خواهد مقابله با دیانا مرگ در سال 1997 به عنوان Larraín گفت: "همه ما می دانیم که سرنوشت او چه اتفاقی برای او افتاده و ما لازم نیست برای رفتن وجود دارد."

از گرگ و میش , فیلم استوارت برنده ستایش از منتقدان برای اجراهای او در فیلم هایی مانند شخصی کاسب خرده فروشو پس از ناتالی پورتمن قبلا فرود یک نامزدی اسکار برای عملکرد خود را به عنوان جکی کندی در Larraín را Jackie, اسکار رای دهندگان ممکن است آماده به رسمیت شناختن استوارت برای اولین بار او باید ناخن است. این فیلم قرار است به تولید در سال آینده. برندان فرداtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب