کوبه برایانت خلبان هلی کوپتر تا به حال نزدیک به پاک خیره کننده ابرها قبل از سقوط: محققان

(لس آنجلس) — خلبان هلیکوپتر که سقوط کرد و کشته کوبه برایانت و هشت نفر دیگر شد تقریبا خیره کننده از ابرها هنگا

توسط PATRIS-FUN در 19 بهمن 1398

(لس آنجلس) — خلبان هلیکوپتر که سقوط کرد و کشته کوبه برایانت و هشت نفر دیگر شد تقریبا خیره کننده از ابرها هنگامی که او به طور ناگهانی سقوط و سقوط به جنوب کالیفرنیا دامنه کوه محققان و کارشناسان حمل و نقل هوایی نشان داد.

Ara Zobayan گفته بود کنترل ترافیک هوایی او صعود به 4000 فوت (1,219 متر) و او به 2,300 پا (701 متر) با توجه به تحقیقی به روز رسانی منتشر شد جمعه از ملی ایمنی حمل و نقل.

هلیکوپتر بود فقط 100 فوت (30 متر) از ابر تاپ و امکان پذیر خواهد باید از طریق شکسته به هوای پاک در یک ماده از ثانیه. کنترل ترافیک هوایی توصیه شده بود Zobayan که ابر تاپ در 2,400 پا (731.5 متر است.) دوربین فیلم بعد از بررسی توسط NTSB نشان داد در این نزدیکی هست ابرها در آن برآورد ارتفاع.

این NTSB به روز رسانی را ندارد هر گونه نتیجه گیری در مورد آنچه باعث Jan. 26 تصادف در کالاباساس شمال غربی لس آنجلس به این دلیل که تحقیقات همچنان در جریان است و یک گزارش نهایی نیست و انتظار می رود برای یک سال یا بیشتر. این به روز رسانی را می گویند هیچ نشانه ای از شکست مکانیکی بر اساس خرابه بررسی توسط کارشناسان در صحنه است.

محققان همچنین بر این باورند که پس از یک شاخه درخت در محل سقوط قطع شد با دو موتور مشغول به کار بودند و روتور چرخش را در زمان ضربه. تمام چهار هلیکوپتر پره تا به حال مشابه آسیب رسانی اعلام کرد.

ناشناس شاهد گفت: NTSB دامنه کوه که در آن تصادف رخ داده است کفن شد در غبار هنگامی که او شنیده هلیکوپتر نزدیک است. این صدا عادی و سپس او را دیدم آبی و سفید هواپیما ظهور از مه در حال حرکت رو به جلو و پایین. آن شروع به حرکت به سمت چپ و او گرفتار یک نگاه اجمالی از این هواپیما را در حلقه. در عرض 2 ثانیه آن را ناودان به دامنه کوه درست در زیر او.

جانباز خلبانان پیشنهاد کرده اند که Zobayan شد گیجی در ضخامت جو است.

خلبان در آخرین مانور نشان می دهد او سعی کرد به پاپ تا بالاتر از ابرها و او در صعود برای شاید یک دقیقه قبل از چرخش به سمت چپ گفت: Mike خردمندانه یک خلبان هلی کوپتر در منطقه لس آنجلس با 35 سال تجربه پرواز.

هنگامی که خلبانان سهوا وارد ابرها و سعی کنید به نوبه خود به جای هنوز صعودی "احتمالا در این محله ها از 80 تا 90 درصد از زمان آن را فاجعه بار" خردمندانه گفت.

"هنگامی که او رفت و به ابرها, او تا به حال کامل در اورژانس" خردمندانه گفت.

هلی کوپتر نزولی در 4000 پا (1,219 متر) در هر دقیقه و ناودان به دامنه کوه در بیش از 180 مایل (290 کیلومتر).

درجه ایمنی مشاور Kipp لاو گفت: سرعت این هواپیما را فرود نشان داد "شما قطعا از دست کنترل هواپیما."

تصادف رخ داده است به عنوان برایانت و دیگر مسافران پرواز بودند از اورنج کانتی به شهرستان ونتورا برای حضور در مسابقات بسکتبال دختران در برایانت Mamba آکادمی ورزشی. او مربی خود 13-year-old daughter Gianna تیم. او و دو هم تیمی درگذشت.

یک مکان یادبود برای برایانت و دیگر قربانیان است که برای برنامه ریزی Feb. 24 در مرکز استیپلز در آن برایانت ستاره دار برای لیکرز. تاریخ 2/24 مربوط با شماره 24 نیوجرسی میپوشید و شماره 2 فرسوده توسط Gianna.

Zobayan منظم بود خلبان برای برایانت و رئیس خلبان برای جزیره بیان هلیکوپتر با بیش از 8,200 ساعت از زمان پرواز. او تایید شد به پرواز تنها با استفاده از ابزارهای سخت تر امتیاز برای رسیدن به آن اجازه می دهد تا خلبانان به پرواز در شب و از طریق ابرها هنگامی که زمین قابل مشاهده نیست — و یک خلبان دیگر افراد مشهور از جمله لس آنجلس کلیپرز ستاره Kawhi Leonard و کایلی Jenner.

در طول پرواز با برایانت گروه Zobayan نیست گزارش هر گونه مشکلات تجهیزات و صدا و آرام در حالی که برقراری ارتباط به کنترل ترافیک هوایی. نهایی خود را انتقال گفت که او قرار بود به صعود بالاتر از ابرها. هشت ثانیه پس از رسیدن به قله در ارتفاع او آغاز شده سرنوشت ساز تبار.

سابق جزیره بیان خلبان Kurt Deetz که به طور منظم به پرواز برایانت به بازی در مرکز استیپلز گفت: خواندن NTSB گزارش تقویت چگونه خطرناکی سریع هلیکوپتر سفر در شرایط که باعث شده بود اداره پلیس لس آنجلس و لس آنجلس کلانتر به زمین کوچکتر خود copters.

"به طور معمول در کسانی که شرایط شما خیلی محتاط است. شما اقدام به آهستگی" Deetz گفت.

تاثیر پاره هلیکوپتر از هم جدا. همه سرنشین از درگذشت بلانت نیروی ضربه.

50 سال Zobayan های اخیر بررسی پرواز شامل آموزش سهوا پرواز به شرایط بد آب و هوا. آن را تحت پوشش چگونه به بهبود و اگر هواپیما بینی اشاره شده است بیش از حد بالا یا پایین و چه به صورت هلیکوپتر بانک ها به شدت به یک طرف. او به دست آورده و رضایت بخش نمرات در بررسی که صورت گرفت در مارس 2019.

Deetz گفت Zobayan قبلا به او گفته بود که او نمی باید تجربه واقعی پرواز در ابرها با وجود اینکه گواهی شده است. Deetz گفت که غیر معمول نیست.

برایانت هلیکوپتر نیست که یک دستگاه به نام زمین آگاهی و هشدار سیستم شناخته شده به عنوان TAWS که سیگنال هنگامی که یک هواپیما در خطر است از هدف قرار دادن زمین. این NTSB است توصیه می شود این سیستم بود و اجباری برای هلیکوپتر, اما اداره هوانوردی فدرال فقط نیاز به آن را برای آمبولانس هوایی. به گزارش ایسنا ، دایان فاینستاین و تشکر. براد شرمن هر دو کالیفرنیا دموکرات نامیده اند FAA به دستور دستگاه.

ویژه داستان
Coronavirus شیوع بیماری می تواند از خط خارج Xi Jinping رویاهای از یک قرن
ویروس بافندگی بیش از رئيس جمهور ملی جوان سازی پروژه و خود را سفت و محکم از بالا به پایین حکومت در حال آزمایش است

دیگران کشته شامل Orange Coast College مربی بیس بال جان Altobelli همسرش, کری و دخترش, الهام; برایانت دوست و دستیار مربی, Christina Mauser; و سارا چستر و دخترش Payton, 14. یک مکان یادبود برای Altobelli خانواده برگزار خواهد شد و دوشنبه در فرشته ورزشگاه در آناهایم.

__

آسوشیتد پرس نویسندگان جان Antczak و جاستین پریچارد در لس آنجلس برنارد Condon در نیویورک و دیوید Koenig در دالاس و کسب و کار نویسنده تام Krisher در دیترویت کمک کرده است.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن