چاقو-دارای حق اعمال سارق مسلح در هنگ کنگ سرقت 600 رول کاغذ توالت در میان Coronavirus وحشت

پلیس در هنگ کنگ گفت: آنها باید مسلح بازداشت دو سارق مسلح که به سرقت برده 600 رول کاغذ توالت در یک فروشگاه—نشانه چقدر کمیاب ضرورت اساسی تبدیل شده است و در میان وحشت خرید با توجه به شیوع کروناویروس.

با توجه به رسانه های محلی یک راننده کامیون تحویل شد رول کاغذ توالت به یک سوپر مارکت در محله مونگ کوک محله در حدود 5 صبح حدود یک ساعت بعد سه چاقو-دارای حق اعمال مردان در 20s خود را با پوشیدن کلاه و ماسک صورت نشان داد. یکی از آنها تهدید راننده با چاقو به دو نفر دیگر لود حدود 50 بسته کاغذ توالت یا 600 رول—بر روی سبد خرید.

کاغذ توالت بعدها در بر داشت stashed در نزدیکی مهمانخانه که در آن پلیس دو مظنون است. یکی است که هنوز هم بزرگ است.

همراه با پزشکی ماسک صورت و تمیز کردن محصولات ضروریات مانند کاغذ توالت, برنج, مواد غذایی کنسرو شده و دیگر لوازم اساسی تبدیل شده اند به شدت به دنبال پس از در هنگ کنگ در پی شیوع کروناویروس رسما به نام COVID-19.

در اوایل این ماه خریداران خالی قفسه های فروشگاه از کاغذ توالت آنلاین زیر شایعاتی که منابع خود را می تواند اجرا با توجه به شیوع ویروس مجبور به کاهش سرعت از کارخانه ها در سرزمین اصلی چین است.

وجود 57 بيمار مبتلا به کروناویروس در هنگ کنگ است. شهر سخت بود-آمار 2002-2003 شیوع سندرم حاد تنفسی (SARS) را ترک کرده است که بسیاری از ساکنان اضطراب از یک توده COVID-19 شیوع.

اگر چه دولت با رد این شایعات و پیشرو در فروشگاه های زنجیره ای باید روشن است که وجود دارد هیچ کمبود عرضه هیستری است و در عین حال به مردن است. در اطراف شهر قفسه های سوپر مارکت ها به طور معمول مواجه نگردند با کاغذ توالت و دیگر کالاهای خانگی ذخیره کردن به عنوان فروشگاه های مبارزه به restock. فوری وعده های غذایی مانند فنجان رشته فرنگی و مواد غذایی کنسرو شده نیز در حال خریداری شده تا در وحشت.

ماسک صورت بوده است وخیم کمبود پس از ماه گذشته با مردم تشکیل خطوط در خارج از داروخانه ها به عنوان اوایل به عنوان شب قبل از زمانی که مغازه آنها اعلام خواهد شد فروش تعداد محدودی از ماسک صبح روز بعد. شهرستان رهبران بوده اند به شدت مورد انتقاد قرار نیست برای حصول اطمینان از عرضه کافی از ماسک را بر خلاف دولت های همسایه شده اند که توزیع ماسک صورت برای خانواده ها.

هنگ کنگ است نه تنها جایی برای دیدن نشانه هایی از وحشت خرید به تعداد coronavirus موارد در سراسر جهان افزایش دهد. پس از دولت سنگاپور مطرح سلامت آن سطح هشدار در اوایل این ماه بسیاری از زمان به سوپر مارکت ها پاکسازی قفسه کاغذ توالت فرنگی و برنج و سایر ملزومات. تایوان نیز شاهد یک کاغذ توالت پس از اجرا شهروندان منتشر شایعات آنلاین است که تولید کاغذ توالت بود که به دلیل محدود خمیر کاغذ مورد استفاده قرار گرفت را به صورت ماسک به جای.

نوشتن به هیلاری لئونگ در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>