Klobuchar بنا به گزارش کمپین مطمئن نیست این امکان پذیر است برای رقابت در بالا-نماینده متحده مانند تگزاس و کالیفرنیا

بیش از 2000 سابق وزارت دادگستری مقامات فعلی فدرال دادستان و قضات فدرال فوری در مورد دادستان کل ویلیام Barr را آشکار سیاسی از وزارت دادگستری. حتی “مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان” باید ترس از “بیل را بر امریکا” یک “جمهوری موز که در آن همه منوط به هوی و هوس دیکتاتوری رئیس جمهور و سرسپردگان خود را,” دونالد Ayer یک همکار سابق از Barr و معاون دادستان کل تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش نوشت: در این اطلس در روز دوشنبه. او شفافی در سی ان ان جمعه شب.

Barr شد Ayer جانشین به عنوان معاون دادستان کل قبل از شروع اول خود را به عنوان دادستان کل و یک سال بعد در سال 1991. در این 40 سال این دو نفر شناخته شده اند هر یک از دیگر, دیروز گفت, CNN, Barr است “همیشه بسیار قوی مشاهده اجرایی که باید به مقدار زیادی از قدرت. من هرگز کاملا شناخته شده چقدر آن بروید و هرگز وجود هر گونه دلیل برای تست این دلیل که او دادستان کل تحت George H. W. Bush, George H. W. Bush تا به حال هیچ علاقه ای به بودن یک مستبد. بنابراین در حال حاضر ما در مواجهه با یک وضعیت که در آن لایحه بار برنده از دادستان کل تحت یک رئیس جمهور که ظاهرا می خواهید به یک مستبد.”

در اقیانوس اطلس, Ayer می نویسد که “از آن است که نه بیش از حد قوی است که می گویند که لایحه بر این است که سازمان ملل متحد آمریکا” و او شفافی در سی ان ان. “به این دلیل است که من می گویند که او در سازمان ملل متحد-آمریکا دلیل است که من فکر می کنم آن را عادلانه می گویند و من فکر می کنم اکثر مردم با من موافق باشید که مرکزی شعار ما سیستم حقوقی و سیستم قضایی ما است که هیچ فردی بالاتر از قانون” او نوشت. “بیل بر چشم انداز کاملا متفاوت است. لایحه بر چشم انداز است که یک مرد یک نفر که نیاز به بالاتر از قانون است و رئیس جمهور است. … او گفت که قبل از او شد دادستان کل اما او در حال حاضر انجام آن را در بسیاری از مراحل است.”

آیر شفافی در راه او فکر می کند بر آسیب رساندن امریکا در اقیانوس اطلس مقاله نتیجه رسید که برای جلوگیری از این “جمهوری موز” امریکا باید “یک قیام و خواستار آن است که بیل بر استعفا بلافاصله و یا شکست آن بود استیضاح.” جزئیات بیشتر در اقیانوس اطلس. پیتر وبر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>