اگر شما نگاه کردن به کلمه “چانه” در دانشنامه شما را به خواندن در مورد کرک داگلاس. این نه اغراق و یا یک شکل از بیان: داگلاس است که به معنای واقعی کلمه به عنوان مثال کسی که با یک چانه در انتشارات دانشگاه آکسفورد برای ورود به قوس فک پایین.

آن را حس می کند: شده اند وجود دارد چند چانه در تاریخ بشر به عنوان قابل توجه به عنوان داگلاس’. وقتی بازیگر, درگذشت فوق العاده ای سن 103 روز چهارشنبه اعلامیه به نظر می رسید به سوگواری از دست دادن چاه زنخدان به اندازه استعداد خود را. “که معروف dimpled چانه که شما هرگز باور یک مجسمه با اینحال به هالیوود آیکون گرانیت فک است که در خدمت او به خوبی به عنوان یک پیشرو برای بیش از 60 سال” نوشته Vanity Fair. “وقتی که شما شنیدن نام خود را خیلی واضح و سنبه قوی (کرک شده!), شما فکر می کنید در ابتدا از اینکه چگونه او نگاه کرد: jutting چانه با یک گودی ساخته شده است که آن را بر خلاف تمام دیگر jutting chins” gushed انواع. لس آنجلس تایمز انتخاب کرد برای توصیف این بازیگر به عنوان یک “گودی-chinned صفحه نمایش آیکون که شناخته شده است برای آوردن مواد منفجره گره-جاوید به شدت به یاد ماندنی مجموعه ای از قهرمانان و پاشنه بلند است.”

قراردادن از گتی ایماژ

البته چانه بودن در مرکز پایین تر از ما چهره یک outsized اثر در درک جذابیت برای بهتر یا بدتر. جالب انسان ها هستند و در واقع تنها حیوانی است که jutting فک پایین; “حتی در شامپانزه ها و گوریل ها ما نزدیک ژنتیکی عموزاده عدم چانه” می نویسد: اسمیتسونیاناشاره کرد که میمون های بزرگ’ آرواره پایین شیب و بازگشت از دندان های خود را به جای بیرون زده رو به جلو است. در حالی که محققان مطمئن نیستند که چرا دقیقا انسان چانه در وهله اول — حتی نئاندرتال ها آنها را ندارد — یک فرضیه این است که آنها احتمالا از نظر جنسی انتخابی از ویژگی های است که در میان ناخودآگاه به انتخاب جفت. این روزها هر چند آن را بسیار ناخودآگاه: کرکس دارای رتبه بتمن توسط خود چانه و BuzzFeed پس از فرار یک لیست از مهم ترین Jawlines 2014.

با وجود اینکه بهترین و شناخته شده برای به تصویر کشیدن یک rakish اسپارتاکوس در Stanley Kubrick را در سال 1960 حماسه به همین نام داگلاس’ روزنه در فک خود را نمی خواهد در نظر گرفته شده است جذاب 2,000-عجیب و غریب سال پیش. “در تصاویر که زیبایی بودند از یک رفیع بازیگران یونانی هنرمندان هرگز اجازه یک گودی به شکستن یکنواختی از چانه سطح” ادعا کرد که یوهان یواخیم Winckelmann در تاریخ هنر ایران باستان در میان یونانیان در سال 1764 اضافه کرد که “در زمانی که در نقشه های ساخته شده از آنها بخش پایین تر از [چانه] به نظر می رسد آن را به عنوان به باریکش در … ممکن است عادلانه بود مشکوک است که برخی از مدرن نادان دست شده است و تلاش برای بهبود بر آنها.” به عبارت دیگر فرورفتگی مانند داگلاس’ در حالی که در سمت چپ به رحمت ژنتیک آمده اند و رفته اند در محبوبیت; صفحه نمایش بازیگر فقط اتفاق افتاده به دنیا آمد در زمان مناسب برای خود حداکثری jawline در مد.

حتی با استانداردهای آن زمان هر چند که مردانه آیکون از بتمن به کلارک گیبل افتخار شکاف داگلاس شد ، “وقتی که من ساخته شده من تصویر اول [The Strange Love of Martha Ivers در سال 1946] با باربارا Stanwyck مدیر از من خواست تا آن را پر کنید و به من گفت:” گوش دادن این همان چیزی است که شما دریافت کنید.’ من نمی غار” داگلاس گفته تلگراف در سال 2016. این یک تصمیم گیری است که تاثیر ماندگار; به عنوان داگلاس شروع به جمع آوری بر روی صفحه نمایش نقش های مدیران و عوامل متوجه آنها می تواند استفاده از چاه زنخدان به نفع خود استفاده متناوب بین تاکید بر آن به عنوان یک صفت از یک کلاسیک (اگر نادرست و غلط) قهرمان و یا به تشدید نگاه یک سخت تر مرتب کردن بر اساس مانند شخصیت او در قهرمان. به عنوان بار مالی آن را بدون در نظر گرفتن اگر او در حال بازی یک پسر خوب یا بد مرد “کرک فک ساخته شده بود برای clenching.”

قراردادن از گتی ایماژ

آن نیز ساخته شده بود به صورت اغراق آمیز. هنرمندان تکیه به تصویر می کشد داگلاس’ متمایز فک اما این بازیگر هرگز فکر; علاوه بر عرفی دست و پا چاپ خارج TCL چینی تئاتر در هالیوود او به شوخی پشت یک اثر از چانه خود را به عنوان به خوبی. بخشی از بدن نیز یک موضوع مورد علاقه گفتگو در مصاحبه: “این واقعا یک گودی آن یک سوراخ در چانه” یک ریشو داگلاس یک بار گفت:, کیر Cavett که quipped در پاسخ “خوب, من می دانم که اگر ما می تواند آن را ببینید آن را می شود بیشتر رخ ما تا به حال در نشان می دهد در یک زمان طولانی است.” به ظاهر همه سوالات در مورد او چگونه پیمایش تراش چیزی. بعد وقتی که داگلاس’ نوه, Dylan متولد شد و در سال 2000 نیویورک پست اعلام کرد: “نوزاد داگلاس گودی” با همان درام به عنوان Rafiki برگزاری سیمبا به دشت. پس از آن مرد بازیگران با سر-چرخش چانه سوار بر coattails موفقیت خود را از جان تراولتا به Simon Cowell. با این وجود, به مناسبت داگلاس’ تولد 100 در سال 2016 نیویورکر اعلام کرد که “شکاف در داگلاس چانه است به غیر از گراند کانیون, محبوب ترین, طبیعی, شکاف در امریکا است.”

قراردادن از گتی ایماژ

اما فیزیکی روند آیند و می روند فقط به عنوان داگلاس’ عبور از علائم از دست دادن یکی از آخرین باقی مانده legends of the Golden Age of Hollywood, بنابراین بیش از حد ما از دست دادن یکی از بزرگ چانه از تاریخ است. این روزها جراحی پلاستیک وب سایت های تبلیغ روش برای صاف کردن یک jawline: “اگر چه چانه با یک گودی شد یک بار دیگر این را تا حد زیادی از مد رفته و برخی از بیماران ترجیح داده اند که خود را گودی کاهش می یابد و اغلب با استفاده از پرکننده های” جراح زیبایی دکتر جولیان De Silva گفته دیلی میل در سال 2017.

داگلاس گرچه بود که هیچ اگر نه یک تیتان صنعت و او را بیش از 90 فیلم و بسیاری از آنها از شاهکارهای کلاسیک هالیوود سینما با تکیه بر ساختار صورت خود را به تنهایی. به قول آنجلو داندی, بوکس مربی که مربی محمد علی “شما نمی توانید قطار چانه.” فک درست مثل ستاره شدن است گریزان ذاتی غیر ممکن است برای ضبط با کلمات است. شما یا باید آن را و یا شما نمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im