نقشه مجموعه مورد استفاده توسط پادشاه جرج سوم پادشاه ساخته شده در دسترس عموم است. این مجموعه شامل نقشه های از وقایع مشهور مانند شکست ناپلئون در واترلو و آمریکا جنگ استقلال.

بیش از 3000 نظامی نقشه ها و چاپ مورد استفاده توسط بریتانیا پادشاه جورج سوم که حکومت بیش از پادشاهی متحده از سال 1760 به سال 1801 شده و در دسترس عموم برای اولین بار در روز چهارشنبه.

نقشه مجموعه در حال حاضر می تواند به صورت آنلاین در یک وب سایت خاص ایجاد شده به علامت 200 سالگرد سلطنت بریتانیا مرگ است. نقشه ها هستند و متعلق به مجموعه سلطنتی اعتماد این مجموعه هنری از خانواده سلطنتی بریتانیا— بزرگترین مجموعه هنری در جهان است.

سفر به عقب در زمان

نقشه های ارائه جالب نگاه اجمالی به برخی از بسیاری از اقدامات نظامی صورت گرفت که در طول جورج سوم را بدست آورد.

A print depicting the Siege of Rochelle

چاپ تصویر می کشد محاصره لا روشل از 1627-28 یک رویداد کلیدی در جنگ بین کاتولیک خانواده سلطنتی و پروتستان Hugenots در فرانسه

با وجود هرگز ترک جنوب انگلستان و یا دیدن نبرد دست اول پادشاه نظارت یک دوره قابل توجهی از عملیات نظامی در بریتانیا و اروپا و آمریکا. این مجموعه شامل مواد از هفت سال جنگ آمریکا جنگ استقلال و فرانسه و ناپلئون جنگ.

ادامه مطلب: بازبینی واترلو

با ریشه های دوستیابی بین 16 و 18 قرن نقشه فاش کردن جزئیات مانند غنی سازی برنامه های نظامی و encampments. طرح های کشیده شده از جبهه و نقاشی از لباس نظامی را می توان در میان چاپ.

پادشاه که از دست امریکا

نمونه های جالب شامل یک نقشه به تصویر می کشد نبرد واترلو که در آن ناپلئون بناپارت با شکست مواجه شد. دیگر به تصویر می کشد فرانسه و انگلیس و آلمان رو در حال حاضر روز, نوردراین-وستفالن در کشور آلمان در نبرد میندن در طول هفت سال جنگ ،

A map depicting the Battle of Minden in the Seven Years War

یک نقشه به تصویر می کشد نبرد میندن در هفت سال جنگ در سال 1759; فرمانده انگلیس و ارتش آلمان که با شکست نیروهای فرانسوی و بعدها با توجه به عمده افتخار توسط جورج سوم پدر جورج دوم

برخی از نقشه ها از جنگ آمریکا استقلال, اندازه دو متر (6 فوت و 6 اینچ) بالا است. مجموعه سلطنتی اعتماد می گوید عظیم نقشه شد و به احتمال زیاد در هدف ساخته شده از چوب ماهون می ایستد که در آن شاه به دنبال پیشرفت جنگ و تماشا مستعمرات به طور پیوسته رهایی از حکومت بریتانیا.

یک نقشه از سال 1781 به تصویر می کشد بریتانیا نهایی شکست در نبرد Yorktown — آخرین نبرد عمده در آمریکا جنگ استقلال— شامل یک حاشیه نویسی از یک آمریکایی mapmaker با این مضمون که “زمینه که در آن انگلیسی ها گذاشته سلاح های خود را.”

“این است که اتصالات و نه در حال حرکت است که در 200 سالگرد جورج سوم مرگ ما قادر به ایجاد پادشاه مجموعه نظامی نقشه های دیجیتالی در دسترس برای همه ارائه بینش جدید به خود توپوگرافی منافع و سهم خود را به علوم وابسته به نقشه کشی,” مارتین گفت: Clayton, مجموعه سلطنتی اعتماد از چاپ و نقاشی.

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de