کیم جونگ سازمان ملل متحد و خواهر است در کانون توجه است. اما می تواند یک زن تا کنون منجر کره شمالی …

Unconfirmed گزارش در مورد کیم جونگ سازمان ملل متحد سلامت شده اند کفن حتی بیشتر از مرسوم کره شمالی murkiness. اما از مه از سوالات یک نام را نگه می دارد برداشت تا به عنوان سیاستگذاران و تحلیلگران تامل دیگری که ممکن است منجر به منزوی هسته ای ملت: کیم یو جونگ.

او کیم جونگ سازمان ملل متحد خواهر کوچکتر و بسیاری از ناظران می گویند او می تواند محتمل ترین انتخاب است. این گمانه زنی را افزایش می دهد یکی دیگر از سوال: می تواند یک زن حتی خواهر رهبر فعلی تا کنون منجر کره شمالی …

کره شمالی ناظران شروع به حدس و گمان که آیا چیزی اتفاق افتاده بود به کیم جونگ سازمان ملل متحد پس از او از دست رفته مارس 15 بزرگداشت از تولد او پدر بزرگ بنیانگذار کره شمالی کیم ایل سونگ. او نه از دست رفته این رویداد پس با فرض قدرت در سال 2011 پس از درگذشت پدر از یک حمله قلبی. گمانه زنی ها درباره زمین تب بیش از آخر هفته با یک دور تازه از گزارش های تایید نشده.

ناپدید شدن آمد در میان اخیر موشک های راه اندازی و شمال را تکرار و ادعا می کند که هیچ coronavirus موارد در کشور—یک ادعای بین المللی سلامت کارشناسان شک دارند.

کره جنوبی را بارها و بارها گفت: هیچ نشانه ای از “غیر معمول تحولات” در شمال. ماه Chung-در بالا مشاور سیاست خارجی به کره جنوبی, رئیس جمهور, ماه Jae-در سی ان ان گفت که رهبر “زنده و سالم است.”

اما به نظر می رسد هیچ رسمی طرح جانشینی در محل در کره شمالی. کیم اعتقاد بر این است در اواسط 30s اما او یک فرد سیگاری سنگین و برخی از کارشناسان پزشکی پیشنهاد کرده اند که او چاق است و ناسالم. همه این بدان معنی است که حتی اگر کیم پدیدار صدمه ندیده به نمایش عمومی در آینده نزدیک توجه باقی خواهد ماند کیم یو جونگ و دیگران که ممکن است آماده برای موفقیت او است.

که کیم یو جونگ?

کیم یو جونگ که تصور می شود در اوایل سی سالگی یکی از چندین کودکان از اواخر رهبر کره شمالی کیم یونگ ایل. او اعتقاد بر این است به یکی از نزدیک ترین و مورد اعتماد ترین مشاوران.

“او به عنوان بهترین ما می توانیم بگویم بسیار توانمند و ماهر عضو از کره شمالی رهبری است و نه یکی را دست کم گرفته شده توسط هر کشش از تخیل” Harry J. Kazianis ارشد مدیر کره ای مطالعات در واشنگتن D. C – فکر مستقر در مرکز منافع ملی می گوید.

او متولد و بزرگ شده عمدتا در پیونگیانگ اما اعتقاد بر این است که حدود چهار سال از مدرسه ابتدایی در سوئیس به گزارش وب سایت کره شمالی, رهبری, سازمان دیده بان وابسته 38 شمالی, یک کره شمالی نظارت بر پروژه.

او ازدواج کرده به چو آهنگ که اعتقاد بر این است پسر چو Ryong Hae “یکی از قدرتمند ترین مقامات در [کره شمالی] رسمی سلسله مراتب” با توجه به کره شمالی, رهبری, سازمان دیده بان.

او تا حد زیادی ناشناخته به جهان تا زمانی که از او عکس گرفته شده در اواخر پدر 2011 تشییع جنازه. اما او به دست آورده توجه بین المللی پس از اینکه محوری به ویژه هنگامی که او با حضور در بازی های المپیک زمستانی 2018 در Pyongchang.

او همچنین خال خال با برادرش در اجلاس سران در ویتنام با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در فوریه 2019—کاربران رسانه های اجتماعی منتشر الگوهای رفتاری از کیم یو جونگ “کمین” در نزدیکی برادر او را پس از او عکس ایستاده در اطراف گوشه ها و پشت بوته در حالی که او انجام کسب و کار.

در ظرفیت رسمی کیم یو جونگ است معاون مدیر حزب کارگران کره تبلیغ و تحریک بخش این سازمان در درجه اول مسئول سانسور در کشور است. در ماه آوریل او تمدید به عنوان یک جایگزین عضو قدرتمند تصمیم گیری بدن Politboro کمیته مرکزی. او قبلا اخراج از کمیته احتمالا به عنوان یک نتیجه از شکست از ویتنام اجلاس با توجه به Seoul-بر اساس NK News, فراهم می کند که اخبار و تجزیه و تحلیل در کره شمالی.

می تواند یک زن منجر کره شمالی …

با وجود کیم یو جونگ به شجره نامه وجود خواهد داشت بسیاری از موانع به دست گرفتن کنترل کارشناسان می گویند. کره شمالی بسیار مردسالار جامعه است. از زمان تأسیس آن در سال 1948 در این کشور اجرا شده است توسط سه مرد, کیم ایل سونگ, پسر او کیم جونگ ایل و نوه اش, کیم جونگ سازمان ملل متحد.

“این قطعا ممکن است که او را چهره برخی از چالش های جدی به او مشروعیت و قدرت اگر او در زمان بیش از حتی با کیم نام خانوادگی” Mintaro اوبا سابق وزارت امور خارجه ایالات متحده رسمی که تخصصی در کره می گوید زمان.

ویژه داستان
این جزیره شد Coronavirus هشدار به جهان
هوکایدو ژاپن, قفل کردن اولیه و موجود شیوع بیماری. زمانی که فرماندار برداشته محدودیت های موج دوم آمار حتی سخت تر

Scott A. اشنايدر ارشد کره جنوبی به مطالعات و مدیر متحده آمریکا-کره جنوبی سیاست برنامه در شورای روابط خارجی می گوید که پس از به رسمیت شناخته شده خط جانشینی در کیم سلسله است پدر به پسر کیم ممکن است در خدمت “به عنوان یک نوع از نایب السلطنه و عملا رهبر در شرایطی عملی نموده است ،

اما او می گوید: خانواده سلسله “آسیب پذیر تر از همیشه قبل از.”

اگر چه جزئیات بیشتر در مورد کیم جونگ سازمان ملل متحد را از نزدیک نگهبانی برخی بر این باورند که کیم جونگ سازمان ملل متحد ممکن است یک پسر جوان که می تواند بیش از زمانی که او به اندازه کافی است. یکی دیگر ممکن است جانشین کیم Pyong Il است که کیم جونگ سازمان ملل متحد عمو (کیم ایل سونگ و کیم جونگ ایل برادر ناتنی). با وجود هزینه های 40 سال در خارج از کشور به عنوان یک دیپلمات خارجی او گزارش باقی می ماند محبوب ترین ها در کشور با توجه به شباهت به کیم ایل سونگ.

Lami کیم سابق کره جنوبی دیپلمات و همکار در مرکز ویلسون می گوید که وجود دارد این است که گمانه زنی های زیادی همین دلیل است که او به کره شمالی در سال گذشته است. “یک سناریو است که کیم جونگ سازمان ملل متحد شده است نگران سلامتی خود را و آنچه را که اتفاق می افتد به خانواده اش و رژیم او باید بمیرد,” او می گوید. “بنابراین شاید او به یاد می آورد او را عمو یا به موفقیت او یا به کمک کیم یو جونگ در کشور اجرا شود.”

کیم جونگ چول کیم جونگ سازمان ملل متحد را که بهترین و شناخته شده برای عشق خود را از گیتاریست اریک کلاپتون دیگری است که ممکن است جانشین. او بیش از گذشته برای رهبری زمانی که پدرش درگذشت. “تا به حال او نشده است در نظر گرفته شود, رهبری, مواد, می گوید:” Lami کیم. “اگر کیم جونگ سازمان ملل متحد به مرگ غیر منتظره گمان می کنم این امکان وجود دارد که کره شمالی نخبگان را در نظر او برای یک موقعیت نشانده هر چند حداقل برای مدتی.”

دانیل Pinkston یک کره شمالی متخصص در تروی دانشگاه در سئول معتقد است کیم یو جونگ را جنسیتی می تواند به جلوگیری از او را از گرفتن کنترل کل در کره شمالی.

او می گوید پدر او در قانون چو Ryong Haer است و به احتمال زیاد جانشین. “او بزرگتر از جنس نر و آمد از طریق نظامی” Pinkston می گوید.

اما کره شمالی رد شده توسط همان خانواده از بدو تاسیس و کره شمالی شهروندان حرمت خانواده به عنوان ارقام مانند خدا. کیم رژیم ارثی سلسله که ادعای الهی آن نسب (به نام “Paektu نسب” پس از آتشفشان خاموش در نظر گرفته می شود زادگاه مردم کره) می دهد و آن را حق حکومت. که بدان معنی است که هر کسی خارج از خانواده کیم ممکن است مبارزه با مشروعیت.

دیگران بیشتر خاص است که آینده زاهد گوشه نشین پادشاهی در دستان جوان کیم.

“آنچه مهم است در [کره شمالی] نیست که آیا جانشین است که یک مرد از یک زن اما آیا جانشین است [از کیم نسب] می گوید:” یونگ-چول لی استاد در Soongsil دانشگاه.

Kazianis از مرکز برای منافع ملی می افزاید: “من هیچ شکی ندارم که اگر کیم جونگ سازمان ملل متحد بودند به رها کردن مرده در حال حاضر—و یا در حال حاضر—کیم یو جونگ خواهد بود که تنها فرد را در سراسر کشور است. دوره.”

چه آن معنا به جهان اگر کیم یو جونگ در زمان بیش از ؟

چند تن از کارشناسان بگویم زمانی که یک تغییر در قدرت ممکن است کره شمالی به نگاه به درون در طول انتقال قدرت.

اوبا این مقام پیشین وزارت خارجه می گوید که اگر کیم یو جونگ بودند به کمر او را به احتمال زیاد تمرکز بر تحکیم قدرت دفع تهدید و نشان دادن قدرت—آنجا که کیم جونگ سازمان ملل متحد بود که او کنترل در نظر گرفته شده در سال 2011.

“وجود دارد یک فرصت خوب برای آنها می خواهم در ابتدا به نفع تداوم سیاست محدود کردن خطرات در خارج دیپلماسی و حتی هسته ای و موشکی آزمون و نظامی دیگر تحریکات” او می گوید.

Kazianis می گوید که یک رهبر جدید به احتمال زیاد صورت یک قدرت داخلی مبارزه است که منحرف کردن اذهان از توجه زیادی به جهان خارج برای چند ماه. اما او می گوید: هنگامی که گرد و غبار حل و فصل نه چندان است که به احتمال زیاد به تغییر.

“زمانی که کره شمالی reemerges هدف خود را هنوز هم می تواند همان: به آرامی دریافت امریکا به پذیرش آنها به عنوان یک قدرت هسته ای و لغو تحریم های بین المللی,” او می گوید. “و این بدان معناست که همان تنش و بین پیونگ یانگ و واشنگتن به احتمال زیاد باقی می ماند.”

دیگران می گویند که مقدار عدم قطعیت بافندگی بیش از آینده کره شمالی. “چالش اصلی از چشم انداز جهانی است که پیامدهای انتقال مشخص نیست و زیادی وجود دارد که عدم اطمینان در مورد آنچه ممکن است اتفاق می افتد که همه چیز مرتب کردن بر اساس خود می گوید:” CFR را اسنایدر.

—با گزارش توسط هیلاری لئونگ.

نوشتن به امی Gunia در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>