فرماندار کنتاکی معذرت خواهی به Tupac Shakur برای تمسخر او بیکاری برنامه

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در سه شنبه شب مورد استفاده قرار گیرد به دفاع از تولید عمل به منظور پردازش گوشت امکانات باز بماند در میان coronavirus بیماری همه گیر.

بیش از یک دوجین باید تعطیل در هفته های اخیر با توجه به کارمند بیماری از جمله دو کشور از بزرگترین گیاهان با برخی از گزارش است که صدها نفر از کارگران آلوده شده اند با COVID-19. چند بسته درهای خود را پس از تحت فشار بودن توسط مقامات بهداشت محلی شهرستان و دولت است. تا کنون شده است وجود دارد و 25 درصد کاهش در گوشت خوک کشتار ظرفیت و 10 درصد کاهش در گوشت گاو کشتار ظرفیت نیویورک تایمز گزارش.

مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی به منظور طبقه بندی گیاهان گوشت به عنوان “زیرساخت های حیاتی” و می گوید: تعطیلی “را تهدید می کند ادامه داد: عملکرد ملی گوشت مرغ و زنجیره تامین” در طول بیماری همه گیر. مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور امضا پس از جان تایسون رئیس هیئت مدیره تایسون در مواد غذایی قرار داده شده در یک آگهی روزنامه و بیش از آخر هفته بیان کرد که “مواد غذایی زنجیره تامین در حال شکستن است.”

مونتاژ خطوط فضاهای تنگ با کارکنان اغلب کار درست در کنار یکدیگر است. ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران اتحادیه می گوید حداقل 20, گوشت, گیاه کارکنان درگذشت coronavirus و رهبران آن در حال دعوت از شرکت ها برای ارائه روزانه تست سلامت, شخصی, دنده محافظ, و پرداخت مرخصی استعلاجی برای کارکنان.

“در حالی که ما به اشتراک گذاری این نگرانی بیش از عرضه مواد غذایی از امروز اجرایی را به زور بسته بندی گوشت می آمد گیاهان به باز بماند باید ایمنی کشور ما بسته بندی گوشت می آمد کارگران اول” مارک پرونه اتحادیه رئيس جمهور گفت: بار. “ما می تواند یک تضمین تامین مواد غذایی بدون ایمنی از این کارگران است.” کاترین گارسیا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>