(لس آنجلس) — کن i. t. b که در تلویزیون “ترک آن را به نگاه” با بازی دو رو teenage رذل ادی Haskell یک نقش خیلی به یاد ماندنی آن را به سمت چپ او typecast و منجر به دوم حرفه ای به عنوان یک افسر پلیس کشته دوشنبه.

I. t. b درگذشت در لس آنجلس در سن 76 خانواده اش گفت. هیچ دلیلی داده شد.

“او فوق العاده مهربان و فوق العاده پدر” پسر اریک i. t. b در بیانیه ای گفت. “او تا به حال خود را در جمع خانواده در اطراف او هنگامی که او در گذشت. او عاشق بود و خواهد بود بسیار از دست رفته است.”

کن i. t. b ادی Haskell ایستاده بود در میان بسیاری از شخصیت های به یاد ماندنی در, کلاسیک, خانوادگی, طنزهای “ترک آن را به بیش از حد” که زد از سال 1957 تا 1963 در CBS و ABC اما تا به حال یک دهه عمر طولانی قسمت های تکراری و تجدید حیات.

ادی بود بهترین دوست از تونی داو را خوب ساطور, برادر بزرگ به جری Mathers’ ساطور بیش از حد. او به طور مداوم بوسید تا به بزرگسالان چاپلوس و معاشقه با خوب و بیش از حد مادر و لگد را در خود و همسالان معمولا در همان صحنه است. او نزدیک ترین چیزی که سالم و بی خطر نشان می دهد تا به حال به یک تبه کار و بینندگان در تمام سنین را دوست داشت به او نفرت.

“او یک پسر فوق العاده او یک بازیگر فوق العاده و شخصیت او است که احتمالا یکی که خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای” Dow گفت: آسوشیتد پرس در روز دوشنبه.

“او یکی از بچه ها چند روز نشان می دهد که واقعا یک شخصیت و ایجاد آن” داو اضافه chuckling به عنوان او تقلید خنده های شیطانی i. t. b را از بند باز کردن زمانی که شخصیت او بود که راه اندازی یک نابکار طرح یا دیگری و تلاش به جلو و خوب و برادر کوچکتر خود را بیش از حد به آن است.

Mathers گفت که او را تا حد زیادی از دست دوست خود را از 63 سال است.

“من همیشه گفته ام که او بهترین بازیگر نقش اول مرد در ما نشان می دهد چرا که در زندگی واقعی شخصیت او بود و بنابراین در مقابل شخصیت که او تا درخشان به تصویر کشیده,” Mathers گفت در توییتر.

I. t. b متولد شد و در گلندیل کالیفرنیا به یک نجار پدر و مادر که می خواست او را به بازیگری. او خود را در نقش اول خود را در سن 4 مشغول به کار در تبلیغات و به عنوان یک فیلم فوق العاده و اولین زبان نقش در 9 ظاهر می شود عمدتا در مهمان کوچک قطعات در مجموعه های تلویزیونی است.

نقش ادی در یک فصل از “ترک آن را به بیش از حد” نیز قرار بود یک مهمان ظاهر, اما نشان می دهد تولید کنندگان و مخاطبان خود را یافت بنابراین به یاد ماندنی او به طور منظم ظاهر می شود در حدود 100 نشان می دهد 234 قسمت.

I. t. b بازگشت به ساخت حضور مهمان در تلویزیون نشان می دهد از جمله “Munsters” در اواخر دهه 1960 ولی او پس از شناسایی با ادی Haskell که آن را سخت به زمین نقش.

او به زودی خواهد داد تا اقدام و تبدیل شدن به یک افسر پلیس لس آنجلس برای بیش از یک دهه است.

“من بسیار typecast. این یک حکم اعدام” i. t. b گفت: رادیو میزبان شاگردان Stoshak در سال 2008 در مصاحبه “استو نشان می دهد.” “من شکایت نیست چون ادی شده است بیش از حد خوب به من, اما من کار سخت به آمده است. در سال 1968 خریدم من اولین خانه در ’69 من ازدواج کردم و ما از رفتن به شروع یک خانواده و من نیاز به یک شغل من رفتم و امضا برای پلیس لس آنجلس.”

رئیس پلیس لس آنجلس میشل مور ادای احترام به i. t. b پلیس خدمات.

“کن ممکن است یک تلویزیون معروف ستاره” مور در بیانیه ای گفت: “اما زندگی واقعی خود نقش به عنوان افسر پلیس لس آنجلس بود که در آن او ساخته شده خود را در بزرگترین ضربه. پس از اجرای موفق در یکی از نشان می دهد محبوب ترین از همه زمان او تصمیم گرفت برای محافظت و خدمت به ساکنان لس آنجلس و من با افتخار شده اند قادر به تماس با او اجرای قانون شریک است.”

داو بود که یک دوست مادام العمر از i. t. b را گفت: “موتور سیکلت خود را پلیس داستان فوق العاده است.” او به یاد می آورد مورد علاقه خود را درگیر i. t. b و شریک زندگی خود را تعقیب کردن و پیچ سرقت مشکوک که تبدیل و شات i. t. b در معده قبل از شریک زندگی خود را زخمی ، اگر چه i. t. b را جلیقه ضد گلوله جذب بیشتر از تاثیر او هنوز هم تا به حال برای رفتن به بیمارستان است.

“و او را به سوار شدن در همان آمبولانس با کسی که ضربه او” داو به یاد می آورد که گفته بودن.

او را به بازگشت به تلویزیون در سال 1983 زمانی که “ترک آن را به بیش از حد” reruns داشتن یک اوج ظاهر شدن در فیلم تلویزیونی “هنوز هم بیش از حد.”

احیای سری “جدید ترک آن را به نگاه” آمد و بعد با i. t. b reprising نقش Haskell در کنار شاخص های Dow و Mathers از 1983 تا 1989. I. t. b را در زندگی واقعی فرزندان با همسر ساندرا Purdy, اریک و مسیحی برگزار Haskell را فرزندان مشترک خود را که پدر smarminess در سری.

در سال 2014 i. t. b خواهد co-نویسنده خاطرات تأمل در زندگی خود را به عنوان Haskell. آن را با عنوان “Eddie: The Life and Times of America را برجسته پسر بد.”

___

AP نویسنده جان راجرز کمک به این داستان.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر