Keir Starmer برداشت منجر به انگلستان کار در میان coronavirus بحران

وکیل و قانونگذار Keir Starmer انتخاب شد رهبر بریتانیا مخالفان اصلی حزب کارگر در روز شنبه توسط قاطع حاشیه پس از یک مسابقه پرتاب به آشوب coronavirus شیوع.

ویژه کنفرانس اعلام شد که برنده اوراق زمانی که ملت رفت به مستند و خبر رسید در یک مصاحبه مطبوعاتی به همراه یک پیش ضبط شده سخنرانی.

Starmer, 57, می آید از کار میانه را در جناح چپ و در انتخابات خود را نشانه یک تغییر از این مطلب به شدت سوسیالیستی دوره تعیین شده توسط سلف خود جرمی Corbyn.

Starmer اذعان کرد که او در حال تبدیل شدن رهبر مخالفان “در یک لحظه مثل هیچ کدام دیگر در طول عمر ما” و وعده داده شده به “تعامل سازنده” با دولت محافظه کار برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این حزب گفت: Starmer برنده در دور اول رای گیری با 56.2 درصد تمام آرا به خوبی جلوتر از رقبای ربکا طولانی بیلی و لیزا Nandy. آنجلا Rayner انتخاب شد به عنوان معاون رهبر در یک رای از حزب کارگر یک و نیم میلیون عضو دارد.

سابق انگلیس رئیس دادستان پس از نام حزب کارگر از بنیانگذاران Keir Hardie, Starmer چالش reuniting یک حزب عمیقا تقسیم شده و بیش از سیاست ها و میراث Corbyn خروجی رهبر حزب رئیس در سال 2015 در یک موج مردمی و شور و شوق و در زمان کار به شدت به چپ پیشنهاد ملی کردن صنایع بزرگ و یک افزایش در هزینه های عمومی.

جرمی Corbyn انتخاب شد رئیس حزب در سال 2015 در یک موج مردمی و شور و شوق و در زمان کار به شدت به چپ پیشنهاد ملی کردن صنایع بزرگ و یک افزایش در هزینه های عمومی. (Tolga Akemn/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

Corbyn نیز مواجه با اتهامات که او تا به حال اجازه یهودی ستیزی به چرک در حزب. او از حامیان دیرین فلسطینی ها و منتقد اسرائیل است.

Starmer گفت: “یهودی ستیزی شده است یک لکه در حزب ما.”

“از طرف حزب کارگر متاسفم و من اشک آور از این سم توسط ریشه های آن,” او گفت:.

Corbyn جلب هزاران نفر از فعالان به حزب از دست داد اما دو پی در پی برگزاری انتخابات در سال 2017 و 2019. در ماه دسامبر انتخابات کار دچار آن بدترین نتیجه از سال 1935 به عنوان محافظه کاران برنده در طبقه کارگر مناطقی که رای داده بودند کار برای چند دهه.

کار کرده است در حال حاضر شده است از دفتر برای یک دهه به ارمغان آورده است که این کشور محافظه کار نخست وزیر — دیوید کامرون ترزا می و بوریس جانسون.

Starmer و گفت: تا به حال “کوه به صعود” قبل از آن می تواند بازگشت به دولت است.

انتخابات بود مورد استقبال کار میانه رو مانند لندن, شهردار, صادق خان که گفت: “میبینیم.” اما Corbyn-حمایت از گروه های مردمی حرکت گفت: آن را نگه دارید Starmer به حساب. آن گفت: “ماموریت او این است که برای ساخت در جرمی را دگرگون دید.”

Starmer شده است این سخنگو در Brexit موضوع است که مصرف سیاست بریتانیا برای چهار سال است. اما این کشور به خروج از اتحادیه اروپا شد رسمی Jan. 31 شده است تحت فشار قرار دادند به پس زمینه توسط همه گیر و فراگیر در جهان است.

مانند بسیاری دیگر از کشورهای بریتانیا است که در موثر مستند با مدارس, میله, رستوران ها و بسیاری از کسب و کار بسته برای کمک به کاهش سرعت گسترش جدید کروناویروس.

یک Dec. 31 مهلت تعیین شده توسط دولت برای ایجاد یک رابطه جدید با اتحادیه اروپا در تجارت و یک میزبان از دیگر مسائل به نظر می رسد به طور فزاینده ای سخت برای دیدار با.

قوانین سیاست شده اند طرح میتوانست. بسیاری از سیاست هایی که محافظه کاران به عنوان رد سوسیالیستی حماقت معرفی شده اند اگر تنها به طور موقت توسط جانسون دولت در تلاش برای نگه داشتن مردم و کسب و کار شناور تا زمانی که این بیماری همه گیر است. دولت توزیع پول نقد برای کسب و کارهای کوچک و ساخته شده بسیاری از افراد واجد شرایط برای مزایای رفاهی.

در همین حال پارلمان در حال حاضر در طولانی زنگ تفریح و معلوم نیست وقتی نمایندگان مجلس باز خواهد گشت.

Starmer چهره ظریف چالش: چگونه به نگه داشتن دولت به حساب در طول یک اورژانس ملی در حالی که همچنین حمایت از مبارزه با ویروس.

ساعت تماس جلسه با احزاب مخالف

جانسون روز شنبه اعلام کرد که او دعوت رهبران احزاب مخالف به یک جلسه با او و دولت را بالا پزشکی و علمی مشاوران در مبارزه با COVID-19.

“به عنوان رهبران حزب ما یک وظیفه به کار با هم در این زمان از ملی اضطراری” جانسون نوشت.

Starmer گفت که او نمی خواهد شرکت در “اپوزیسیون و مخالفان را به خاطر” اما انتقاد از دولت در صورت لزوم.

“ما خواهد درخشید مشعل در مسائل مهم و در جایی که ما می بینیم اشتباهات و یا متزلزل دولت یا چیزهایی که اتفاق می افتد نه به عنوان به سرعت به عنوان آنها باید ما را به چالش و تماس که” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>