Kawhi Leonard می شود برای اولین بار به نفع خود تمام ستاره جایزه MVP به نام Kobe Bryant

(شیکاگو) — Kawhi Leonard آن ساخته شده نگاه کنید گردیده استخوانی یکی 3-اشاره گر پس از دیگری و تقریبا مطابق با همه ستاره بازی ضبط.

بخش دشوار آمد و پس از آن. پیدا کردن کلمات مناسب برای بیان چگونه او احساس پس از تبدیل شدن به اولین کوبه برایانت MVP برنده جایزه بود بسیار آسان است.

لئونارد به ثمر رساند 30 امتیاز و آمار هشت 3-اشاره گر به رهبری تیم LeBron به 157-155 پیروزی بر تیم Giannis یکشنبه شب.

او ارائه جایزه MVP که لیگ تغییر نام داد و پس از برایانت در روز شنبه سه هفته پس از لیکرز بزرگ و 13-year-old daughter Gianna میان نه نفر کشته شدند که هلی کوپتر سقوط کرد در نزدیکی لس آنجلس.

“این بسیار ویژه” لئونارد گفت. “من می خواهم گفت من تا به حال با او رابطه. کلمات نمی تواند توضیح دهد که چگونه شاد من برای آن است. قادر به قرار دادن این جایزه در اتاق من در اتاق جایزه و فقط قادر به دیدن کوبه نام وجود دارد, آن را فقط به معنای زیادی به من. او یک الهام بخش در زندگی من است. او خیلی برای من است.”

برایانت به حضور بیش از اول همه ستاره جشن در شیکاگو از سال 1988 زمانی که مایکل جردن خوشحال جمعیت اصلی ضرب و شتم توسط Dominique Wilkins, کلاسیک, با شدت بهم زدن غوطه دادن مسابقه به ثمر رساند و 40 امتیاز به MVP برتری در این بازی است.

وجود دارد تمام انواع مراسم تجلیل از برایانت او در اواخر کمیسر NBA بازنشسته دیوید استرن. اما هنگامی که بازی شروع آن را نمیگیرد طولانی برای لئونارد به حضور او احساس می شود.

لس آنجلس کلیپرز ستاره دارای دو NBA finals MVP غنائم پس از کمک به سن آنتونیو و تورنتو برنده مسابقات قهرمانی.

او برداشت خود را برای چهارمین همه ستاره تیم قرار داده و کاملا یک نمایش از محیط ضربه زدن 8 14 3-اشاره گر.

او ساخته شده یک بیشتر او را همسان پل جورج All-Star رکورد در سال 2016. و او به نظر می رسد به خوبی در راه خود را به شکستن آن پس از سوزان شروع می شود.

لئونارد آمار یک ثانیه فقط به بازی. او ساخته شده همه چهار 3s در سه ماهه اول — تنها عکس او در حالی که نمره 12 امتیاز.

لئونارد بود 7 از 10 در نیمه اول تنها برای خنک کردن کمی پس از آن. او از دست رفته یک گام به عقب 3 است که می تواند به دست آورد و آن را با تیم خود را تا 154-153 شد اما فراری برنده برای این بازی MVP افتخارات با هفت رای. LeBron James کردم سه و شیکاگو محصول آنتونی دیویس و کریس پل با دریافت یکی از هر کدام.

همه که از دست رفته برای لئونارد در حال حاضر در لیگ فصل به طور منظم جایزه MVP.

“طرز فکر من است که همیشه فقط سعی کنید به تیم من بهترین تیم در پایان فصل به طور منظم” لئونارد گفت. “و اگر من به اندازه کافی خوش شانس برای برنده شدن یک فصل به طور منظم MVP پس من خوشحال خواهید بود با آن است. من همیشه فقط می خواهید را به نفع خود قهرمانی. من واقعا نگران با هدف شخصی. بنابراین من همیشه می خواهم به بازی را به نفع خود قهرمانی.”

لئونارد می تواند امضا کرده اند با لیکرز و همکاری با LeBron James و آنتونی دیویس با فرانک وگل مربیگری آنها را پس از پیشرو تورنتو به قهرمانی در فصل گذشته. به جای آن یک شب-تنها امر با Vogel در حاشیه برای تیم LeBron.

کلیپرز در حال سوم در کنفرانس غرب پشت لیکرز و دنور, پنج بازی کردن منجر شود. آنها می تواند عبور از مسیرهای در پلی آف با تیم است که سهام خود را در میدان جنگ. اما برای یک شب به هر حال لئونارد لذت می برد که در همان سمت.

“آن را سرگرم کننده بود,” او گفت:. “من بازی های برگزار شده با ‘برون و A. D. در سال گذشته و من فکر می کنم سال قبل از آن و یا پس. اما آن را همیشه سرگرم کننده فقط به اطراف بچه ها که بسیار رقابتی ببینید چه چیزی آنها را به صورت روزمره.

“درست صحبت کردن و درست بودن خود را به هم تیمی. ما در تمام طول سال. و فقط مثل من گفت: آن را بزرگ می شود قادر به مغز خود را انتخاب کنید و فقط در اطراف آنها و شوخی و خنده است.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>