کانزاس روزنامه صاحب معذرت خواهی برای کاریکاتور است که برابر با ماسک منظور هولوکاست

(TOPEKA, Kan.) — یک کانزاس, شهرستان حزب جمهوری خواه رئیس که صاحب یک روزنامه هفتگی عذرخواهی یکشنبه برای یک کارتون نوشته شده در کاغذ را در Facebook صفحه ای که برابر دموکرات فرماندار coronavirus الهام گرفته از سفارش مردم به پوشیدن ماسک در عمومی با قتل عام یهودیان توسط نازی ها در طول جنگ ،

Dane هیکس مالک و ناشر از شهرستان اندرسون بررسی در بیانیه ای گفت: در Facebook که او از بین بردن کارتونی پس از “برخی قلبی و آموزشی گفتگو با رهبران یهودی در آمریکا و خارج از کشور.” این روزنامه نوشته شده کارتون جمعه و آن را درو ده ها تن از انتقادی پاسخ و بین المللی مورد توجه است. یک پست وبلاگ توسط هیکس روز شنبه در دفاع از آن را نیز جلب انتقادی پاسخ.

هیکس است که ایران با رئیس برای شهرستان اندرسون در شرق کانزاس است. دولت رئیس تلقی کارتون “نامناسب است.” رژیم صهیونیستی. لورا کلی است که کاتولیک به نام برای آن برداشته شود و او و دیگر منتقدان آن را به نام ضد یهودی.

“من می توانم اذعان تصاویر در اخیر سرمقاله کارتون توصیف دولت نفس بیش از حد در کانزاس با تصاویر هولوکاست بود عمیقا مضر به اعضای یک فرهنگ ایم که برخورد زیادی صدمه دیده در طول تاریخ — مردم به چه کسی من هرگز مورد نظر به مضر در تصویر نقطه من” هیکس گفت: در این بیانیه است.

کارتون به تصویر کشیده کلی پوشیدن یک ماسک را با یک یهودی ستاره داوود بر روی آن به صورت دیجیتالی تغییر تصویر از مردم در حال لود شده بر روی قطار. آن عنوان است “مستند لورا می گوید: قرار دادن بر روی خود ماسک … و گام به گام بر روی گاو ماشین.”

هیکس گفت: او با قرار دادن تصاویر با هم و برنامه ریزی شده برای انتشار این کاریکاتور در این مقاله نسخه بعدی سه شنبه.

او روزنامه مستقر در شهرستان اندرسون صندلی Garnett در حدود 65 مایل (105 کیلومتر) در جنوب غربی شهر کانزاس و گردش در حدود 2100 با توجه به کانزاس انجمن مطبوعات.

کلی بلافاصله پاسخ به هیکس صنعا عذرخواهی اما او گفت که او می تواند رسیدگی به موضوع در جریان یک کنفرانس خبری در روز شنبه.

فرماندار صادر ماسک منظور به دلیل تجدید حیات در گزارش coronavirus موارد که افزایش این دولت در مجموع به حدود 16,000 از جمعه وقتی کانزاس به پایان رسید بدترین حالت آن دو هفته سنبله پس از همه گیر آغاز شد.

قانون دولت اجازه می دهد تا استان ها به انتخاب کردن از ماسک قیمومیت و اندرسون شهرستان انجام شده است. این مورد 7,900 ساکنان در یک محافظه کار نوار شرقی کانزاس رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انجام آن با نزدیک به 73 درصد از آرا در سال 2016. دولت در بخش بهداشت و درمان گزارش شده تنها چهار coronavirus موارد برای Anderson County همه آنها پس ممکن است 8.

دولت و مقامات محلی در سراسر ایالات متحده مواجه شده اند مقاومت به ماسک مورد نیاز از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان. جق زدن, خود ارضایی Fritzshall یک بازمانده از مرگ آشویتس اردوگاه و رئیس جمهور از ایلینوی موزه هولوکاست در اسکوکی شمال شیکاگو گفت: anti-ماسک معترضان اغلب در مقایسه با اقدامات دولت در طول این بیماری همه گیر به کسانی که از رژیم نازی. او نام آن را “نادان و توهین آمیز است.”

“در این زمان از عدم اطمینان و ترس, تصاویر و شعارها می توان به متحد ما در مشترک تمایل به بازگشت به گفتمان مدنی و یا تقسیم ما در راه است که به صدای به نفرت و تفرقه” او در بیانیه ای گفت.

ضربت روبین یک صاحب کسب و کار کوچک در کانزاس سیتی حومه اوورلند پارک کانزاس است که یهودی گفت: کارتونی دردناک بود برای خانواده و دولت یهودی در جامعه است. او گفت: او قدردانی هیکس’ عذرخواهی است و خدا را شکر که ایالات متحده “در زمان یادگیری و انعکاس است.”

روبین وطن, سایت سه مرگبار تیراندازی در یک مرکز جامعه یهودیان و بازنشستگی در مارس 2014 با اعتراف anti-Semite بود که به مرگ محکوم کرد.

روبین گفت که واکنش در برابر هیکس’ استفاده از هولوکاست تصاویر نشان دهنده “تاثیر درد و رنج همیشه در جامعه ما است.”

“من امیدوارم که این صداها شنیده می شود در مورد این موضوع موجب همدلی و متقاعد کردن دیگران به نگه داشتن قلب خود را باز برای تغییر” او پیامک آسوشیتد پرس.

هیکس به حال در ابتدا به دفاع از ارسال پست به عنوان یک مثال از اینکه چگونه کاریکاتورهای سیاسی هستند “ناخالص بیش از کاریکاتورهای طراحی شده برای تحریک بحث” و “علوفه برای بازار ایده.” او گفت: این موضوع بود “دولتی نفس بیش از حد” از کلی دولت است.

اما هیکس گفت: در بیانیه خود گفت: “روشن است من باید انتخاب کمتر مضر تم است.”

“این است که من قصد پشته بیشتر غم و اندوه بر روی این تاریخی بار و آن را آشکار من قبلا فاقد شناخت کافی از شدت تجربه درد را از تصاویر خود را,” او گفت:.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>