Kansas City Chiefs بازیکن جرثقیل Nnadi جشن سوپر باول پیروزی با تصویب پرداخت هزینه برای پناهگاه سگ

تاریخچه قطعا دارای چشمان خود را بر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن — اما خانه استیضاح مدیران مطمئن ساخته شده تاریخچه دنبال شد در آنها بیش از حد.

خانه دادستان و مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع در روز دوشنبه هر دو استناد قدرتمند و بلاغت به چوب آزمایشی را, فرود با استفاده از سیج مشاوره از یک دسته از رهبران با نفوذ از جمله مارتین لوتر کینگ جونیور, Maya Angelou, الکساندر همیلتون و داستانی اما کمتر مهم هری پاتر شخصیت Albus Dumbledore.

Rep. Jason کلاغ (D-Colo.) به نقل از Angelou پس از بحث مغلوب ساختن پیشی جستن منافع خود با استناد به Angelou را هشدار داد که “هنگامی که کسی به شما نشان می دهد که آنها [شما باید] به اعتقاد آنها اولین بار.” تشکر. ماکسین واترز (D-کالیفرنیا.) اولین بار در زمان هدف در مغلوب ساختن پیشی جستن با این نقل قول در ماه دسامبر.

کلاغ همچنین امواج زمانی که او repurposed حکمت از J. K. Rowling (صحبت کردن از طریق شخصیت دامبلدور) و با تاکید بر اهمیت تصمیم گیری فردی ،

“این است که انتخاب های ما است که نشان می دهد که ما واقعا هستند به مراتب بیشتر از توانایی های ما” کلاغ به نقل از.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور کن استار همچنین با استفاده از برخی از ستاره, قدرت, مرجع مارتین لوتر کینگ جونیور انداز در آزادی و عدالت که او پس از آن اقدام به ارتباط با این حکم در مغلوب ساختن پیشی جستن.

خانه هوش کمیته صندلی آدام شیف (D-کالیفرنیا.) بسته بندی پانچ در آخر سخنان گفت: “شما نمی توانید اعتماد این رئیس جمهور به انجام کار درست نیست برای یک دقیقه نه برای یک انتخابات نه به خاطر کشور ما است. شما فقط نمی تواند. او تغییر نخواهد کرد. و شما آن را می دانم.”

سپس در یک آشکار حفاری در ایالت لامار الکساندر (R-Tenn.), شیف گفت: هر سناتور که رای به تبرئه با وجود احساس مغلوب ساختن پیشی جستن شده است خلافش ثابت خواهد شد که نام خود را به مغلوب ساختن پیشی جستن “با یک طناب فولادی” برای همه تاریخ است.

“اما اگر شما پیدا کردن شجاعت برای ایستادن به او … جای خود را در میان داود که جالوت” شیف گفت. ماریان Dodson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر