سناتور. کامالا هریس تایید جو بایدن روز یکشنبه در گفت و او را “همه چیز در (او) قدرت” برای کمک به انتخاب او به ریاست جمهوری پیشنهاد شده است.

“من اعتقاد دارم که در جو” هریس گفت: در بیانیه ای که در توییتر. “او یک کارمند که همواره برای بهترین که ما به عنوان یک ملت و ما نیاز داریم که در حال حاضر است.”

هریس که در سمت چپ ریاست جمهوری در ماه دسامبر با استناد به کمبود منابع مالی قبلا زمان برخورد با بایدن در بحث مرحله — مهمترین بیش از موضوع busing و بایدن حقوق مدنی رکورد. او با انتقاد موقعیت خود را در busing و لغو تبعیض نژادی مشخص در 1970s و به ارمغان آورد تا تجربه خود را در حال bused به یک مدرسه متفاوت. بایدن گفت که او آماده نیست برای هریس “آمده پس از” او در این راه است.

پس از هریس’ خروج از مسابقه بایدن ستایش او قابلیت حتی گفت که او در نظر او به عنوان یک پتانسیل برای انتخاب معاون رئیس جمهور.

سناتور. برنی سندرز نیز دستگیر کلید تایید: پنج فعال مدنی کشیش جسی جکسون.

جکسون گفت: او را انتخاب ساندرز پس از ورمونت سناتور کمپین ارائه پاسخ در مورد مسائل مهم به جکسون از جمله حفاظت از حق رای ارتکاب به قرار دادن یک زن آمریکایی آفریقایی تبار در دیوان عالی کشور و افزایش بودجه برای تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها با توجه به تایید بیانیه از جکسون شامل ساندرز کمپین ایمیل.

جکسون در بیانیه ای اشاره کرد که “بایدن کمپین نه به من رسیده است و یا خواسته برای حمایت از من.”

Sanders کمپین گفت که جکسون صحبت می کنند و بعد در روز در یک رویداد با سناتور در Grand Rapids, Mich.

ساندرز گفت: ABC اخبار روز یکشنبه که به ریاست جمهوری پیشنهاد کرده بود “پشتیبانی از تقریبا عمده هر سازمان مردمی.”

“ما در حال رفتن به دریافت پشتیبانی از اکثر انتخاب رهبران: اکثر فرمانداران نه اکثر سناتورهای اما ما در حال برنده شدن حمایت های مردمی آمریکای زیرا ما یک دستور کار صحبت می کند که به کار مردم” ساندرز گفت.

ویژه داستان
زمان 100 سال
از آملیا ارهارت به میشل اوباما, دیدار با 100 زنانی که تعریف قرن گذشته

هریس حمایت از بایدن شرح زیر است متعهد به حمایت از معاون رئیس جمهور سابق از دیگر استعفا از حزب دموکرات مقدماتی از جمله ctq پیت Buttigieg بتو o’rourke و مایک بلومبرگ. سابق دموکراتیک نامزدها برای رئيس جمهور ماریان ویلیامسون و بیل د Blasio را تایید Sanders.

نوشتن به سانیا منصور در sanya.mansoor@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im