K-Pop Monsta X صدای پشتیبانی برای زندگی مهم جنبش در طول عملکرد در TIME100 مذاکرات

K-pop Monsta X ارائه پشتیبانی برای عدالت اجتماعی و زندگی موضوع جنبش در چهار شنبه زمان 100 مذاکرات.

“به عنوان U. N. سفیران پایدار هدف از 16 ایستاده ایم برای صلح و عدالت” رپ I. M گفت: مرجع یکی از ایالات کشور هفده اهداف توسعه پایدار است که پرداختن به چالش های جهانی از فقر به نابرابری. “به این ترتیب ما پشتیبانی سیاه زندگی موضوع فعالیت و ما معتقدیم که زمان آن را به اذعان به این مسئله و حل آن است.”

پیام همبستگی تحویل داده شد همراه با عملکرد دو songs—”جریان” و “کسی به کسی”—در زمان 100 مذاکرات. این رویداد همچنین ویژه سابق سازمان ملل, دبیر کل, بان کی مون, ستاره تنیس نائومی اوزاکا, بالیوود, بازیگر, Ayushmann, هوش مصنوعی پیشگام Kai-Fu Lee.

موسیقی عمل می کنند از کره جنوبی متشکل از Shownu, Minhyuk, Kihyun, Hyungwon, Joohoney و I. M, قبلا نشان داده شده است برای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش در توییتر. یک هفته پس از کشته شدن جورج فلوید Monsta X ساخته شده کوتاه اما قاطعانه پست: “ما با هم ایستاده برای برابری و عدالت و کرامت” این گروه نوشت: پس از هشتگهای #NoRacism, #NoViolence و #BlackLivesMatter.

به عنوان اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند همچنان در ایالات متحده و در سراسر جهان طرفداران K-pop پدید آمده است به عنوان یک توانمند آنلاین نیروی حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. استراتژی های خود را در بازه زمانی از جاری شدن سیل #WhiteLivesMatter در توییتر با K-pop الگوهای رفتاری و fancams به غرق کردن نژادپرستانه پیام برای خودداری از استفاده از K-pop هشتگهای مرتبط در اطراف آهنگ های جدید منتشر شده برای جلوگیری از روند پیش رو از #BlackLivesMatter پست.

در طول TIME100 مذاکرات در چهارشنبه Monsta X نیز به رسمیت شناخته شده ضروری کارگران که در خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس. “با این COVID-19 رفتن در اطراف یک مدت طولانی ما واقعا قدردانی و احترام به همه کارگران پزشکی و مرتبط با کارکنان که در حال به خطر انداختن خود را در طول این دوره دشوار” خواننده Kihyun گفت.

مانند بسیاری از موسیقی عمل می کند در سراسر جهان Monsta X تا به حال به ایجاد تغییرات قابل توجهی را به خود 2020 فعالیت است. این گروه در ایالات متحده و کانادا تور در اصل برنامه ریزی شده برای ماه های ژوئن و ژوئیه به تعویق افتاد اجتماعی فاصله اقدامات و اقامت در خانه سفارشات باقی مانده در محل در سراسر شهرستانها. اما COVID-19 متوقف نمی شود شش عضو از انتشار موسیقی های جدید. در مه 26, Monsta X خود را کاهش مینی آلبوم فانتازیا X. برای بار 100 مذاکرات انجام رپ Joohoney خود تولید آهنگ “جریان”. در اوایل آنلاین, ویترین, هنرمند گفت: این آهنگ مقایسه Monsta X شیوه زندگی به عنوان مشهور به رفتار قوها.

این گروه همچنین انجام “کسی کسی” از آلبوم خود را, همه چیز در مورد عشق در ماه فوریه منتشر شد. همه چیز در مورد عشق بود نه تنها Monsta X اول از همه-انگلیسی آلبوم, اما اول از همه-انگلیسی آلبوم منتشر شده توسط K-pop در بیش از یک دهه.

اعضای Monsta X نیست پایان وقت خود را بدون یک پیام را به طرفداران خود را—”Monbebe” که نام می آید از اصطلاح فرانسوی “کودک من.”

“ما شما را دوست دارم Monbebe و ما دعا, برای, صلح آمیز, روز عشق, عدالت و سلامت” رهبر Shownu گفت.

این مقاله بخشی از #TIME100Talks: امید پیدا کردنیک سری خاص شامل رهبران در سراسر زمینه های مختلف تشویق به عمل به سوی یک دنیای بهتر. می خواهید بیشتر ؟ ثبت نام برای دسترسی به مجازی بیشتر حوادث از جمله زنده گفتگو با نفوذ خبرسازان.

نوشتن به کت در ماه [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>