عدالت اموزش Bader Ginsburg در بیمارستان با عفونت از سنگ کیسه صفرا, دادگاه می گوید

(واشنگتن) — عدالت اموزش Bader Ginsburg در بیمارستان بستری شد روز شنبه با عفونت ناشی از سنگ کیسه صفرا اما قصد دارد برای شرکت در دادگاه استدلال با تلفن چهار شنبه دادگاه عالی گفت.

87-سال عدالت تحت درمان غیر جراحی برای آنچه در دادگاه به عنوان کوله سیستیت حاد یک خوش خیم کیسه صفرا بیماری در بیمارستان جانز هاپکینز در بالتیمور.

او در حال استراحت به راحتی و انتظار در بیمارستان برای یک یا دو روز دادگاه گفت.

Ginsburg در دادگاه تلفن استدلال دوشنبه و سه شنبه. او در ابتدا به دنبال مراقبت های پزشکی روز شنبه هنگامی که سنگ کیسه صفرا اولین بار تشخیص داده شد.

او درمان شده و چهار بار برای سرطان اخیرا در ماه اوت زمانی که او تحت تابش یک تومور در لوزالمعده.

او اخیر در بیمارستان بستری بود در ماه نوامبر زمانی که او صرف دو شب در بیمارستان جانز هاپکینز با احتمال عفونت پس از درد و رنج از لرز و تب است.

ضعیف-به دنبال لیبرال آیکون نیز منعکس بازگشت از عمل جراحی ریه به پاک کردن رشد سرطانی در دسامبر سال 2018 است. بهبود او از آن عمل جراحی او را مجبور به دست دادگاه استدلال برای اولین بار از او یک دادگستری در سال 1993 منصوب شده توسط رئیس جمهور بیل کلینتون.

او انجام شده است معمول تمرین با یک مربی شخصی در دادگاه حتی به عنوان قضات را لغو دادگاه استدلال به نفع تلفن جلسات به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

Ginsburg گفت: او می خواهم به خدمت تا 90 اگر سلامت خود را اجازه می دهد.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>