وزارت دادگستری شکایت نیوجرسی کالیفرنیا و پادشاه شهرستان بشویید. بیش ‘غیر قانونی’ سیاست های مهاجرتی

وزارت دادگستری (DOJ) اعلام کرد سه جداگانه پرونده های حقوقی در روز دوشنبه در برابر ایالات و استان ها است که باید تصویب مهاجرت اقداماتی که این سازمان توصیف به عنوان “غیر قانونی.”

DOJ است تحت پیگرد نیوجرسی بیش از یک بخشنامه توسط دولت دادستان کل است که محدودیت های سازمان های دولتی از کمک مقامات اداره مهاجرت فدرال مانند مهاجرت و گمرک (ICE). ایالت کالیفرنیا نیز شکایت کرد که پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تصویب دولت قانون ممنوعیت همه خصوصی بازداشتگاه ها از جمله بخش خصوصی اجرا یخ بازداشتگاه.

در واشنگتن پادشاه شهرستان است که شکایت بیش از یک مدیر اجرایی به منظور منع اخراج پرواز های از پادشاه شهرستان فرودگاه بین المللی.

پرونده های حقوقی آمده همان روز نیویورک مقامات دولتی اعلام کرد و آن را تحت پیگرد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای مسدود کردن نیویورکی از جهانی ورود و دیگر اعتماد مسافر برنامه — یک حرکت وزارت امنیت داخلی (DHS) می گوید در پاسخ به دولت اجازه می دهد مهاجران مستند نشده برای به دست آوردن گواهینامه رانندگی.

در یکی از آن طرح دعوی در دادگاه DOJ است که به طور خاص هدف قرار دادن نیوجرسی تصمیم به افتخار یخ حکم ادامه توقیف درخواست یک درخواست برای اجرای قانون محلی برای نگه داشتن کسی در بازداشت اگر آنها مصمم هستند به طور غیرقانونی.

“با توجه به شکایت امروز در موارد متعدد در سال گذشته نیوجرسی مقامات موفق به ارائه اطلاعات در مورد تاریخ انتشار بیگانگان که متهم یا محکوم به جرم” DOJ گفت: در یک بیانیه عمومی. “نیوجرسی تصمیم به مانع مهاجرت فدرال اجرای با امتناع از ارائه اطلاعات غیر قانونی است تحت برتری بند از قانون اساسی ایالات متحده.”

در یک سال 2018 اعلام نیوجرسی دادستان کل Gurbir Grewal اعلام کرد مقامات دولت نباید کمک به مهاجرت فدرال مقامات مگر اینکه توسط قانون مورد نیاز. بخشنامه یکی از چندین پناهگاه سیاست هایی که تصویب شده توسط شهرستانها استان ها و دولت ها در سراسر کشور با هدف ایجاد اعتماد بین اجرای قانون محلی و جوامع مهاجر.

آغاز این سال تمام به بخش خصوصی اجرا بازداشتگاه در کالیفرنیا ممنوع شد مجبور یخ به حمل و نقل مهاجران در بازداشت به امکانات خارج از کشور, اندازه گیری DOJ می گوید “هزینه” “خواهد شد و همچنین افزایش نگرانی های امنیتی” و “ممکن است به تاخیر فدرال دادرسی با توجه به خارج از کشور نقل مکان از زندانیان و بازداشت شدگان.”

DOJ ادعای دولت قانون نیز “تبعیض علیه ایالات متحده با اعطای استثنا برای کالیفرنیا است که اعمال نمی شود به دولت فدرال و یا پیمانکاران آن.”

طرح دعوی در دادگاه در برابر پادشاه کانتی بشویید. همچنین ادعای تبعیض علیه پیمانکاران فدرال. در آوریل 2019 King County اجرایی داو کنستانتین با صدور حکمی اعلام King County, فرودگاه بین المللی, همچنین شناخته شده به عنوان بوئینگ زمینه را پشتیبانی نمی کند حمل و نقل مهاجران غیر مجاز برای اخراج. به عنوان یک نتیجه از این فرمان اجرایی مشابه فسخ در فرودگاه های دیگر در منطقه سیاتل مجبور یخ پیمانکاران برای سفر به Yakima بشویید. برای اخراج این طرح دعوی در دادگاه مدعی.

نوشتن به یاس در اگویلرا jasmine.aguilera@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر