‘فقط یک حرکت کوچک.’ بازنشسته کانزاس کشاورز می فرستد N-95 ماسک به نیویورک رژیم صهیونیستی است. کومو

(ALBANY, n. y.) — کمک به ریخت و به نیویورک از بسیاری از مکان ها به عنوان coronavirus کشته شدن هزاران نفر اما فروتن ترین هدیه — تک N-95 ماسک — آورده غبار به چشم دولت فرماندار.

یک کشاورز بازنشسته در کانزاس فرستاده ماسک به رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: زن و شوهر امید آن می تواند توسط یک دکتر یا پرستار.

کومو خواندن کل نامه در جلسه توجیهی روزانه به عنوان یک نمونه از شجاعت و سخاوت در زمان تاریک.

“من یک کشاورز بازنشسته ماندم, به در n. e. کانزاس با من است اما یک ریه و گاه به گاه مشکلات با او باقی مانده ریه” خواندن دست نوشته نامه ای از دنیس Ruhnke نیز امضا شده توسط همسر او شارون. “ما در 70s در حال حاضر و رک و پوست کنده من می ترسم برای او.”

با این وجود Ruhnke نوشت: زن و شوهر به حال پنج ماسک و آرزو به یکی برای کمک به نیویورک نبرد در برابر ویروس.

“محصور پیدا انفرادی N-95 ماسک چپ بیش از کشاورزی روز. آن شده است هرگز استفاده می شود” در این نامه گفت. “اگر شما می تواند به شما لطفا به این ماسک به یک پرستار یا پزشک در شهرستان خود را.”

کومو چشم misted او به عنوان brandished ماسک در جلسه توجیهی روزانه.

“شما می خواهید به صحبت در مورد یک عکس فوری از بشریت” کومو گفت. “شما باید پنج ماسک, چه چیزی شما را انجام دهید ؟ آیا شما در حفظ و تمام پنج ؟ آیا پنهان کردن این پنج ماسک, آیا شما آنها را نگه دارید برای خودتان و یا دیگران ؟ هیچ شما ارسال یک ماسک. ارسال یک ماسک به نیویورک برای یک دکتر یا پرستار. چه زیبا است ؟ چگونه گذشته است ؟ چگونه دادن است؟”

“این است که, عشق, که, شجاعت, است که سخاوت روح و روان است که باعث می شود این کشور بسیار زیبا,” کومو گفت. “و آن را که سخاوت برای من باعث می شود تا برای همه زشتی است که شما می بینید. یک ماسک من نگه داشتن چهار.”

ادامه مطلب: گدایی برای دماسنج بدن, کیف و لباس: آمریکا کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال خطرناکی بیمار مجهز به مبارزه با COVID-19

رسیده با تلفن دنیس Ruhnke گفت که او در توجه عمومی است.

“به سادگی تماشای اخبار و روز پس از روز پس از روز مرگ رو به افزایش بود. و آنها هل دادن N-95 چیزی که بسیار است. من فکر کردم من تا به حال برخی از ماسک جایی. من رفت و برگشت به مزرعه حفر شده در اطراف برخی از ماسک و ممکنه در آنها وجود دارد,” او گفت:, و اضافه کرد که او نگاه کرد فرماندار آدرس آنلاین به ارسال نامه.

Ruhnke گفت: او می خواهم به می دانم که در نهایت دریافت ماسک.

“من احساس وحشتناک اگر من آن را انداخت دور اما از آن ساخته شده من احساس بسیار خوبی به ارسال آن را به کسی که ممکن است قادر به استفاده از آن,” او گفت:. “آنها صدا تقریبا از جان گذشته برای ماسک. بنابراین من فکر کردم آن را تنها با یک حرکت کوچک. اما شاید اگر شما به اندازه کافی از این حرکات کمی آن را همه می آیند بهتر است در پایان.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>