چقدر خطرناک است که در آن به معرفی برنی ساندرز?

دموکرات ها در حال ناجور که سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.), آزمايشي frontrunner برای حزب خود را از نامزدی ریاست جمهوری ممکن است نه تنها از دست دادن به رئیس جمهور تهمت در نوامبر بلکه معکوس خود را midterm انتخابات سود در حومه شهر. آخرین بیت از شواهد داخلی نظرسنجی منتشر شده توسط رقیب مایکل بلومبرگ انتخاباتی نشان می دهد که فقط.

این ترس غیر منطقی — من خودم استدلال کرده اند حومه هستند حاصلخیز ترین زمین است که از آن برای راه اندازی یک انقلاب سوسیالیستی — اما می توان آنها را بیش از حد. بلومبرگ بالقوه در حومه باید وزن برابر ساندرز’ قدرت نسبی در غرب میانه بالا. میت رامنی-هیلاری کلینتون رای دهندگان در حومه تصمیم گیری نیست 2016 انتخابات; باراک اوباما و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان در زنگ کمربند بود. دموکرات ها’ ساده ترین راه برای کاخ سفید به پیروزی این اوباما-مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان و یا به نوبه خود از ترقی خواهان که برای رای دادن نیست کلینتون. ساندرز ممکن است خود را بهترین گزینه برای انجام هر دو در همان زمان.

هر زمان که من می گویم ساندرز می تواند قوی تر انتخابات نامزد از بلومبرگ, مردم پاسخ دهند که به عنوان یک محافظه کار من صرفا می خواهید برای دیدن خواهان به اجرا در برابر سوسیالیستی. اما برگ برنده خود می بیند خطر در مواجهه معتبر جنبش مردمی. “من می خواهم به جای اجرا در برابر بلومبرگ از برنی ساندرز” او به تازگی در جمع خبرنگاران در کاخ سفید. “از آنجا که ساندرز اتحاد پیروان واقعی آیا شما او را می خواهم یا نه, آیا شما با او موافق است یا نه. من اتفاق می افتد به فکر می کنم آن را وحشتناک آنچه او می گوید. اما او به دنبال. بلومبرگ فقط خرید راه خود را در.”

ساندرز می توانید سعی کنید به outflank مغلوب ساختن پیشی جستن در تجارت و سیاست خارجی با این استدلال که رئیس جمهور نمی نگه داشتن مبارزات انتخاباتی خود وعده داده در مورد آوردن به مشاغل تولیدی و یا پایان دادن به جنگ های بی پایان. شاید ساندرز حتی محور عقب به مرکز مهاجرت که در آن سابق مترقی شکاک از باز کردن مرزهای تکامل یافته به عنوان لیبرال دموکرات را در آغوش گسترش مهاجرت ضربه کارفرمایان که استخدام مهاجران مستند نشده در حالی که در حال اجرا در برابر مردی که نمی ساخت دیوار (که کاخ سفید معاشقه با مهاجرت را افزایش می دهد خود را دارد).

در برابر مهر و یا حتی در برابر معاون رئیس جمهور جو بایدن مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم می تواند اجرا به عنوان یک خارجی با استفاده از همین راهکار است که موفق شد در برابر کلینتون در چهار سال پیش. بلومبرگ این است که اگر چیزی بیشتر از یک نئولیبرالی توهم است و مصرانه برای جهانی شدن است. بایدن نقش بزرگ در اجازه دادن به جنگ عراق و عبور از 1994, جرم, لایحه. اما در مقابل Sanders, مغلوب ساختن پیشی جستن را اجرا بیشتر مرسوم چپ و راست کمپین هشدار در مورد خطرات ناشی از سوسیالیسم و صحبت کردن در مورد چگونه بزرگ اقتصاد است. این کار می تواند به خصوص زمانی که رشد تولید ناخالص داخلی نگه می دارد زمزمه همراه است اما این نیست که چگونه او برنده در گذشته — مسلما نه حتی در انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه.

بلومبرگ این نظرسنجی نشان می دهد که قدرت استدلال در برابر ساندرز’ موقعیت به خصوص برای افرادی که دوست دارند فعلی خود را بیمه درمانی و یا پزشک خوشحالیم که با وضعیت خود را 401k و می خواهید برای حفظ و یا بهبود در سطح فعلی رشد اقتصادی است. اما این تنها یک طرف از استدلال خواهد کرد که تعیین رئیس جمهور بعدی. ساندرز در حال رفتن به اجرا در منافع دولت و راه حل های مراقبت های بهداشتی دسترسی بدهی وام دانشجویی و نابرابری درآمد در حالی که شجاعانه مغلوب ساختن پیشی جستن به مخالفت با آنها. این کاملا ممکن است دامنه ساندرز’ پلت فرم به همراه ملموس زیان کار است که به دنبال ممنوعیت بیمه درمانی خصوصی و یا شکستگی هیدرولیکی اجازه خواهد داد که مغلوب ساختن پیشی جستن انجام این کار به طور موثر. اما جمهوری خواهان از دست داده اند این نوع از استدلال و تهمت نبوده است به خصوص راحت آنها را ساخت.

در نهایت شما باید به در نظر گرفتن زمینه ای که بلومبرگ است likeliest برای تبدیل شدن به نامزد. میلیاردر سابق شهر نیویورک شهردار باید یک زمان سخت به ضرب و شتم ساندرز آشکار در مقدماتی چرا که او به طور موثر صبر کردم تا سه شنبه به مسابقه هر متحده است. او بیشتر یا کمتر آشکارا برنامه ریزی در شکست ساندرز در میانجیگری کنوانسیون که به راحتی می تواند ترک برنی گردان احساس به عنوان اگر نامزدی به سرقت رفته بود از آنها. اگر کلینتون دچار electorally به دلیل خفیف کمیته ملی حزب دموکرات طرفداری است که در نهایت به حال حاشیه ای تاثیر بر 2016 مقدماتی در بهترین حالت ایسنا — یا هر کس دیگری ظهور از این کثیف روند خواهد بود آشنائی فاجعه است.

جوانی ساندرز هواداران که احساس محروم هستند حداقل به احتمال زیاد به یک انتخابات عمومی مشکل به عنوان well-heeled “هرگز برنی” دموکرات. بسیاری از جمهوری خواهان به اشتراک گذاشته شده “هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن” محافظه کاران’ نگرانی در مورد آینده رئیس جمهور — شخصیت او در توییت خود حتی اصالت تازه کشف شده خود را محافظه کاری — اما نسبتا کمی مایل به رای دادن در برابر ایران بلیط بیش از آن. ضد برنی جناح از حزب دموکرات ممکن است پیدا کردن خود را در یک موقعیت مشابه.

هیچ یک از این انکار که نامزد ساندرز حمل خطرات واقعی. آن را تقریبا به طور قطع شدن غیر ممکن است برای انتخابات خالص رفراندوم در مغلوب ساختن پیشی جستن به جای انتخاب دودویی. فلوریدا ممکن است پاک کردن دموکراتها در انتخابات نقشه. پس از ساخت برخی از پیشرفت به سوی عادی دموکراتیک سوسیالیسم به عنوان معامله جدید لیبرالیسم در استروئیدها آن است که عجیب و غریب است که ساندرز است زیاده روی منتقدان’ تلاش برای relitigate جنگ سرد. اما یک فضای سیاسی است که در آن ساندرز یک نامزد پیشرو و تهمت است رییس جمهور نشان می دهد دو چیز است: تمام دموکراتیک مدعی ناقص هستند و طیف وسیعی از نتایج ممکن است گسترده تر از عقل متعارف پیش بینی کرد.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>