داوران بن بست در اتهام جاسوسی در سازمان سیا ‘خرک 7’ نشت مورد

سابق سازمان سیا نرم افزار مهندس متهم به سرقت گسترده ای از آژانس را هک ابزار و توزیع آن به ویکی لیکس به اعدام محکوم شد تنها جزئی اتهامات دوشنبه پس از یک هیئت منصفه به بن بست رسیده در بیشتر جدی جاسوسی آمریکا ،

جاشوا Schulte که مشغول به کار به عنوان یک رمز گذار در آژانس ستاد در لنگلی ویرجینیا., محکوم شد توسط یک هیئت منصفه از تحقیر دادگاه و اظهارات نادرست پس از چهار هفته از محاکمه در دادگاه فدرال منهتن ارائه شده است که غیر معمول پنجره به سازمان سیا دیجیتال آیفون و تیمی که طرح های کد کامپیوتر جاسوسی خارجی دشمنان.

پس از تعمق از هفته گذشته داوران قادر به رسیدن به صدور حکم مهم تر هزینه. آنها اعلام کردند ایالات متحده در منطقه قاضی Paul A. Crotty روز جمعه که آنها رسیده بود اجماع در دو فقره اما قادر به رسیدن به یک حکم در هشت دیگران است.

پس از آنها شد دستور برای از سرگیری مذاکرات دوشنبه منصفه ارسال یک توجه داشته باشید گفت: آنها “بسیار به بن بست رسیده.”

حکم الهام لبخند Schulte و خود را وکیل سابرینا شروف که توصیف اتهامات او به اعدام محکوم شد پس از آن به عنوان “بی اهمیت ترین.”

یک داور گفت: به عنوان او را ترک دادگاه که داوران همیشه از وسط به دو نیم در جدی ترین شمارش اگر چه منصفه تشکیل شده بود تنها 11 نفر پس از یک داور اخراج شد هفته گذشته هنگامی که او گفت: پنل او تا به حال در سراسر اخبار در مورد Schulte مورد قبل از محاکمه.

ویکی لیکس منتشر شده طبقه بندی شده سازمان سیا اسناد

داور الکسیس آنتونی گفت که او هرگز فکر شواهد قوی بود به اندازه کافی برای محکوم Schulte جاسوسی اتهامات مرتبط با.

“برای من هرگز احساس بار اثبات ثابت شد,” او گفت:.

دادستان به تصویر کشیده Schulte به عنوان یک ناراضی نرم افزار مهندس که بهره برداری کمی شناخته شده درب عقب در یک سازمان سیا شبکه ای برای کپی کردن نرم آرسنال بدون بالا بردن سوء ظن در آنچه گفته شد به بزرگترین نشت در سازمان سیا تاریخچه مربوط به اطلاعات طبقه بندی شده.

این بود تنها پس از ضد پنهان کاری گروه ویکی لیکس منتشر شده به اصطلاح طاق 7 نشت در سال 2017 — نزدیک به یک سال پس از سرقت — که آژانس درهم برای تعیین چگونه اطلاعات دزدیده شده است. آن را شناسایی Schulte یک زن 31 ساله در اصل از Lubbock به عنوان نخست وزير.

Schulte ترک کرده بود آژانس در طوفانی شرایط پس از سقوط با همکاران و سرپرستان و دادستان به تشریح نشت به عنوان یک عمل انتقام.

اطلاعات کمپرسی نشان داد سازمان سیا تلاش برای هک اپل و آندروید گوشی های هوشمند و حتی توصیف تلاش به نوبه خود به اینترنت تلویزیون های متصل به دستگاه های گوش دادن.

“این نشت بودند ویرانگر برای امنیت ملی” دستیار آمریکا وکیل متی Laroche گفت: هیئت منصفه. “سازمان سیا اینترنتی ابزار رفته بودند در یک لحظه. جمع آوری اطلاعات عملیات در سراسر جهان شد فورا متوقف شود.”

اما دفاع گفت: دادستان موفق به ارائه یک مورد روشن و یا نشان می دهد که چگونه آنها می تواند مطمئن Schulte شد مقصر است.

حتی پس از ارائه یک ماه از شهادت 18 شهود و بیش از 1000 نمایشگاه “دولت هنوز هم قادر به پاسخ برای شما بسیار اساسی سوالات” شروف گفت منصفه در Schulte طرف. “وجود دارد بیشتر سوالات در حال حاضر نسبت به زمانی که این دادگاه برای اولین بار آغاز شد.”

شروف استدلال کرد که محققان نمی تواند مطمئن شوید که در زمان داده به این دلیل که سازمان سیا شبکه ای در سوال “بود و دورترین چیز از امن بودن.”

“صدها نفر از مردم تا به حال به آن دسترسی,” او گفت:. “صدها نفر از مردم می تواند به سرقت رفته است.”

دادستان گفت: Schulte پس از دستگیر شدن در نیویورک اقدام به نشت حتی بیشتر از اطلاعات طبقه بندی شده با استفاده از قاچاق تلفن همراه است که تا به حال قاچاق شده به شهری در مرکز تادیبی. آنها گفتند: او اعلام کرد “جنگ اطلاعات” و “آماده برای رایت کردن دولت ایالات متحده.”

هنگامی که به اتهام جاسوسی صادر شد پایین Schulte در حال حاضر شده است در بازداشت به حدود یک سال در پورنوگرافی کودکان اتهامات عنوان شده علیه. کسانی که اتهام نشده اند به طور کامل از ظهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>