داوران آغاز می شود مذاکرات در Harvey Weinstein را تجاوز به عنف محاکمه

هیئت منصفه را آغاز کرده اند تعمق در تجاوز به عنف محاکمه سابق فیلم مغول Harvey Weinstein با نیویورک دادگاه خوردگی دلخراش شهادت از شاکیان چندین برابر دفاع این مشاجره که برخورد شد و با رضایت طرفین.

Weinstein, 67, التماس کرد گناه نیست به تجاوز جسیکا مان یک زمانی بازیگر مشتاق در منهتن اتاق هتل در سال 2013 و از نظر جنسی آزار میریام هیلی سابق تلویزیون و فیلم دستیار تولید در سال 2006. او شهادت در دادگاه.

هیلی که قبلا به نام رفت میمی Haleyi اشاره کرد در ماه ژانویه که او تا به حال به تازگی تغییر نام او.

هیئت داوران متشکل از هفت مرد و پنج زن را دریافت دستورالعمل از قاضی James Burke قبل از عزیمت به نظر از اتهامات عنوان شده علیه Weinstein.

آزمایشی که دیده شده است به عنوان یک لحظه نقطه عطفی برای #MeToo جنبش که ضربه اصلی پس از یک تورنت از اتهامات علیه قدرتمند هالیوود تولید پدید آمده در اکتبر 2017.

میریام هیلی است که دیده می شود پس از رسیدن به دادگاه برای شهادت در Jan. 27. (علامت Lennihan/آسوشیتد پرس)

اما برک هشدار داوران که در مورد “یک همه پرسی در #MeToo جنبش است.”

کمتر از یک ساعت را در مذاکرات پنل ارسال یک توجه داشته باشید به دنبال توضیحات در مورد مباحث مختلف از جمله تعریف قانونی از رضایت و اجباری اجبار.

گرافیک شهادت

در طول شش هفته محاکمه دادستان تقویت اغلب دلخراش, گرافیک, شهادت, از مان و هیلی که از دیگر شاکیان که بخشی از زمینه پرونده جنایی اما چه کسی باید به طور جداگانه متهم Weinstein تجاوز به عنف یا تجاوز جنسی.

جسیکا مان خراب در غرفه در دومین روز از شهادت. (Jeenah ماه/فردا نیوز)

بازیگر Annabella Sciorra شهادت دادند که Weinstein مجبور به آپارتمان او و تجاوز به او در اواسط 1990s. آنچه که می افتد خارج از اساسنامه محدودیت ها برای اتهامات جنایی اولیه بود شلیک در تعقیب تلاش برای نشان دادن Weinstein شاغل همان تاکتیک های متعدد زنان در طول سال.

متعاقبا طراح صحنه و لباس فجر Dunning, مدل Tarale وولف و لورن بازیگر جوان هر شهادت آنها اغوا به ملاقات دادند به دلایل حرفه ای اما پس از آن اتوبوس یا مورد تجاوز قرار گرفته.

شهادت این شاهدان بخشی از دادستان تلاش برای ایجاد یک الگوی رفتاری ، جدی ترین اتهامات علیه Weinstein دو فقره از درنده تجاوز جنسی نیاز است که دادستان نشان دادند تا به حال عادت نقض زنان است.

درنده تجاوز جنسی حامل اجباری حبس ابد.

سازمان دیده بان | CBC را Zulekha Nathoo گزارش از خارج از دادگاه در نیویورک

CBC را Zulekha Nathoo می دهد به روز رسانی به صورت برابر Harvey Weinstein از خارج از دادگاه در نیویورک است. 3:33

حقوقی تاکتیک برای نشان دادن “قبل بد عمل” به کار گرفته شد, در دادگاه بازیگر بیل کازبی بود که به اتهام 2004 drugging و تجاوز جنسی از سابق دانشگاه کارمند Andrea Constand.

اول کازبی محاکمه به پایان رسید که با یک mistrial با توجه به بن بست رسیده داوران دیدم دادستان تماس با یکی Molineaux شاهد. دادگاه دوم که شامل شهادت از پنج شاکیان دیگر از Constand به پایان رسید با یک اعتقاد.

دفاع وکیل op-ed انتقاد

در مقطع معاینه Weinstein وکلا به چالش حافظه و سوال اعتبار از شاکیان.

دفاع در مقابله با شهادت از شاکیان با برجسته دوستانه مخ زن ایمیل ارتباطات بین برخی از زنان و Weinstein فرستاده شده پس از اتهام ضرب و جرح. وکلای او همچنین با اشاره به جلسات بعدی که برخی از آنان با تولید کننده در تلاش برای گیاه شک در مورد اتهامات آنها.

دانا Rotunno یکی از Harvey Weinstein دفاع وکیل مدافع, به چالش کشیده شد سهشنبه در مورد مقاله خود را برای انتخاب. قبلا در مورد او برای انتقاد از یک مصاحبه با نیویورک تایمز. (دیوید دی Delgado/گتی ایماژ)

در روز سه شنبه دفاع وکیل دانا Rotunno به چالش کشیده شد بیش از یک op-ed او نوشت که به نظر می رسد در انتخاب بیش از آخر هفته. در آن او نوشت که هیئت منصفه “تعهد به خود و کشور خود را به پایگاه خود حکم صرفا بر حقایق شهادت و شواهد ارائه شده به آنها در دادگاه” و نه در خارج از تأثیرات مانند بحرانی پوشش خبری.

دستیار دادستان منطقه جوآن Illuzzi-Orbon لعنتی مقاله به عنوان “نامناسب است.” او به نام قاضی برک به دستور داوران به چشم پوشی از این قطعه و همچنین به لغو Weinstein را به قید وثیقه و فرستادن او به زندان طرح که Rotunno عمل کرده بود با Weinstein اجازه.

برک رد درخواست اما هشدار داد دفاع “درباره این شاخکهای حساس خود را از روابط عمومی نیروی عظیم منهدم کننده.”

روز سه شنبه موعظه شرح زیر است زودتر انتقاد از Rotunno برای مصاحبه با او به روزانهیک نیویورک تایمز پادکست که در آن او را سرزنش قربانیان برای گرفتن تجاوز جنسی.

او در دفاع از این مصاحبه که پخش Feb. 7 عنوان ثبت شده است “مدت زمان طولانی در پیش است.” تایمز با اشاره به مصاحبه ثبت شد کمتر از یک هفته پس از باز کردن اظهارات در Jan. 28.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>