Juneteenth می تواند امریکا را از اول تعطیلات جدید از سال 1983

تماس به Juneteenth تعطیلات فدرال در حال رشد به عنوان متحده و کسب و کار در سراسر کشور در حال پیوستن به سنتی بزرگداشت از پایان برده داری که مدت طولانی است که یک روز جشن در آفریقایی جامعه است. این سال را جشن خواهد علامت 155 مکان سالگرد روز که بردگان در گالوستون تگزاس مطلع شدند توسط اتحادیه سربازان که آنها رایگان و برخی دو و نیم سال پس از برده داری در حال حاضر لغو شده است. تعطیلات نیز گاهی اوقات به عنوان “روز آزادی” و یا “رهایی در روز است.”

در نیویورک کارمندان دولت بعد از رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو (D) دوم شد و فرماندار این هفته برای اعلام قصد خود را به روز یک دولت دائم تعطیلات رفتن به جلو. ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم (D) نیز با هدف ایجاد Juneteenth پرداخت می شود و دولت تعطیلات به عنوان نشانی شورای شهر در پورتلند, اورگان. تگزاس و پنسیلوانیا در حال حاضر به رسمیت شناخته شده Juneteenth به عنوان یک پرداخت تعطیلات برای کارمندان دولت قبل از این سال است.

تعدادی از کسب و کار نیز تصمیم به رعایت Juneteenth به عنوان یک پرداخت تعطیلات برای کارمندان از جمله J. C. Penny, Lyft, Uber, نایک و NFL. علاوه بر این, بهترین خرید ارائه شده است کارکنان یک “پرداخت داوطلب روز” مسترکارت است که با استفاده از تعطیلات به عنوان “روز همبستگی” و گوگل است که به درخواست کارکنان برای “استفاده از این روز برای ایجاد فضایی برای یادگیری و انعکاس است.”

آخرین بار در کنگره تصویب ملی جدید تعطیلات در سال 1983 زمانی که آن را ایجاد مارتین لوتر کینگ جونیور روز NPR گزارش. اما اندازه گیری است حمایت هر دو حزب. تگزاس جمهوریخواه ایالت John Cornyn و تگزاس از حزب دموکرات در کنگره Sheila Jackson Lee گزارش هر دو طرح به قانون معرفی به ژوئن 19 تعطیلات فدرال.

“ریسک کمی متفاوت [در این ماه]” مارک آنتونی نیل آفریقایی-آمریکایی مطالعات محقق در دانشگاه دوک گفت:” نیویورک تایمز. “بسیاری از آفریقایی آفریقایی, سیاه آمریکایی, احساس به عنوان اینکه این اولین بار است که در یک مدت زمان طولانی است که آنها شنیده شده است در یک راه در سراسر فرهنگ است.” Jeva Lange

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>