جولای بازی های المپیک ‘و نه امکان پذیر است و نه مطلوب’ می گوید جهانی دو و میدانی جمهور

جهانی دو و میدانی جمهور سباستین کو می گوید زمان آن رسیده است برای انتخاب یک تاریخ جدید و به تعویق انداختن توکیو 2020 .بازی های المپیک است.

CBC اخبار به دست آمده از طریق یک منبع نامه های نوشته شده توسط کو به طور مستقیم به رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ در روز یکشنبه.

دو صفحه نامه برجسته تعدادی از نگرانی در مورد رفتن پیش با بازی های المپیک به عنوان برنامه ریزی شده در ماه جولای.

“به اتفاق آرا نظر در تمام مناطق ما این است که بازی های المپیک در ماه جولای این سال است و نه امکان پذیر است و نه مطلوب” کو نوشت: به باخ.

کو برشمرد سه دلیل اصلی برای نیاز برای به تعویق انداختن بازی ها از جمله رقابت و انصاف و مسائل بیش از آموزش و ورزشکاران مجروح شدن خود و حفظ سلامت خود.

“عدم اطمینان از المپیک اتفاق می افتد در ماه جولای و ذاتی تمایل و انگیزه برای اکسل است که ساکن در تمام ورزشکاران ما است و باعث غم و اندوه واقعی است که ما می توانیم در مجموع قرار دادن یک توقف به” کو نوشت.

“من باور دارم که زمان آمده است و ما آن را مدیون ورزشکاران ما به آنها مهلت که در آن ما می توانیم. و در این زمینه من معتقدم که ما می توانیم.”

کو پایان نامه خود را به طور مستقیم خطاب به باخ گفت: “در کل جهان دو و میدانی باقی می ماند در دسترس و آماده برای کمک به امن یک تاریخ جدید برای توکیو 2020 های المپیک است.”

‘لغو است و نه در دستور کار’

این همه می آید تنها چند ساعت پس از کمیته بین المللی المپیک اعلام کرد که به خودی خود یک ماه به نظر تعویق انداختن 2020 المپیک پس از یک جلسه اضطراری در روز یکشنبه.

اما کمیته بین المللی المپیک در آزادی مطبوعات اعلام کرد که “لغو در دستور کار نیست” با توجه به بازی های آینده.

کو نامه اعتصاب کمی متفاوت تن از جهانی دو و میدانی’ پاسخ رسمی به کمیته بین المللی المپیک اعلام.

خود بیانیه آمده است: “جهان دو و میدانی از بحث و مذاکره با کمیته بین المللی المپیک به تعویق انداختن توکیو 2020 المپیک و نوشت: به کمیته بین المللی المپیک در اوایل امروز به رله این بازخورد از آن منطقه رئیس جمهور و شورای ورزشکاران است. ما آماده همکاری با کمیته بین المللی المپیک و تمام ورزشی در جایگزین تاریخ.”

کمیته بین المللی المپیک اعلام می آید در پی رشد کر از صدای از ورزش بین المللی سازمان ها و مشخصات بالا در ورزشکاران خواستار به تعویق افتادن توکیو 2020.

بعلاوه کمیته بین المللی المپیک نشان داد در آزادی مطبوعات است که آن را “مرحله” تفکر آن از حالات مختلف اطراف بازی.

“این حالات مربوط به ویرایش برنامه های عملیاتی برای بازی به پیش بروید در 24 جولای سال 2020 و همچنین برای تغییر تاریخ شروع بازی ها” بیانیه می خواند.

“در این مرحله اجازه خواهد داد که بهتر دید به سرعت در حال تغییر و توسعه از وضعیت سلامت در سراسر جهان و در ژاپن است. آن را در خدمت به عنوان پایه ای برای بهترین تصمیم گیری به نفع ورزشکاران و هر کس دیگری درگیر” کمیته بین المللی المپیک گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>