جولیان آسانژ پدر دو فرزند با وکیل در سفارت: گزارش

ویکی لیکس جولیان آسانژ صرف هفت سال پر از سوراخ در سفارت اکوادور در لندن است. رسانه های بریتانیا گزارش داده اند که او پدر دو فرزند و مشغول شد به یکی از وکلای او.

بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ پدر دو فرزند با یکی از وکلای او در حالی که ماندن در اکوادور در لندن, سفارت یک روزنامه انگلیسی گزارش روز یکشنبه.

خبر آمد به عنوان زندانی آسانژ اقدام به امن موقت انتشار از لندن Belmarsh زندان به عنوان او معتقد است که او در “معرض خطر” از ابتلا به کروناویروس در زندان ممکن است در حالی که در انتظار استرداد به آمریکا ،

این زن 48 ساله استرالیایی است که به گفته پدر دو پسر دو و یک به دنیا آمد و به آفریقای جنوبی متولد وکیل استلا موریس با توجه به پست در روز یکشنبه.

روزنامه انگلیسی منتشر شده, عکس از جولیان آسانژ با کودکان نوپا در کنار مصاحبه با موریس می گوید که جفت “عاشق” و برنامه ریزی برای ازدواج.

ادامه مطلب: وکیل آسانژ: مغلوب ساختن پیشی جستن ‘پیشنهاد عفو’ در ازای انکار روسیه نقش مهمی در ایمیل نشت

بر اساس این گزارش این زن و شوهر مشغول شده اند پس از سال 2017, اما موریس تنها تصمیم به فاش کردن رابطه خود را این هفته به دلیل “او ترس آسانژ زندگی است در معرض خطر جدی اگر او همچنان در Belmarsh” زندان با توجه به گسترش COVID-19.

وثیقه در حال حاضر را تکذیب کرد

آسانژ چهره امکان استرداد به آمریکا به اتهام ارتباط با انتشار فایل های مخفی شده توسط “ویکی لیکس” جنبش که دقیق جنبه های نظامی آمریکا و مبارزات انتخاباتی در افغانستان و عراق است.

او برای اولین بار قلم به قید وثیقه فرار کرد و به سفارت اکوادور در لندن در سال 2012 برای جلوگیری از جدا کردن مراحل قانونی در سوئد که در آن وی متهم به تجاوز جنسی و تجاوز اتهامات بودند که بعد از آن کاهش یافته است.

ادامه مطلب: جولیان آسانژ جاده نسبت به استرداد افزایش حقوق نگرانی

ماه گذشته جولیان آسانژ رد شد وثیقه توسط یک دادگاه عالی که در آن قضات گفت: این بیماری همه گیر بود که زمینه را برای آزادی او. گفتند آسانژ ممکن است یکی دیگر از تلاش برای امن وثیقه از امنیت بالا ،

ویکی لیکس در توییتر نوشت به تایید داستان “جولیان آسانژ به تازگی نشان داد شریک زندگی و مادر دو فرزند جوان خود را صحبت می کند برای اولین بار: درخواست دولت بریتانیا به قید وثیقه او را آسیب پذیر نامزد در میان coronavirus نگرانی.”

“من دوست دارم جولیان عمیق و نگاه به جلو به ازدواج با او” موریس به این روزنامه گفت.

برای اولین بار از دو پسر شد بنا به گزارش تصور در سال 2016. Morris شده بود بازدید از جولیان آسانژ در سفارت برای چندین سال به بحث در مورد اقدامات قانونی با او.

دو پسر را ظاهرا بازدید پدر خود در زندان است.

اد/mm (AFP dpa)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>