قوانین قاضی ویرجینیا, شهرستان می تواند نقل مکان آن 176 ساله, برده, حراج بلوک

(Va.) — یک قاضی حکم داد که مقامات در ویرجینیا شهرستان باید از این قدرت برای تایید حذف یک 176-سال-قدیمی حراج بلوک از یک گوشه خیابان.

مدار قاضی دادگاه سارا Deneke حاکم در جمعه تایید فردریکسبورگ شورای شهر رای به نفع جابجایی اب و هوای سنگ به یک موزه محلی رایگان لنس-Star گزارش شده است.

یک کیوسک با اطلاعات در مورد حراج بلوک را جایگزین آن روزنامه است. آن را بلافاصله روشن است که مقامات شهرستان برنامه ریزی برای حرکت بلوک حراج به منطقه فردریکسبورگ موزه.

دو کسب و کار در نزدیکی حراج بلوک یک صاحب رستوران و ساختمان تجاری مالک شکایت کرد برای جلوگیری از حذف برده حراج بلوک. آنها گفتند: بلوک ذکر شده است به عنوان نقطه عطفی در یک منطقه تاریخی و یک نقطه مورد علاقه بر روی نقشه سیاحتی و گردشگری. آنها استدلال آنها را از دست دادن کسب و کار از ترافیک توریستی اگر حراج بلوک حذف شده است.

کسب و کار نیز استدلال کرد که شورای شهر قدرت محدود به تنها کسانی که صراحتا توسط دولت است. اما قاضی به این نتیجه رسیدند که فردریکسبورگ شهر منشور بود که دولت داده و آن را می دهد قدرت برای کنترل و مدیریت و دور از اموال خود را.

عضو شورای چاک فرای جونیور که برای از بین بردن بلوک حراج در یک جلسه در سال 2017 گفت: بسیاری از سیاه پوستان دیدن سنگ به عنوان نشانه ای از بی احترامی است.

“بسیاری از مردم در برخورد با این درد برای سال ها. آن زمان راه گذشته را برای آن به کار رفته باشد,” او گفت:.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>