قاضی قوانین به نفع نما آلاسکا کتابدار در مراقبت های بهداشتی مورد

(جونو) — یک آلاسکا طرح بهداشت است که از مطالعه حذف پوشش از جنس تایید عمل جراحی برای تغییر جنسیت کارکنان تبعیض آمیز یک قاضی فدرال حکم داد جمعه.

این تصمیم در یک سال 2018 مورد علیه دولت توسط جنیفر فلچر قانونی کتابدار گفت که او مجبور به پرداخت هزاران دلار در خارج از جیب برای هزینه های پزشکی لازم انتقال مربوط به مراقبت های تحت پوشش خود را بیمه طرح است.

او وکیل در اسناد قانونی گفت: یک پتو محرومیت از پوشش جنسیتی تایید عمل جراحی نقض منع تبعیض جنسی. گفتند از نظر طرح شد توسط دولت و محرومیت مطامع دهه.

ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه H. راسل هلند در تصمیم خود گفت: اگر یک روش مانند vaginoplasty شد پزشکی لازم برای اصلاح یک نقص مادرزادی پوشش می شده اند در دسترس تحت AlaskaCare طرح است. اما او گفت که این طرح را رد می کند پوشش برای همین جراحی در موارد مربوط به زنان تغییر جنسیت.

او گفت: فلچر بود درمان متفاوت از نظر پوشش بهداشت و درمان به دلیل جنسیت.

ماریا بحر یک وزارت امور خارجه قانون سخنگوی گفت که این گروه در حال بررسی و تصمیم گیری تا به حال هیچ اظهار نظر فوری.

تارا Borelli یک وکیل برای Lambda حقوقی که به نمایندگی فلچر گفت: دولت می تواند درخواست تجدید نظر در هلند تصمیم گیری است. دولت همچنین می تواند به دنبال حل و فصل مساله خسارت و پایان دادن به مورد و یا مبارزه با این مسئله او گفت:.

“فراجنسیتی کارکنان باید هرگز مجبور به تحمل آنچه جنیفر تحمل کرده بود را تکذیب کرد به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی و درمان به سادگی از آنجا که آنها چه کسانی هستند,” Borelli در بیانیه ای گفت.

او وکیل مدافع گفت: فلچر تشخیص داده شد با جنس بیقراری و فولاد درمان پزشکی لازم است. فلچر گفت: مردم باید قادر به تکیه بر کارفرمایان برای درمان کارگران به همان اندازه به خصوص وقتی که می آید به مراقبت های بهداشتی.

“این stigmatizing و آسیب به همکاران من دریافت پوشش خود را برای نیازهای پزشکی در حالی که من در رد” فلچر در بیانیه ای گفت. “من سپاسگزار است که دادگاه دیدم که درمانی برای آنچه در آن بود — غیر قانونی تبعیض — و من امیدوارم که این حکم بدان معنی است که هیچ کس دیگری را مجبور به رفتن را از طریق هدف قرار داده تبعیض توسط کارفرمای خود.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>