قاضی دستور مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل سابق مایکل کوهن از زندان آزاد شد

یک قاضی دستور آزادی از زندان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وکیل شخصی در روز پنج شن

توسط PATRIS-FUN در 3 مرداد 1399

یک قاضی دستور آزادی از زندان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وکیل شخصی در روز پنج شنبه گفت: دولت انتقام در برابر او برای برنامه ریزی برای انتشار یک کتاب انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از ریاست جمهوری.

مایکل کوهن متمم اول قانون اساسی حقوق نقض شده زمانی که او دستور بازگشت به زندان در تاریخ 9 ژوئیه پس از مشروط شدن مقامات گفت که او حاضر به امضای یک فرم منع او از انتشار کتاب و یا برقراری ارتباط علنا در دیگر رفتار ایالات متحده در منطقه قاضی آلوین K. Hellerstein گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی.

Hellerstein دستور مایکل کوهن از زندان آزاد شد و به خانه حبس توسط 2 بعد از ظهر روز جمعه.

"چگونه می تواند من را از هر گونه استنتاج از آن است که تلافی جویانه?" Hellerstein خواسته دادستان که اصرار داشت در دادگاه مقالات و دوباره پنج شنبه که مشروط شدن گروه افسران نمی دانم در مورد این کتاب زمانی که آنها نوشت: ارائه خانه حبس که به شدت محدود کوهن ارتباطات عمومی.

"من دیده ام هرگز چنین بند در 21 سال بودن قاضی و صدور حکم مردم و به دنبال در نظر نظارت آزادی" قاضی گفت. "چرا اداره زندانها درخواست برای چیزی شبیه به این ... مگر در مواردی وجود دارد یک تلافی جویانه هدف؟"

در حکم Hellerstein گفت که او ساخته شده "پیدا کردن که هدف از انتقال آقای کوهن از کردند و خانه حبس به زندان تلافی جویانه است." او افزود: "و این تلافی جویانه برای تمایل خود را به ورزش اول خود را اصلاح حقوق به انتشار این کتاب است."

کتاب unflattering به مغلوب ساختن پیشی جستن

کوهن و 53 شکایت فدرال مقامات زندان و دادستان کل ویلیام Barr روز دوشنبه گفت که او دستور بازگشت به زندان به خاطر او به نوشتن یک کتاب بی وفا: داستان واقعی از مایکل کوهن سابق شخصی وکیل به رئیس جمهور Donald J. Trump.

در یک اعلامیه نوشته شده کوهن گفت: کتاب خود "را ارائه گرافیک و unflattering اطلاعات بیشتر در مورد رئیس جمهور رفتار در پشت درهای بسته" از جمله شرح ضد سامی و "virulently اظهارات نژادپرستانه" علیه رهبران سیاه و سفید از جمله باراک اوباما و نلسون ماندلا در آفریقای جنوبی و اولین رئیس جمهور سیاه.

پس از آن -- " نامزد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گوش به عنوان کوهن ارائه اظهارات از طرف او در طول مبارزات انتخاباتی توقف در کلیولند هیتس اوهایو در سپتامبر. 21, 2016. (Jonathan ارنست/فردا نیوز)

او گفت: او آشکارا در مقاله خود را تا زمانی که ممکن است در Otisville زندان کتابخانه و بحث کتاب خود با مقامات زندان. او گفت: به او گفته شد در ماه آوریل که یک وکیل برای مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان که در آن او کار می کرد برای یک دهه بود که ادعا او منع از انتشار کتاب خود با یک non-disclosure agreement. کوهن اختلافات است.

کوهن بوده و در انزوا در یک Otisville, n. y., زندان اردوگاه قرنطینه در حالی که مقامات زندان او اطمینان ندارد coronavirus.

'پیروزی برای متمم اول قانون اساسی'

دادستان کاهش یافته است از طریق سخنگو به نظر Hellerstein حاکم.

کوهن وکیل Danya پری در بیانیه ای گفت که Hellerstein منظور بود "یک پیروزی برای متمم اول قانون اساسی" و نشان داد که دولت نمی تواند بلوک یک کتاب انتقادی از رئیس جمهور به عنوان یک شرط از آزادی به خانه بردهاند. "این اصل فراتر از سیاست است و ما احساس خشنودی که حاکمیت قانون وجود دارد," او گفت:.

کوهن در ماه مه منتشر شد همراه با دیگر زندانیان به مقامات سعی کردند به سرعت گسترش COVID-19 فدرال زندانها.

او یک سال به سه سال حبس پس از شفاعت گناه به کمپین اتهامات مالی و دروغ گفتن به کنگره در میان سایر جرایم است.

کمپین اتهامات مالی مربوط به تلاش های خود را به ترتیب پرداخت در طول سال 2016 ریاست جمهوری برای حفظ بازیگر پورنو Stormy Daniels و مدل Karen McDougal از ساخت ادعا عمومی امور خارج از زناشویی با مغلوب ساختن پیشی جستن. تهمت را رد کرده است در این امور.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب