قاضی دستور چلسی منینگ از زندان آزاد شده 1 روز پس از اتهام اقدام به خودکشی

(ALEXANDRIA, Va.) — یک قاضی فدرال دستور داده است تا چلسی منینگ منتشر شده از زندان پس از زندانی پس ممکن است برای امتناع از شهادت به یک هیئت منصفه.

ایالات متحده منطقه قاضی آنتونی Trenga دستور آزادی سابق ارتش تحلیلگر اطلاعاتی پنج شنبه پس از, دادستان گزارش داد که هیئت منصفه که subpoenaed او منحل شده است.

قاضی در جای خود باقی مانده بیش از 250.000 دلار جریمه او تحمیل شده برای امتناع از شهادت به هیئت منصفه است که تحقیق در مورد ویکی لیکس.

جلسه برنامه ریزی شده برای روز جمعه. منینگ استدلال کرده بود که او نشان داده بود او ثابت کرد که او نمی تواند وادار به شهادت و بنابراین باید منتشر شود.

چهار وکیل او گفت که او اقدام به خودکشی در اسکندریه زندان است.

اگر شما یا کسی که شما می دانید ممکن است به فکر خودکشی تماس ملی پیشگیری از خودکشی نجات در 1-800-273-8255 یا متن اصلی به 741741 برای رسیدن به بحران خط متن. در شرایط اضطراری 911 تماس بگیرید و یا به دنبال مراقبت از یک بیمارستان محلی و یا ارائه دهنده سلامت روان.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>