قاضی توقف طرح به حرکت COVID-19 بيمار به کالیفرنیا, شهرستان

(کوستا مسا کالیفرنیا.) — یک دادگاه به طور موقت مسدود شده دولت ایالات متحده از ارسال به 50 نفر آلوده به یک ویروس جدید از چین به جنوب کالیفرنیا برای قرنطینه پس از مقامات محلی استدلال کرد که این طرح فاقد جزئیات بیشتر در مورد چگونه جامعه خواهد بود محافظت از وقوع.

یک قاضی فدرال با صدور موقت سفارش محدود در اواخر جمعه به توقف حمل و نقل از هر کسی که دارای آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید به کوستا مسا شهر 110,000 در قلب اورنج کانتی. ایالات متحده منطقه قاضی Joseph L. استانتون برنامه ریزی یک جلسه در شماره روز دوشنبه است.

مقامات شهرستان به سرعت به دنبال مداخله دادگاه پس از یادگیری از فرماندار کالیفرنیا دفتر خدمات اضطراری است که مقامات ایالات متحده برنامه ریزی شده شروع به حرکت بیماران به یک دولت متعلق به تسهیلات در کوستا مسا در اوایل یکشنبه.

آنها گفت: در اسناد دادگاه که مقامات محلی شامل نمی شد در برنامه ریزی و تلاش می خواستند بدانند که چرا فرویو توسعه مرکز در نظر گرفته شد مناسب قرنطینه سایت و چه نوع از پادمان در محل قرار داده شد برای جلوگیری از انتقال این ویروس است که گسترش در سطح جهان است.

“این شهرستان شده است بخشی از هر یک از مراحل که منجر به در نظر گرفتن این سایت و این امر می تواند غیر منصفانه به شامل نمی شود ما در این نوع تصمیم مهمی است که تاثیر زیادی در جامعه ما” شهردار کاترینا فولی گفت: اورنج کانتی ثبت نام کنید.

کالیفرنیا بهداشت و خدمات انسانی سازمان گفت: در بیانیه ای که در آن مشغول به کار بود با مقامات فدرال برای پیدا کردن یک محل برای افرادی که تخلیه شدند از یک قرنطینه کشتی کروز در ژاپن گرفته شده و به تراویس پایگاه نیروی هوایی در شمال کالیفرنیا. هر کسی که تست مثبت برای این ویروس نمی تواند بازگشت به پایه برای بقیه عمر خود را تقریبا 14 روز دوره قرنطینه و فرویو مرکز در نظر گرفته شده به عنوان یک محل برای آنها ارسال کنند.

بیماران را در حال حاضر دریافت لازم است درمان های پزشکی با توجه به وضعیت سلامت سازمان است.

فرویو است 109 هکتار پردیس بود که یک بار به حدود 2000 نفر با معلولیت های فکری و توسعه. آن را در حال حاضر تقریبا خالی به دولت منتقل شده است ساکنان به خانه های جامعه و شرایط.

در سطح جهان به ویروس آلوده شده است نزدیک به 78,000 مردم در 29 کشور و بیش از 2.300 فوت کرده اند.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>