قاضی بلوک جدید سیاتل قانون ممنوعیت پلیس با استفاده از اسپری فلفل

(سیاتل) — یک قاضی فدرال در اواخر جمعه مسدود سیاتل جدید قانون منع پلیس از استفاده از اسپری فلفل انفجار توپ و م

توسط PATRIS-FUN در 4 مرداد 1399

(سیاتل) — یک قاضی فدرال در اواخر جمعه مسدود سیاتل جدید قانون منع پلیس از استفاده از اسپری فلفل انفجار توپ و مشابه سلاح های که تصویب شد پس از درگیری با معترضان.

سیاتل تایمز گزارش می دهد که ایالات متحده در منطقه قاضی جیمز Robart در یک جلسه اضطراری اعطا درخواست از دولت فدرال برای جلوگیری از این قانون جدید که سیاتل شورای شهر تصویب به اتفاق آرا در ماه گذشته.

وزارت دادگستری ایالات متحده با استناد به سیاتل دیرینه پلیس رضایت فرمان استدلال کرد که ممنوعیت استفاده از کنترل جمعیت سلاح در واقع می تواند منجر به بیشتر پلیس در استفاده از زور ترک آنها را تنها با سلاح های کشنده تر.

Robart گفت: این موضوع نیاز به بحث بیشتر بین شهر و وزارت دادگستری قبل از تغییر به اثر رفت یکشنبه. حاکم از نیمکت فقط قبل از 9 بعد از ظهر Robart گفت: سفارش ضابط موقت او اعطا خواهد بود "بسیار موقت است."

"من مصرانه از شما را به استفاده از آن به عنوان فرصتی برای سعی کنید برای پیدا کردن که در آن ما هستند و که در آن ما در حال رفتن" Robart گفت. "من نمی توانم به شما بگویم امروز اگر انفجار توپ در حال یک ایده خوب و یا بد اما من می دانم که گاهی وقت پیش من مورد تایید آنها است."

Robart ریاست 2012 رضایت فرمان نیاز این شهرستان برای رسیدگی به اتهامات بیش از حد زور و مغرضانه انجام ندادی.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن