قاضی تصویب نجات شرکت برنامه ای برای بازیابی تایتانیک تلگراف ماشین از کشتی

(NORFOLK, Va.) — یک قاضی فدرال در ویرجینیا داد که نجات شرکت می تواند بازیابی مارکونی بی سیم تلگراف ماشین که پخش تماس پریشانی از غرق شدن کشتی تایتانیک در اقیانوس پیمای.

در دستور روز دوشنبه منتشر ایالات متحده در منطقه قاضی ربکا ساحل اسمیت توافق کردند که تلگراف است که از لحاظ تاریخی و فرهنگی مهم است و به زودی می تواند در سرعت در حال زوال خراب کردن سایت.

اسمیت نوشت که دوره نقاهت تلگراف “به کمک میراث به جا مانده ماندگار دست دادن تایتانیک, کسانی که جان سالم به در برد و کسانی که زندگی خود را در حال غرق شدن.”

اسمیت دریایی فقیه که مسئولیت بیش از تایتانیک نجات مسائل از یک دادگاه فدرال در نورفولک. او حاکم تغییر قبلی یک قاضی را از سال 2000 که منع برش به غرق یا جدا هر بخشی از آن است. منظور این است که یک پیروزی بزرگ برای RMS Titanic Inc., دادگاه به رسمیت شناخته شده salvor یا مباشر از تایتانیک مصنوعات. این شرکت به تازگی پدید آمده از ورشکستگی است و تحت مالکیت جدید.

کشتی تایتانیک سفر کرده بود از انگلستان به نیویورک هنگامی که آن رخ داد یک کوه یخ و غرق در سال 1912 کشتن تمام اما حدود 700 نفر از 2,208 فتح کرد گرفته شد مسافران و خدمه.

سازمان ملی اقیانوسی و جوی دولت که نشان دهنده منافع عمومی در خراب کردن سایت به شدت مخالف این ماموریت است. NOAA استدلال در اسناد دادگاه که تلگراف احتمال وجود دارد احاطه شده “توسط فانی و باقی مانده از بیش از 1500 نفر” و باید به سمت چپ به تنهایی.

ادامه مطلب: دیدن عکس های خراب کشتی تایتانیک هنگامی که آن را برای اولین بار کشف شد

این شرکت گفت که قصد دارد به نمایشگاه کشتی تلگراف با داستان مردان که شنود گذاشته از تماس پریشانی به نزدیکی کشتی “تا زمانی که آب دریا به معنای واقعی کلمه بود زني در پای خود.” “مختصری انتقال ارسال می شود در میان کسانی که کشتی اپراتورهای بی سیم, قطع, انفجار اطلاعات و احساسات داستان تایتانیک را ناامید سرنوشت که شب: سردرگمی و هرج و مرج وحشت بیهودگی و ترس” این شرکت نوشت: در دادگاه براده.

پیشنهاد سفر کرده و بحث برانگیز در میان برخی از باستان شناسی و حفاظت از کارشناسان و شرکت ممکن است به صورت قانونی بیشتر قبل از جنگ نجات وسایل نقلیه می تواند فرود حدود 2.5 مایل (4 کیلومتر) به پایین از اقیانوس اطلس شمالی.

NOAA می گوید سفر ممنوع است تحت قانون فدرال و یک توافق بین المللی بین ایران و انگلستان است. کسانی که محدودیت های پدید آمده در سال های پس از دادگاه 2000 سفارش.

در حکم اسمیت اذعان NOAA استدلال است. اما او گفت: تنها ماده قبل از دادگاه قبلی بود منظور ساخته شده توسط قاضی که قبل از او. او نوشت که NOAA است نه یک مهمانی رسمی در این مورد. و او گفت: او حاکم نیست آدرس اساسی از آژانس “مدعی قدرت به خوب بکار بردن قدرت تصویب و کنترل بر عملیات نجات.”

اسمیت همچنین نوشت که این شرکت برنامه ریزی برای سفر ملاقات ترین شرایط مندرج در توافق بین المللی و محدودیت های دیگر. کسانی که شامل توجیه سفر های علمی و فرهنگی اساس و با توجه به پتانسیل آسیب به خراب کردن سایت.

شرکت های ارسال شده 60 صفحه طرح توجیهی بازیابی تلگراف که اعتقاد بر این است که هنوز هم به نشستن در یک طبقه خانه در نزدیکی محکوم اقیانوس پیمای را پله بزرگ است.

این شرکت گفت: بدون سرنشین شناور خواهد لغزش از طریق پنجره سقفی یا کاهش شدت خورده سقف برای بازیابی رادیو. یک “مکش کاوشگر” را حذف شل و گل و لای در حالی که کنترل اسلحه می تواند به قطع کابل های الکتریکی.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>