Judd apatow آمده گم می شود دوباره

تاریخ کارگردانان فیلم pivoting از کمدی به درام طولانی و شطرنجی یکی. وودی آلن معروف به دنبال برنده جایزه اسکار آنی هال با تلخ داخلیکه اخراج شد توسط منتقدان به عنوان یک پرمدعا خجالت. جی روچ از Austin Powers و دیدار با پدر و مادر franchises در حال حاضر هدایت سیاسی درام به عنوان نشانی Adam McKay که نقل مکان کرد و از Will Ferrell حماقت به بزرگ کوتاه و معاون. تاد فیلیپس از مدرسه و خماری سه گانه نوشته و کارگردانی Jokerدر طول ارتقاء که او اعلام کمدی تا حد زیادی مرده است. “بروید و سعی کنید به خنده دار امروزه با این بیدار فرهنگ” او آبه Simpsoned به Vanity Fair. “شما فقط می توانید آن را انجام دهید درست است ؟ بنابراین شما فقط به ” من هستم.'” مشکوک منطق عين دلقک که مشتاق به جدی گرفته شود — از چارلی چاپلین به رابین ویلیامز به جیم کری — تبدیل به یک آشنا فرهنگی استعاره.

بر خلاف برخی از سابق خود و همسالان نویسنده و کارگردان و تهیه کننده Judd apatow آمده است دیده نمی شود به عنوان نقل مکان کرد از کمدی; همانا او را مترادف با آن است. از سال 1999 زمانی که او اجرایی-تولید NBC خنده دار-غمگین Freaks and Geeks, بسیاری از کمدی چشم انداز شده است تعمیرشده به وسیع Apatowian exurb. در اواسط 2000s, The 40-Year-Old Virgin و زدم تاهر دو از آن او نوشت و کارگردانی کردند بازدید و غیر رسمی گروه تئاتر — در بخشی از Freaks and Geeks فارغ التحصیلان مانند James Franco, Seth Rogen و جیسون سیگل — به نظر می رسید به همه جا. در سال های اخیر او حفظ ارتباط به عنوان یک تهیه کننده و نویسنده برای HBO را دختران و Netflix را عشق — زن-محور نشان می دهد که هوشمندانه از رفتگان خود bromance-سنگین رزومه.

اما به عنوان یک نویسنده/کارگردان او به ظاهر خود را از دست داد, راه, لبه همیشه عمیق تر به یک باتلاق از بيشکل dramedy. گذشته از 2015 را Trainwreck است — یک Amy Schumer وسیله نقلیه است که او خودش — را پسزدم تا فیلم شناسی شده است یک سری از دیوانه کننده slogs. سال 2009 خنده دار مردمبا وجود بازیگران روگن و آدام سندلر بود مبهم “پیشنهاد در جاذبه earnestness بزرگسالی هر چه” در کلمات نیویورک تایمز; شیکاگو تریبون توصیف آن به عنوان “تلاش apatow آمده برای آشتی دادن این موفقیت بزرگ او تبدیل شده است با بالا و کوبنده او یک بار بود… نتایج اجرا به طور فزاینده ای طاقت فرسا 2.5 ساعت است.” 2012 این 40 بود و حتی بیشتر scattershot و فقط به عنوان بی پایان; تخته سنگ و مقایسه آن را به “بودن محکوم به تماشای دو ساعت از شخص دیگری صفحه اصلی — فیلم بیش از حد طولانی افراط و استخوان-crushingly پیش پا افتاده است.”

Apatow آمده را آخرین پادشاه جزیره استاتنمنتشر شد به ویدئو بر روی تقاضا خدمات در روز جمعه به یک ملت از جان گذشته برای چیزی جدید به سازمان دیده بان. و اگر آن را زیرکانه بودن در صورتحساب یا لیست به عنوان آینده “از مدیر Trainwreck است, Knocked Up, & The 40-Year-Old Virgin” آن به مراتب بیشتر مشترک با مردم خنده دار و این 40. این در عین حال یکی دیگر از دو ساعت به علاوه trudge که اشتباهات دل کندن از خنده با صحبت کردن برخی از حیاتی حقیقت است.

در بسیاری از پادشاه جزیره استاتن خروج برای apatow آمده: آن را توسط او نوشته شده بود و آن ستاره شنبه شب زنده‘s پیت دیویدسون (و SNL نویسنده و دیویدسون اچ دیو سیروس) و آن را با ضربه ای که دیویدسون وارده به بروکلین آتش نشان درگذشت در پاسخ به حملات 11 سپتامبر. دیویدسون, سلامت روان و سوء مصرف مواد مخدر مسائل دروغ در هسته این فیلم از آن باز می شود, خوش, با یک خودکشی — و به عنوان یک کرونیکل از مبارزه خود را به پیدا کردن راه خود را, آن می تواند احساس unsettlingly واقعی: دیویدسون زندگی تمام عمر خود را در این قصبه که در آن فیلم به ضرب گلوله کشته شد و برای دیدن شخصیت او Scott, پیاده روی پایین استاتن آیلند خیابان برای دیدن دیویدسون انجام همان. اسکات نگاههای متاسفانه در پدر, پیر لباس لباس مهر و موم شده در پلاستیک در خانواده گاراژ و بالا می شود با یک خدمه است که شامل ریکی بلس دیگر دیویدسون ، “از آن همه است که با حافظه و ارتباط همه چیز با یک محل” Davidson گفت: بار. “تمام مشکلات من اینجا بوده و یو پی اس و فراز زندگی با خانواده ام. زمانی که پدر من گذشت و من در اینجا بود.”

این غم انگیز چیزهای زیادی از آن از طریق وام پادشاه جزیره استاتن اصالت که مردم خنده دار و این 40 فاقد. Marisa Tomei است که به طور معمول عالی به عنوان اسکات حسرت بزرگ-مادر مادر و Bill Burr به ارمغان می آورد pugnaciousness به نقش بسیار مورد نیاز پدر. برخی صحنه — به عنوان زمانی که اسکات در تلاش برای, تا تو, a nine-year-old boy در منع تف ساحل و یا زمانی که استیو بوشمی به عنوان یک رئیس آتش نشانی می گوید اسکات در مورد پدر خود را در یک نوار شلوغ — دارای سطح زمین زندگی می کردند-در احساس. اما این قطعات هرگز به اضافه کردن یک رضایت کل به عنوان apatow آمده همچنان محدود به دوره طبیعت از کمدی. صحنه پشته بر صحنه های درام, هرگز سازد و هر از گاهی چیزی baffling اتفاق می افتد — یک botched و دزدی و روده-شات Action Bronson متناوب به یک ایستگاه اتش نشانی — اشاره به طرح همراه. آن را به طور رسمی بیرون کشیده شده و در عین حال به طور چشمگیری نپخته.

این مایه تاسف است چرا که پادشاه جزیره استاتن است بنابراین بدیهی است که معنی دار است. دیویدسون گفت: “فیلمبرداری از آن و حفر عمیق و ناراحت کننده در مناطق… به من کمک کرد تا به عنوان یک فرد” است و این فیلم هدیه ای برای مادر خود را که “یک قهرمان بزرگ من درست مثل پدر من است.” بازیگر, بهترین و شناخته شده برای خود را “آخر هفته به روز رسانی” pop-ins در SNLاست غیر قابل انکار مغناطیس اما به عنوان فیلم می خزد همراه که انرژی شروع به پوشیدن. “شما آنقدر دیوانه است که شما را به هر کس در اطراف شما احساس f—ing دیوانه” اسکات گاهی اوقات-دختر بازی های برگزار شده توسط ادم Powley, فریاد می زند. “آنها مردم عادی و سپس آنها قطع با شما و سپس آنها f—ing جک نیکلسون در درخشان.” این یک اغراق است اما هنوز هم او را بسیار سرگرم کننده به اطراف است. مانند Joker, اسکات یک چشم سمت شخصیت که داده شده است کل فیلم — اما جایی که فیلیپس’ فیلمهای cribbed از Scorcese را راننده تاکسی, پادشاه جزیره استاتن شرح زیر قالب apatow آمده را کمتر فیلم.

در صحبت کردن در مورد فضای داخلی‘ پذیرش وودی آلن یک بار گفت که “مردم آنقدر شوکه شده و پس نا امید با من است که من را شکست و من با آنها قرارداد من ضمنی و مقابله با آنها است.” اتهام او این بود که مردم بیش از حد باسمهای به قبول تاسیس هنرمند رشد داشته است. اما در حالی که ممکن است گاهی اوقات می تواند مورد زمانی که آن را به خوبی انجام می شود — هنگامی که جیم کری ستاره در ترومن نشان می دهد و یا بن استیلر هدایت فرار در Dannemora — که قرارداد ارائه شده است از درجه اعتبار ساقط. خوب هنر است هنر خوب بدون در نظر گرفتن ساز و یا نوع. اما عمومی قرارداد با Judd apatow آمده را از دست داده و وضوح. ما نمی دانیم که چه چیزی را از او بپرسید چرا که او به نظر می رسد مطمئن نیستید که چه چیزی او را دادن. “چگونه می توانم آن را واقعی و به شما احساس مثل شما در حال دیدن چیزی که کمی بیشتر مستند در سبک” او گفت: در مصاحبه اخیر است. “این سخت است برای من. که نیاز به نظم و انضباط بیشتر از من معمولا اند.” که بسیار روشن به نظر می رسد. به عنوان دیویدسون شخصیت را دوست دارد به می گویند او هنوز هم بدانند مسائل خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>