جاش هالی را ایده خوبی برای جلوگیری از برده داری مدرن

Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D. NY) برخی از افکار در مورد سنت دامین از مولوکای که در قرن 19 بلژیک مبلغ کشیش که

توسط PATRIS-FUN در 11 مرداد 1399

Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D. NY) برخی از افکار در مورد سنت دامین از مولوکای که در قرن 19 بلژیک مبلغ کشیش که خدمت به یک مستعمره مبتلا به جذام در آلوها دولت است.

در یک Instagram داستان آپلود پنج شنبه در کنگره که یک بار در مورد شکایت قادر به پرداخت هزینه یک آپارتمان پس از انتخاب شدن به یک موقعیت است که او می پردازد $174,000 یک سال خواهد شد و او را با ارائه رایگان خدمات بهداشتی و درمانی و مزایای دیگر برای بقیه زندگی خاص یک مجسمه دامین که زندگی در عهد فقر و در نهایت درگذشت از جذام خود را به عنوان یک نماینده به عنوان مثال "چه مردسالاری و سفید supremacist فرهنگ به نظر می رسد [sic] مانند." او با اشاره به سنت زندگی یا شیوه ای از رفتار اما به این واقعیت است که او memorialized در داخل کنگره در حالی که ملکه لیلی'uokalani آخرین پادشاه از پادشاهی هاوایی است.

Ocasio-کورتز احتمالا آگاه از این واقعیت است که مجسمه سنت است که یک کپی از یکی که می ایستد در خارج از هاوایی دولت و کنگره آمریکا در هونولولو که او صحبت و موعظه در زبان هاوایی که روز خود را جشن تعطیلات در هاوایی و یا که او به طور معمول نام در لیست از شگفت انگیزترین چهره های مدرن در هاوایی تاریخچه. پس از Damien شد مقدس در سال 2009 رئیس جمهور اوباما نوشت: کلمات زیر را به پاپ بندیکت شانزدهم:

Fr. دامین نیز به دست آورده و جایگاه ویژه ای در قلب هاوایی. من را به یاد داستان های بسیاری از جوانی من در مورد کار خستگی ناپذیر خود را وجود دارد برای مراقبت از افراد مبتلا به جذام که ریخته شده بود. پس در این مرحله از خدمت عیسی به lepers, Fr. دامین به چالش stigmatizing اثر بیماری به صدای بی صدایان و در نهایت به خطر انداختن زندگی خود را به ارمغان بیاورد کرامت به بسیاری از. [اوباما]

و نه دامین شهرت محدود به این سواحل و یا به کاتولیک وفادار. هنگامی که یک اسکاتلندی روحانی با اشاره به دامین به عنوان "درشت, کثیف مرد" در یک نامه شخص خود را پروتستان رابرت لوئیس استیونسون در پاسخ با یک 6,000-word مقاله در ستایش از سنت. در کشور مادری خود Damien شده است به نام De Grootste Belg "بزرگترین بلژیک." گاندی یک بار کنایه آمیز است که نه سیاسی و نه روزنامه نگاری به حال تولید بسیاری از "قهرمانان که در مقایسه با پدر دامین از مولوکای."

برای اینکه عادلانه Ocasio-کورتز نیست در واقع خواستار سنت دامین سفید supremacist. من مطمئن هستم که او موافق است که بسیاری از مردم می تواند نمونه "مردسالاری و سفید supremacist فرهنگ" با داشتن مجسمه خود را ساخته و خود را برای خدمت قهرمانانه به غیر از سفید جوامع است. او فقط برداشت بد ، هیچ کس کامل است. متی والترtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب