دانشگاه جانز هاپکینز میله طرفداران از حضور در این آخر هفته را NCAA بسکتبال مسابقات در میان Coronavirus نگرانی

Johns هاپکینز به جلو حرکت خواهد کرد با دو دور اول از NCAA Division III مردان بسکتبال مسابقات در روز جمعه و شنبه اما تماشاگران اجازه داده شد در غرفه به عنوان coronavirus شیوع همچنان به گسترش در سطح جهان است.

طرفداران می توانند به جای تماشای بازی بسکتبال—شروع با روز جمعه matchups بین دانشگاه یشیوا و موسسه پلی تکنیک ورچستر و دوم بین ایالتی پن هریسبورگ و جیز آبی—در زندگی جریان از طریق HopTV این دانشگاه در بیانیه ای گفت.

دانشگاه جانز هاپکینز مقامات ذکر شده در ارشاد از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) برای توضیح این دانشگاه تصمیم که در مدت کوتاهی پس از مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان اعلام وضعیت اضطراری پنج شنبه و گفت: دولت بهداشت عمومی آژانس تایید کرد سه مورد از COVID-19 در مونتگومری است. بیش از 3000 نفر کشته شده اند در سراسر جهان از ویروس.

“در مریلند به تازگی تایید موارد COVID-19 و بر اساس CDC راهنمایی برای اجتماعات بزرگ ما تعیین کرده اند که آن را محتاطانه به برگزاری این مسابقات بدون تماشاگر” خواندن بیانیه ای از دانشگاه.

علاوه بر این هتل که در آن دانشگاه یشیوا مردان تیم بسکتبال شد میله میله برای اقامت در طول این مسابقات لغو این تیم رزرو در روز پنج شنبه بیش از ترس از COVID-19 آسوشیتد پرس گزارش. یک دانشجو در این دانشگاه دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

دانشگاه جانز هاپکینز’ اعلام ممنوعیت طرفداران از آخر این هفته مسابقات بسکتبال آخرین حرکت در میان دانشکده ها و سازمان های دیگر در تلاش برای کشف کردن که چگونه به حرکت, رویدادهای ورزشی, نگرانی بیش از COVID-19 شیوع.

دانشگاه استنفورد را محدود عمومی حضور به رویدادهای ورزشی در پردیس حداقل تا مارس 15, که می تواند تاثیر دو دور اول از NCAA بسکتبال زنان مسابقات به مدرسه می رود که میزبان برخی از بازی ها. حضور و غیاب خواهد بود محدود به حدود یک سوم از محل ظرفیت در هر یک از دانشگاه استنفورد رویداد مراکز این دانشگاه گفت.

برخی از مدارس مجبور به صرفنظر کردن از برنامه ها در کامپیوتر است. شیکاگو و دانشگاه گفت: قبلا در این هفته که در آن مردان و زنان تیم بسکتبال نمی خواهد سفر به غرب, ورزشی, کنفرانس, بازی, با استناد به گسترش COVID-19 در سواحل غرب است.

نوشتن به Mahita Gajanan در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>