جان الیور بررسی دیگر رسانه ها حباب’ برای پیدا کردن که چرا آمریکایی ها و تهمت باور COVID-19 جعلی اخبار

“COVID-19 هنوز مسلط اخبار هر روز, و آن را سخت به نگه دارید تا با تمام اطلاعات در مورد آن می گویند هیچ چیز از اطلاعات غلط” جان الیور گفت: در روز یکشنبه هفته گذشته امشب. متاسفانه مردم مصرف و اقدام در این اطلاعات بد, با خطرناک و غیرسازنده نتایج, او گفت:. “شما ممکن است حتی شنیده ام برخی از کسانی که استدلال از مردم شما مرتبط و یا مردم شما را دوست دارم — که می تواند اتفاقا توان به دو گروه مجزا قرار داد.”

چرا مردم بر این باورند که این اطلاعات بد? “هستند بسیاری از رسانه های حباب وجود دارد و گرفتن یک نگاه اجمالی خارج است که شما می تواند چشم باز” الیور گفت. “در اینجا در ایالات متحده یکی از بزرگترین و قوی ترین حباب است, جناح راست, رسانه حوزه است.”

برخی از “بسیار قدرتمند” چهره های محافظه کار در تلویزیون و رادیو بحث “پیدا کرده اند آن را آسان به در برابر این ویروس به روایات است که آنها بوده ام با دقت ساخت بالا برای دهه” الیور گفت: با اشاره به راش Limbaugh را “چهار گوشه of Deceit”: دولت, دانشگاه, علوم و رسانه ها — متاسفانه “چهار گروه مهم برای گوش دادن به در یک بحران بهداشت عمومی.” Infuriatingly رئیس جمهور تهمت همچنین مشاوره و صحبت کردن امتیاز مستقیم از Limbaugh و فاکس نیوز گفت: نمایش برخی از نمونه های شگفت انگیز.

“Incomprehensibly احمق” سیاست عمومی می تواند برای “خوب تلویزیون” الیور گفت. اما “مهارت های مورد نیاز برای تولید تلویزیون و به حکومت بسیار متفاوت هستند و متاسفانه ما یک رئیس جمهور که به نظر نمی رسد به دانستن تفاوت.” پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ساعت فاکس نیوز ترویج متوسط تظاهرات که تهمت سپس توییتهایی دربارهی و روباه را پوشش می دهد گفت: ایجاد یک حلقه اطلاعات که “ممکن است متقاعد کردن تهمت است که بخش قابل ملاحظه ای از جمعیت است که می خواهد به بازگشت به کار بدون توجه به هزینه — اما که در حال حاضر مورد است.”

“و نگاه من تهمت روباه و کسانی که معترضان مایل همه از این به بیش از من انجام بیش از حد!” الیور گفت. “اما برای آنچه در آن ارزش, من می دانم که افرادی که مرده ام از این است. من همچنین می دانم که افرادی که در حال مصرف هیدروکسی کلروکین چون آنها فکر می کنم آن را به آنها ایمنی و من می دانم که افراد مبتلا به لوپوس که در پایین به چند هفته گذشته از قرص و این باعث می شود من f—ing خشمگین! به دلیل این واقعیت است که سریع ترین راه برای این بود که برای همه ما باقی می ماند متحده در این کار بسیار دشوار است.” سازمان دیده بان زیر. پیتر وبر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>