جان الیور بررسی چگونگی ایالات متحده خراب COVID-19 تست بدی و چرا از آن بسیار مهم

روز یکشنبه هفته گذشته امشب بود یک بار دیگر در مورد COVID-19 coronavirus را “تیموتی Chalamet از ویروس ها” به جان الیور آن را توصیف کرد. با بیش از 65,000 آمریکایی مرده از coronavirus در سه ماه او گفت: آن را “نامطلوب برای دیدن Jared کوشنر و استراحت خود را فراموش-می-دانم-که-من-پدر-چهره اساسا اعلام پیروزی بیش از این ویروس در روز چهارشنبه.”

“قبل از اینکه ما می توانیم جشن Jared را “موفقیت بزرگ” و به عقب بر گردیم به ما ‘راک” selves ما به شدت نیاز به کار کردن چگونه ما می تواند به بازگشایی بخش هایی از جامعه با خیال راحت و کارشناسان می گویند که در واقع به معنی یک چیز” الیور گفت: تست تست تست. عدم آزمایش اولیه است که امریکا کروناویروس “گناه اصلی” چون ما کوری به عنوان ویروس گسترش بدان معنی است که ما تا به حال “به استفاده از ابزار بلانت از ساخت هر کس در خانه بماند,” او گفت:, و با خیال راحت از وضعیت خود را در ایالات متحده بسیار بیشتری نیاز دارد تست: 500,000 تا 35 میلیون آزمون در روز نه 200,000 آمریکا ramped تا به.

“فکر می کنم از آن را مانند این: اگر هدف ما بودند برای خوردن یک شام ایتالیایی ما در حال حاضر در ترافیک گیر کرده در راه ما را به یک باغ زیتون — ما حتی در نیمه راه به ورود در بدترین جایی که از لحاظ فنی واجد شرایط,” الیور توضیح داد. “بنابراین اگر ما تست کمبود باعث شده است که این مقدار خسارت باید این اختلال است و هنوز به طور کامل حل و فصل شود, ما فکر امشب ممکن است زمان خوبی برای بپرسید: چه f–k اتفاق افتاده است؟”

با تست تشخیصی, “لجستیکی و اداری چالش” catastrophically هزینه آمریکا تمام فوریه و زمان آمریکا رو جدی وجود دارد جهانی کمبود مهم تست قطعات الیور گفت. این آنتی بادی آزمون از سوی دیگر به فروش می رسد با “اساسا هیچ نظارت” بسیاری از آنها را “در حال زباله” و آن را حتی پاک کردن آنتی بادی مشورت ایمنی.

“نگاه برخی از سردرگمی اجتناب ناپذیر است که یک بیماری جدید شروع به گسترش راه خود را در اطراف جهان و آن را مانند نورد آزمایش بر روی این نوع از مقياس همیشه رفتن به آسان” الیور گفت. “اما دوباره و دوباره مردم مسئول موفق به آماده شدن برای بدترین سناریو و آهسته شده و در رفع اشتباهات. که همه به معنی: در ماه مه ما هنوز بازی گرفتن در وسط یک بیماری همه گیر است که به نوبه خود به معنی هزاران نفر بر هزار نفر از مردم در حال مرگ قابل پیشگیری مرگ و میر. بنابراین در صورتی که این یک موفقیت بزرگ برای هر کسی که آن را برای f—ing coronavirus.” وجود دارد NSFW زبان در سراسر. پیتر وبر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>