جان کلی تلویحا به یاد مغلوب ساختن پیشی جستن است که او 'نه آتش' Mattis

جیمز بنت صفحه تحریریه سردبیر نیویورک تایمز, استعفا داد و در روز یکشنبه در پاسخ به خشم بیش از یک نظر قطعه نوشت

توسط PATRIS-FUN در 19 خرداد 1399

جیمز بنت صفحه تحریریه سردبیر نیویورک تایمز, استعفا داد و در روز یکشنبه در پاسخ به خشم بیش از یک نظر قطعه نوشته شده در هفته گذشته توسط سناتور. ایسنا-ارک.), که به نام رئیس جمهور تهمت به استناد "ارجمند" قیام عمل ارسال نظامی برای شهرستانها ایالات متحده به طوری که آنها می تواند "پراکنده بازداشت و در نهایت جلوگیری از lawbreakers."

این قطعه را آنلاین منتشر شد چهارشنبه شب و تقریبا بلافاصله درو خشم از خوانندگان و بار کارکنان به طور یکسان با این استدلال که op-ed در معرض خطر سیاه کارکنان. یک بررسی داخلی یافت می شود که این قطعه نباید منتشر شده است راه آن بود — تیتر "ارسال در نیروهای نظامی" بود "آتش زا و باید استفاده نشده است" و پنبه ساخته گسترده اظهارات متهم "جناح چپ رادیکال مانند antifa" از نفوذ جورج فلوید تظاهرات با وجود شواهد کمی وجود دارد.

این بار گفت که "با توجه به مرگ و زندگی اهمیت موضوع این سناتور با نفوذ و جاذبه گام های او طرفداران این مقاله باید تحت بالاترین سطح نظارت." بنت که در ابتدا در دفاع از این قطعه گفت: چقدر مهم است برای شنیدن از انواع صداها در روز جمعه نشان داد که او نه خواندن آن قبل از انتشار آن. معاون او جیمز دائو شده است reassigned و جایزه پولیتزر برنده کتی Kingsbury, نظارت, نظر, صفحات از طریق نوامبر. کاترین گارسیاtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن