جان بولتون و جمعی ما در حسرت عدالت

آن را یک هفته در سیاست و همه به خاطر یک کتاب است. تاول غیرداستانی حساب نوشته شده توسط نظر اخلاقی مشکوک شکل با ماه از کاخ سفید دسترسی به تصویر کشیده جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک رشوه خوار لوت با یک کودک نو پا را درک از جهان است. اوایل گزیده ای نشان داد که عموم وفادار رسمی تحقیر تهمت پشت سر خود را و ادعا کرد که رئیس جمهور تا به حال درگیر در عمل که شد اگر نه impeachable عمیقا نگران کننده است. مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود واکنش نشان داد و با رگبار گلوله از عصبانی توییت بی اعتنا اظهارات و افزود: دقت حقوقی تهدید. جای تعجب نیست که کتاب آمار شماره یک در آمازون قبل از آن حتی در دسترس است.

بله روز اطراف انتشار مایکل ولف را در آتش و خشمدر ژانویه 2018 شد فراموش نشدنی گیج کننده با turncoats نشان داد و اتهامات — مانند نویسنده ادعا می کنند که “100 درصد از مردم” مغلوب ساختن پیشی جستن در مدار در نظر گرفته او را نا مناسب وارد. در روز از آن منتشر شد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام کتاب “پر از دروغ و نادرست و منابع آن وجود ندارد” و بعد از آن اعلام ولف “در مجموع بازنده است.” چرخه بود که به زودی تکرار با باب وودوارد ترس (که مغلوب ساختن پیشی جستن به نام “باهم در عمومی”), اندرو McCabe تهدید (“یک عروسک خیمه شب بازی برای Leakin’ James Comey”) و Omarosa Manigault نیومن را Unhinged (“کار خوب با کلی کلی برای سرعت شلیک که سگ!”). وجود کتاب های Comey سابق دستیار صخره سیمز و ناشناس رسمی دولت. نقاشی محکم پرتره از مغلوب ساختن پیشی جستن و پرفروش شد. در هیچ کدام اثر از رئیس جمهور سیاسی و اقبال.

جدیدترین علاوه بر این به قفسه جان بولتون اتاق که در آن اتفاق افتاده است: کاخ سفید خاطرات. بولتون که استعفا مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مشاور امنیت ملی در سپتامبر مدعی است که رئیس جمهور خواهش کرد که چین برای کمک به خود را با انتخاب مجدد فکر فنلاند ممکن است بخشی از روسیه می خواهد روزنامه نگاران کشته شود. هر چند وزارت دادگستری در تلاش است برای جلوگیری از این کتاب نشریه را به دلیل امنیت ملی و توقیف 2 میلیون دلار است که بولتون بنا به گزارش های دریافت شده برای آن — به نظر می رسد که در روز سه شنبه صدها نفر از هزاران نفر از مردم خواهد بود و خواندن آن را برای خود.

با وجود جاذبه بولتون اتهامات وجود دارد بازگشتی ساده لوحی به چگونه هر کس — از عمومی به رسانه ها را به خود رئيس جمهور — در پاسخ به خاطرات خود را. آن به بیرون درز جزئیات شده اند نفس نفس گزارش (در یک نمونه صفحه اول تحلیل نیویورک تایمز به ما می گوید که “یک” نامنظم,’ ‘ضربه’ و ‘فوقالعاده ناآگاهانه’ آقای تهمت می تواند را “غیر منطقی ” تصمیم گیری”). مغلوب ساختن پیشی جستن وحی بازی خود را بخشی از این هفته به نام بولتون یک “wacko” و یک “بیمار توله سگ” و گفت که کتاب “گرفتن وحشتناک بررسی است.” بررسی بد عين خوانندگان گرفتار در گرداب هستند تا پوشش برای آن است. “جان بولتون محکم کیفرخواست از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری سر به فلک کشیده است تا آنلاین نمودار” گاردین می نویسد. آن را “زدم ضد نژادپرستی عناوین توسط نویسندگان از جمله Ibram X Kendi kronda و رابین DiAngelo کردن نقاط بالا.”

آتش و خشم, برای اولین بار از این نوع بود که در ابتدا دیده می شود به عنوان مشروع خطر برای مغلوب ساختن پیشی جستن; فقط 12 ماه به مدت ما فکر می کردند که یک کتاب می تواند آسیب او. ما خیلی جوان است. “در آن طول می کشد یک دزد برای گرفتن دزد” نوشته لس آنجلس تایمز “و مایکل ولف … ایده آل کلاهبردار را به تصرف جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.” ولف به بی بی سی گفت که آتش و خشم ایجاد شد “درک و فهم خواهد شد که در نهایت در پایان … این ریاست جمهوری است.” و هر چند آن را ناشی از شکاف بین مغلوب ساختن پیشی جستن و “درهم و برهم استیو” Bannon این استراتژیست که عرضه آن شدیدترین جزئیات وجود نداشت گسترده تر خرید اینترنتی; دزد تضعیف دور صدمه ندیده است. مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید رتبه دو روز پس از آتش و خشم‘s نشریه بود و در 37 درصد; یک ماه بعد از آن بود تا 3 درصد است.

اگر به نظر می رسد inexact به استفاده از متریک مانند کار تصویب به قاضی چنین کتاب موفقیت ما باید از خود بپرسیم چه چیزی ما انتظار داریم این کتاب را به انجام و به همین دلیل ما به عنوان خوانده شده آنها را در همه. چهل و دو ماه و بی شماری exposés به مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری ما در حال حاضر درک کنند که این اتاق که در آن اتفاق افتاده است که بعید است به حرکت سوزن. به عنوان همکار من ویندزور مان به تازگی قرار داده و آن را “از نظر ایجاد تغییر سیاسی بولتون کتاب خواهد بود به عنوان بی اهمیت به عنوان سازمان ملل متحد قطعنامه های او ساخته شده است یک حرفه ای از ابراز تأسف می کنند.” و چرا نمی توان آن را? استیضاح از ترس “هسته ای گزینه” ثابت شود وابسته به دان کیشوت شکست; مهم نیست که چه تهمت ممکن است گفته اند که به رئیس جمهور چین در مورد دانه های سویا سنا نمی خواهد او را از دفتر حذف آن است. پس چرا برای ما مهم است ؟

برای 200 سال یا بیشتر رسمی سیستم سیاسی مجازات در خدمت امریکا و منطقی هست. اگر یک مقام رسمی داشت انجام می شود چیزی نامطلوب — تحریم رشوه شنود حریف ستاد نما برای یک عکس با یک مدل در دامان خود — وجود دارد می تواند پیامدهای; رای دهندگان خواهد بود مجبور به reappraise مجرم در نور از آنچه او انجام داده بود. اگر شما بودند وارن هاردینگ یا ریچارد نیکسون یا Gary Hart — افرادی که سعی خود را در حال حاضر به حامیان آنها به عنوان فضیلت — نام شما خواهد بود رنگ آمیزی و حرفه ای خود را به احتمال زیاد بس.

اما همانطور که همه ما می دانیم مغلوب ساختن پیشی جستن نقش های مختلف بازی. به جای فضیلت او موعظه خروشد اولیه badassery بنابراین او جرائم هرگز تعجب. او شده است معتبر متهم به رشوه انتخاباتی دخالت و philandering — هاردینگ نیکسون و هارت در یک بسته بندی مناسب — و هر زمان او جان سالم به در برد. در عین حال هر زمان که یک کتاب مانند ترس یا اتاق که در آن اتفاق افتاده است اعلام عمومی سراسیمه به سمت آن — نه به این دلیل که ما فکر می کنم آن را به یک تفاوت دیگر اما به دلیل آن ممکن است در گذشته است. برای همه هرج و مرج سال های اخیر ما هنوز در آرزوی عدالت است. وجود دارد باید توان پیامدهایما امیدواریم که با ما خسته مغلوب ساختن پیشی جستن-addled مغز است. شاید این حقایق را فراموش چه حقایق قرار است به انجام.

این تند و تلخ خود توهم یک کشور و یا حداقل نیمی از آن را — که سه سال و نیم در, هنوز هم قبول نمی کند و سرنوشت آن است. ما چسبیده به هر قراضه از حقیقت — حتی اگر آن می آید از جان بولتون که دموکرات ها به مدت طولانی به عنوان یک ننگین جنگ طلب. این یک کودکانه اعتقاد برخی خیرخواه تعدیل نیروی. و هر چند ما ممکن است عقلانی می دانیم که چنین نیرویی وجود دارد ما سیاست عمیقا غیر منطقی.

بنابراین ما خرید بولتون کتاب و لرزش سر ما در چیزهایی که او می گوید اتفاقی که در اتاق. و هنگامی که ما در حال انجام خواهیم با قرار دادن آن در قفسه اجازه دهید کمی آه و منتظر یک بعدی می رسند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>