Joe Diffie 90s کشور hitmaker می میرد از coronavirus عوارض

خواننده کشور Joe Diffie که یک رشته از بازدید در 1990s با نمودار-شکوه, تصنیف و honky-ٹونک مجرد مانند خانه و وانت مردمرده است و پس از آزمایش مثبت برای COVID-19. او 61.

Diffie روز جمعه اعلام کرد که او به قرارداد coronavirus تبدیل شدن به اولین کشور star عمومی با چنین تشخیص. Diffie را روزنامه Scott Adkins گفت: خواننده درگذشت یکشنبه در نشویل دنیاست. با توجه به عوارض ناشی از ویروس است.

Diffie بومی Tulsa, Okla., عضو Grand Ole Opry برای بیش از 25 سال است. بازدید خود شامل Honky Tonk نگرش, سرپا نگه داشتن من در کنار Jukebox (If I Die), بزرگتر از بیتلز و اگر شیطان رقصید (در جیب خالی).

او در اواسط 90s از آلبوم Honky Tonk نگرش و سوم سنگ از خورشید رفت و پلاتین. هجده از Diffie آهنگ فرود در 10 صفحه در این کشور نمودار با پنج رفتن شماره 1. در سال 2013 تنها 1994, Jason Aldean نام-بررسی ’90s در کشور عامل اصلی.

Diffie به اشتراک گذاشته شده در یک جایزه گرمی برای بهترین کشور همکاری برای آهنگ های مشابه قدیمی قطاربا مرل نحیف مارتی استوارت و دیگران. آخرین آلبوم انفرادی خود شد 2010 بلوگرس آلبوم: بازگشت به خانه.

“جو واقعی بود درست honky-ٹونک قهرمان به هر کشور هنرمند امروز زنده” خواننده جان غنی در بیانیه ای گفت. “هیچ کس می خواند موسیقی ما بهتر از او و به او زندگی و هنری برش کوتاه است و فراتر از آن غم انگیز است. او دوست گرامی و محترم با همه از موسیقی کشور و فراتر از آن.”

Toby Keith تمدید تسلیت خود را به Diffie خانواده گفت: در بیانیه ای “بزرگ صوتی سنتی زندگی می کنند چون من قرار دادن موسیقی خود را در حال حاضر. در اینجا یک آبجو به تو جو. رفتن پاداش خود را دریافت کنید.”

دیانا کارتر گفت او shell-شوکه اخبار و امیدوار به انجام دوباره با Diffie این سال است.

“او یک نیروگاه است که متوقف مردم در آهنگ های خود را هر دو در و خارج از صحنه” او در بیانیه ای گفت.

Diffie است جان سالم به در برد با همسرش, تارا Terpening Diffie و هفت فرزند از چهار ازدواج.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>